Nawigacja

Gala jubileuszowa – jak świętować z sukcesem?

Imprezy firmowe

Okrągła rocznica istnienia firmy to powód do dumy, który trzeba odpowiednio świętować.  Warto zorganizować imprezę nie tylko dla pracowników, ale również kontrahentów, czy stałych klientów. Gala jubileuszowa wymaga odpowiedniego przygotowania i planowania, aby okazała się sukcesem. Jak się do tego zabrać i o czym należy pamiętać przy organizacji imprezy firmowej?

Skorzystaj z pomocy specjalistów

Gala jubileuszowa to ogromne i niezwykle ważne wydarzenie, dlatego trzeba dopieścić każdy nawet najmniejszy szczegół w trakcie organizacji. Jest to impreza, która nie odbywa się co roku, a więc warto z tej okazji rozważyć opcję wynajęcia profesjonalnej agencji eventowej, która nie tylko zaproponuje najlepsze rozwiązania dopasowane do konkretnego budżetu i potrzeb, ale także zajmie się organizacją gali od A do Z. Ponadto, doświadczenie pracowników agencji pozwoli nam uniknąć pułapek, a dzięki temu zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów i stresu.

Przecież gala jubileuszowa powinna wzbudzać w nas tylko pozytywne emocje. Dwór Korona Karkonoszy jest nie tylko idealnym miejscem, w którym można zorganizować jubileusz firmy oraz przenocować gości w pięknych pokojach, ale również jest obiektem który w swojej ofercie ma specjalistów eventowych, którzy sprawią, ze Twój event z pewnością zostanie zapamiętany na długie lata.

Gala jubileuszowa – podstawowe aspekty planowania

Planując jubileuszowe party musimy zacząć odpowiednio wcześniej, najlepiej z rocznym wyprzedzeniem. Dlaczego? Ponieważ dzięki takie działaniu jesteśmy w stanie dopiąć wszystko na ostatni guzik, odpowiednio wcześniej zarezerwować najlepszy obiekt i rozesłać zaproszenia, aby goście mogli dopasować termin do własnych zobowiązań. Ponadto gala jubileuszowa to nie jest zwykła impreza integracyjna dla pracowników, a więc wymaga niesamowitego dopracowania. Podstawą organizacji gali jest analiza dostępnego budżetu, który będzie stanowił punkt wyjścia do jakichkolwiek działań w tym kierunku. Od niego zależy ilość zaproszonych gości, wybór lokalizacji, czy rozmach dodatkowych atrakcji.

Co jeszcze w trakcie rocznego planowania musimy wziąć pod uwagę?

  1. Liczbę uczestników,
  2. Termin, który będzie determinował charakter eventu,
  3. Miejsce, w której zorganizujemy planowane atrakcje,
  4. Catering
  5. Aranżacja sali, która zbuduje określony klimat,
  6. Oprawa muzyczna oraz konferansjerska,
  7. Zaplecze techniczne, oświetlenie, nagłośnienie
  8. Baza noclegowa dla zaproszonych gości
  9. Forma utrwalenia wieczoru w postaci zdjęć i filmów.

Gala jubileuszowa – atrakcje

Gala jubileuszowa składa się z wielu elementów, z których każdy jest nad wyraz istotny. Powinna składać się z dwóch części: oficjalnej oraz nieoficjalnej. Podczas oficjalnej prezes bądź inna wysoko postawiona osoba powinna wygłosić przemówienie na jubileusz firmy, które również musi zostać wcześniej przygotowane. Na część nieoficjalną składają się nie tylko wspólna zabawa, nieformalne rozmowy i przyjemne spędzenie czasu, ale także atrakcje, które sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy.

Jednym z pomysłów na atrakcję może być prywatny koncert popularnej gwiazdy bądź oryginalny występ artystyczny. Dobrym pomysłem jest także zapewnienie prowadzenia całej gali jubileuszowej przez znanego aktora, prezentera telewizyjnego lub kabareciarza. Na koniec nie można zapomnieć o pamiątce ze spotkania w postaci prezentu. Może to być funkcjonalny gadżet firmowy, zdjęcia z pozostałymi członkami zespołu z fotobudki, co wywoła przyjemne wspomnienia na długie lata.

Pragniesz zorganizować niezapomnianą galę jubileuszową?

Dobrze trafiłeś – z naszą agencją każde wydarzenie odniesie sukces!

O czym jeszcze pamiętać?

Istnieje szereg niuansów, które sprawią, że Twoja gala jubileuszowa pozytywnie zaskoczy gości i zapewni mnóstwo emocji. Sposobów na wspólne świętowanie jest wiele. Gala jubileuszowa może przybrać mniej lub bardziej oficjalną formę. Najważniejsze, by była dopasowana do preferencji i poczucia estetyki zaproszonych gości. Nigdy nie zadowolimy wszystkich, ale możemy wszystkich pozytywnie zaskoczyć i wywołać emocje, które pozostaną z nimi na dłużej. Wystarczy odważny i nieszablonowy pomysł, który dopracujemy w każdym najdrobniejszym szczególe.

Przy organizacji takiego eventu w okresie letnim warto rozważyć zorganizowanie gali jubileuszowej na świeżym powietrzu. Pozwoli to zaprosić znacznie większą liczbę uczestników, ale wiąże się także z ryzykiem związanym z niepewną pogodą. Co jeszcze jest ważne? Gala jubileuszowa powinna być spójna z wizerunkiem firmy, czego wyrazem jest odpowiednia aranżacja przestrzeni z wykorzystaniem loga oraz charakterystycznej kolorystyki marki.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt