Nawigacja

Imprezy firmowe i team building to doskonała okazja do jeszcze lepszej integracji. Wspólne aktywności „po godzinach” pracy, ułatwiają wzajemnie poznanie i umiejętność współpracy w zespole. Dążenie do celu ramię w ramię to jedna z najważniejszych umiejętności zgranej załogi. Dobre relacje wśród współpracowników wpływają na sprawną realizację zadań i podnoszenie wydajności w firmie. Z myślą o tym, wraz z Dworem Korona Karkonoszy, przygotowaliśmy specjalne eventy firmowe. Ich nadrzędnym zadaniem jest promowanie idei team buildingu.
Imprezy firmowe, podczas których pracownicy biorą udział w licznych grach i zabawach integracyjnych, pozwolą im zmierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami. Każdy z nich dostanie szansę, by poznać swoje mocne strony, pokonać słabości a także wzmocnić umiejętność efektywnej komunikacji.
Czym jest team building przygotowany przez zespół Commplace? Dzięki infrastrukturze Dworu Korona Karkonoszy stanowi połączenie przyjemnego z pożytecznym.  Mamy w zanadrzu różnorodne pomysły. Scenariusze imprez firmowych dopasowujemy do oczekiwań a także potrzeb zespołów. Obok eventów, w których liczy się szybkość, siła czy precyzja, proponujemy także i te, w których liczy się spryt, logiczne myślenie czy umiejętność działania pod presją. Wszystkie mają wspólny mianownik – przebiegają w atmosferze współpracy! Doskonała, wspólna zabawa  przekłada się na polepszenie relacji i wydajności całego zespołu. Dzięki temu, pracownicy na powrót stają się zaangażowani w sprawy firmy i z nowym zapałem zaczynają osiągać powierzane im cele.
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt