Nawigacja

Jubileusz firmy – okazja, którą warto uczcić!

Imprezy firmowe
Jubileusz firmy: okazja, którą warto uczcić!

Jubileusz firmy to niezwykle ważna celebracja rocznicy założenia organizacji – zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Wymaga odpowiedniej organizacji, planowania i szeregu działań. Ze względu na rangę wydarzenia trzeba zwrócić uwagę na wiele różnych aspektów podczas organizacji. Jak zorganizować jubileusz firmy, o którym uczestnicy na długo nie zapomną?

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

konfigurator imprez banner
KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Zbliża się jubileusz Twojej firmy?

Powierz nam organizację wydarzenia i zyskaj gwarancję niezapomnianego przyjęcia!

Organizuję jubileusz firmy – od czego zacząć?

Jeśli organizujesz jubileusz firmy musisz działać konsekwentnie krok po kroku, aby event okazał się sukcesem. Pierwszym krokiem jest ustalenie charakteru i motywu przewodniego imprezy. Od tego będą zależeć wszystkie pozostałe decyzje. Można zorganizować typową i klasyczną imprezę, z spokojną muzyką w tle i wykwintnym menu. W takim przypadku należy znaleźć odpowiednią salę balową, która pomieści wszystkich uczestników.

Jeśli jednak będzie to impreza tematyczna, na przykład gala w stylu lat 20., a może szalona impreza w stylu hawajskim trzeba oddać klimat takiego wydarzenia. Przede wszystkim należy pamiętać o dekoracjach, które przeniosą uczestników w wyjątkowy świat. Następnie, kiedy charakter imprezy został wybrany należy zastanowić się nad dopasowaniem lokalizacji. Obiekty typu hotele, dworki, czy restauracje musza pasować do stylu przewodniego wydarzenia.

Inne miejsce będzie pasować na elegancki bal, a inne na szaloną potańcówkę w stylu kolorowych lat 80. Zwróć uwagę na wielkość sali, bazę noclegową oraz ogólne wyposażenie lokalu. Organizując jubileusz firmy niezależnie od jego charakteru trzeba zwrócić uwagę na dobrze dopasowane menu, pamiętając o odpowiedniej ilości jedzenia, aby nikt nie był głodny. Dodatkowym atutem i ostatnim krokiem w planowaniu będą atrakcje, w postaci np. pokazu kulinarnego, zabaw integracyjnych, pokazów barmańskich, czy pokazów fajerwerków.

Jubileusz firmy – lokalizacja i typ obiektu

Wybierając obiekt na jubileuszowe party, zwróć uwagę, że musi on pasować do charakteru imprezy. Może to być hotel, czy dworek z bazą noclegową  – z pewnością goście będą zadowoleni, że nie muszą wracać po nocy do swoich domów i będą mogli odpocząć w przyjemnym pokoju hotelowym. A jeśli do tego miejsce jest położone w malowniczej lokalizacji, np. w górach będzie to dodatkowym atutem dla naszych gości.

Dobrym pomysłem jest wybór dworku, hotelu lub pensjonatu, w którym nie tylko do dyspozycji gości pozostaje przestronna sala balowa, ale również dobrze wyposażone zaplecze sanitarne, gastronomiczne, noclegowe oraz elegancki ogród. W Polsce funkcjonuje wiele ośrodków, w których można zorganizować konferencję jubileuszową. Dużą popularnością cieszą się sale konferencyjne znajdujące się w obiektach wypoczynkowych. Takie lokale dysponują kompletnym wyposażeniem, które umożliwia komfortowy przebieg spotkania, a także profesjonalnym zapleczem gastronomicznym i noclegowym, które znacznie poprawia jakość wydarzenia i komfort uczestników.

Czy warto organizować jubileusz firmy?

Jubileusz jest wyjątkową i szczególną imprezą. Jest to okrągła rocznica rozpoczęcia działalności, która potwierdza, że firma ma stabilną sytuację na rynku, jest godna zaufania i dokonuje trafnych wyborów. Warto świętować jubileusz firmy, ponieważ taka impreza jest okazją do poczucia większej przynależności do organizacji, do pochwalenia się swoimi sukcesami, do nawiązania nowych umów z partnerami. To także czas na przypomnienie pozytywnych wydarzeń z funkcjonowania przedsiębiorstwa i celebrowanie wszystkich korzystnych współprac i sukcesów odniesionych w branży. Jest także okazją na wyróżnienie pracowników, którzy swoim zaangażowaniem i ciężką pracą przyczynili się do sukcesu firmy. Najlepiej zrobić to na profesjonalnej konferencji.

Jubileusz firmy – o czym należy pamiętać?

Jubileusz firmy powinien być imprezą niepowtarzalną i dobrze zorganizowaną, dlatego trzeba zadbać o każdy szczegół – od planowania, po wynajęcie sali, a także zorganizowanie atrakcji, które dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Starannie przygotowany plan to przepis na wyjątkowe spotkanie firmowe, o którym długo będzie głośno. 

Warto przygotować szczegółową listę „things to do”. Dzięki niej nie zapomnimy o żadnym elemencie. Jednym z nich powinno być m.in. odpowiednio wczesne zaproszenie na jubileusz firmy wszystkich gości. Nie można również zapomnieć o ustaleniu szczegółowego harmonogramu eventu, który udostępnimy naszym gościom. Dzięki niemu uczestnicy wydarzenia będą wiedzieć, kiedy rozpoczynają się poszczególne bloki konferencji, jakie kwestie zostaną poruszone na evencie, a także, jakie atrakcje zaplanowano.

Jubileusz firmy to niesamowite wydarzenie, które wymaga specjalnego celebrowania! Forma świętowania nie jest najważniejsza. Największe znaczenie ma dobra zabawa i radość z kolejnego dobrego roku. Pamiętajmy o tym! 

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt