Treść główna

COMMPLACE nowoczesna agencja PR

25 lat doświadczeń.
Wsparcie dla 300 marek.
Ponad 1000 imprez.
Autorskie rozwiązania w marketingu.
Poznaj Commplace.

Kontakt
Poznaj nas

COMMPLACE agencja PR w XXI wieku

Sebastian Kopiej Prezes Zarządu COMMPLACE
Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający COMMPLACE
Autorskie rozwiązania marketingowe
Dedykowane zespoły 26 ekspertów
Wspieramy dynamiczny rozwój firm
Jesteśmy jedyna agencją z własnym Centrum Eventowym
Posiadamy własną markę piwa, kawy, olejów i przetworów
Budujemy długotrwały rozwój firm (od 10 lat wspieramy MSM Mońki)
Autorskie rozwiązania - Strategia Ofensywy Marki
Autorskie rozwiązania - Strategia Obrony Marki

Co nas wyróżnia - agencja marketingowa

Cele - Działania - Miary

Podstawą naszych działań są wyznaczone zadania. Precyzyjnie określamy ich rodzaj, czas trwania i przede wszystkim - efekt.

COMMPLACE marketingowa agencja rozproszona

Jesteśmy agencją rozproszoną. Nasi partnerzy mieszkają w różnych miejscach w Polsce i za granicą. Ale dla nas nie jest istotne gdzie - kto mieszka, lecz jakiej klasy jest specjalistą. Pracujemy w zespołach projektowych i strukturach macierzowych. By podołać tak dużym wyzwaniom oprócz najlepszych systemów do zarządzania procesami, projektami, czy zadaniami (np. WRIKE), zbudowaliśmy autorskie rozwiązania.

Oczywiście ważne są dla nas także idee SLOW FOOD i SLOW LIFE - dlatego powstał nasz obiekt Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza. Odrestaurowany obiekt dedykowany tylko dla imprez. A zrealizowaliśmy ich już pond 1000!

Elastyczność działania

Mamy świadomość, że sytuacja na rynku często jest dynamiczna. Wdrażamy też taktykę - rozpoznanie w boju. Prowadzimy testy lokalne przed uruchomieniem dużych kampanii. Jeśli zajdzie potrzeba wdrażamy korekty działań.

Kompleksowość oferowanego wsparcia

Nasz zespół tworzą eksperci z wielu dziedzin (psycholodzy, analitycy, wdrożeniowcy, fotografowie, filmowcy, eventowcy, stratedzy, marketerzy, ludzie pióra, programiści i wielu innych). Dzięki synergii ich wiedzy mamy możliwość zapewnić holistyczne wsparcie naszym klientom.

Nasze statystyki

  • 1996 od tego roku pomagamy klientom biznesowym
  • 173 kulinarne wyjazdy zagraniczne
  • 1000 zrealizowanych imprez
  • 50 specjalistów w sierpniu 2018 realizowało 18 imprez
  • 300 marek urosło wykorzystując nasze know-how
  • 360° zapewniamy pełne wsparcie w każdym z obszarów marketingu

25 lat budowania doświadczeń

PR i startegie komunikacji to obszary, w których nasze kompetencje rozwijamy już od 1996 r. Wówczas jeszcze nikt tak jak my nie wierzył w PR produktu.

Przez lata opracowaliśmy dziesiątki kampanii komunikacyjnych, które zbudowały wartość wielu firm. Nasze doświadczenie wskazuje nam kierunek na przyszłość. Ostatnie lata, to ogromny rozwój technologii w obszarze online.

Jesteśmy przekonani, że punktem wyjścia do budowania wartości firm jest strategia. W niej określamy cele, jakie w danym czasie chce osiągnąć organizacja oraz sposoby ich wypracowania i implementacji. Czym jest dobra strategia? Możemy podać książkową definicję, ale każdy przedsiębiorca doskonale wie, czy ją posiada i skutecznie realizuje.

Commplace - nowoczesna agencja PR i marketingu

Nasze usługi

Agencja 360 stopni

Oferujemy pełen zakres usług komunikacyjnych i wsparcia sprzedaży – od analizy potencjału rynku i konkurencji, oszacowania kosztów pozyskania klienta, rozwiazywanie konfliktów w organizacji przez strategię i kreację po implementację i raportowanie. Nasze działania są konkretne, a wyniki mierzalne. We współpracy stawiamy na wyjątkowe efekty i bezpieczeństwo naszych klientów.

Nasz cel to dostarczanie usług, które wpływają na wzrost wyników naszych klientów. Od zawsze wyznajemy filozofię stawiania rozwoju biznesu na pierwszym miejscu.

Wsparcie sprzedaży i komunikacji marketingowej

Jesteśmy zaufanym doradcą wiodących firm. Wspieramy korporacje, wielooddziałowe firmy oraz lokalnych, ambitnych przedsiębiorców. Działamy w różnych obszarach biznesu B2C i B2B, mając na celu podniesienie marki, sprzedaży i wyników finansowych naszych klientów. Oferują kompleksową gamę zintegrowanych usług marketingowych i PR aby sprostać unikalnym potrzebom każdego z nich.

Nie jesteśmy największą firmą doradczą. Dla naszych klientów chcemy być jedną z najlepszych.

Wartości Commplace

Dobro klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nigdy nie ujawniamy wrażliwych informacji związanych z naszymi klientami. Zdarza się, że nie upubliczniamy także informacji o zakresie naszej współpracujemy.

W kontaktach z partnerami biznesowymi szczerość jest dla nas najważniejsza. Bez względu na konsekwencje płynące z naszych przekonań. Staramy się być zawsze o krok do przodu, aby móc już dziś sprostać wyzwaniom, które przyniesie jutro.

Proponujemy elastyczne modele współpracy

Facelifting strategii

Nawet najlepsze analizy i strategie wymagają konfrontacji z rzeczywistością. Już po 3 miesiącach współpracy przeprowadzamy audyt skuteczności dobranych narzędzi, założeń oraz budżetów.

Success fee

Wynagrodzenie w oparciu o wyniki kampanii – dotyczy wybranych typów naszych kampanii.

Elastyczne kampanie sprzedażowe

Określamy możliwe „zmienne” w procesie sprzedaży produktów lub usług na osi czasu. Klient może wprowadzać zmiany na zasadzie „suwaka” - w zależności od potrzeb lub sezonowości branży.

Samofinansujące się kampanie marketingowe

Model w idealnej, długofalowej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Jedyne takie rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071 b.zielinski@commplace.pl