Nawigacja

Trokotex opinie, czyli zadowoleni klienci najlepszą rekomendacją dla firmy

Branże

Trokotex działa na rynku od ponad trzydziestu lat. Nikogo więc nie dziwi, że zdobył zaufanie rzeszy wykonawców, a produkty wykonywane z kompozytu wykorzystywane są w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Dla Trokotex opinie zadowolonych klientów są największą pochwałą i bodźcem do dalszej pracy, ale przede wszystkim – do ciągłego rozwoju i udoskonalania swojej działalności.

Trokotex opinie klientów traktuje niczym papierek lakmusowy. Firma zdaje sobie bowiem sprawę, że opinia o danej marce jest obecnie bardzo istotnym elementem budowania wizerunku. Dlatego firmy dokładają wszelkich starań, by w jak najwyższym stopniu sprostać wymaganiom swoich klientów.

Co sprawia, że Trokotex opinie są tak dobre?

To, co z pewnością wyróżnia Trokotex na rynku, to wiedza i doświadczenie. Na uwagę zasługuje także posiadanie najnowocześniejszego parku maszyn, pozwalającego na produkcję nawet najbardziej niestandardowych zbiorników, siatek czy prętów zbrojeniowych, wykorzystywanych w różnych gałęziach budownictwa. W katalogu produktów oferowanych przez firmę Trokotex znajdziemy kategorię zatytułowaną wyroby nietypowe. To oznacza, że potrzeby klientów są faktycznie traktowanie indywidualnie.

Trokotex opinie mówią wiele o samej marce. NIemniej dodatkową rekomendacją są wykonane realizacje. Trokotex może pochwalić się naprawdę wybitnymi działaniami. Wszystko to dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz wykorzystywaniu materiałów najwyższej jakości. To pozwala mierzyć się z najbardziej wymagającymi i niezwykłymi wyzwaniami.

Dzięki działalności firmy Trokotex zyskują wszystkie gałęzie przemysłu, w tym oczywiście cała branża budowlana. Każdy ekspert doskonale zdaje sobie sprawę, że wznoszone obiekty muszą być odpowiednio zbrojone. Solidne i pewne zbrojenie gwarantuje im wytrzymałość na wszelkie obciążenia oraz wieloletnią trwałość.

Zbrojenie jest niezwykle ważnym etapem budowy, dlatego powinno być wykonane prawidłowo i z najwyższej jakości materiałów. Należą do nich pręty zbrojeniowe Trokotex. Firma oferuje pręty kompozytowe z włókna szklanego, niebywale innowacyjne rozwiązanie o wielu istotnych zaletach. Inwestycje oparte o konstrukcje wykonane z kompozytu są atrakcyjniejsze finansowo, trwalsze oraz lżejsze niż stalowe, nie ulegają korozji, ani uszkodzeniom, przez co ich żywotność jest do trzech razy dłuższa niż tych samych elementów wykonanych ze stali. Wszystkie te aspekty są niezwykle ważne dla inwestorów, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy wysoka jakość i przystępna cena powinny iść w parze.

Zbiorniki produkowane przez Trokotex wykorzystuje się praktycznie w każdej branży – od spożywczej po przemysł mineralny, nie wyłączając rolnictwa. W przypadku produktów Trokotex opinie o budowanych zbiornikach są bardzo pochlebne. Głównie dlatego, że mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb każdego inwestora. Zbiorniki z tworzywa, dzięki jego unikatowym właściwościom, ograniczają ryzyko skraplania się pary wodnej, które może doprowadzić do powstawania pleśni wewnątrz. Dodatkowo koszty ich utrzymania są ograniczone praktycznie do minimum. Wszystko to za sprawą wyjątkowej trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne.

Trokotex opinie – bo tu liczy się każdy klient!

Klienci zwracają także uwagę na zaangażowanie firmy i dostosowanie do ich konkretnych potrzeb. Wiadomo, że każda branża jest inna i będzie miała inne wymagania, toteż im większa elastyczność, tym lepiej. Trokotex opinie klientów świadczą o tym, że firma jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane zlecenia inwestorów. Tworzy zarówno zbiorniki do przechowywania cieczy oraz wszelkiego typu substancji, nawet tych żrących i trujących, a także materiałów sypkich oraz koncentratów przeciwpożarowych. Trokotex oferuje także niezastąpione w budownictwie elementy, takie jak siatki, pręty zbrojeniowe i wszelkie akcesoria potrzebne do konstrukcji pionowych oraz poziomych, takie jak podkładki dystansowe.

Wychodząc naprzeciw licznym potrzebom klientów, w ofercie firmy znajdują się też kraty pomostowe z tworzywa sztucznego. Ich innowacyjność wynika głównie z niskiej wagi i wyjątkowej wytrzymałości na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, z jakimi możemy mieć styczność na budowach, w rafineriach, elektrowniach czy zakładach produkcyjnych. Konstrukcje te odporne są także na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Nie straszne im są deszcz, śnieg czy nadmierne promieniowanie słoneczne, dlatego doskonale sprawdzą się także na zewnątrz. Kraty pomostowe z tworzywa sztucznego dostępne są w różnych wariantach. W zależności od zapotrzebowania dostaniemy modele o powierzchni idealnie gładkiej, z meniskiem wklęsłym, a nawet antypoślizgowe.

Indywidualne podejście i wychodzenie na przeciw wyzwaniom sprawdzają się za każdym razem. Dokładnie tak jest w przypadku realizowania zaleceń dla poszczególnych klientów przez Trokotex. Jednak firma idzie o krok dalej i w swojej działalności gwarantuje także rozwiązania związane z szeroko rozumianą eksploatacją poszczególnych typów urządzeń powstałych z kompozytu poliestrowo-szklanego.

Dlatego wszyscy klienci mogą liczyć na wykonanie usług związanych z modernizacją, naprawą, nadzorem, ekspertyzą i szeroko rozumianym doradztwem ze strony firmy.

Trokotex opinie o najwyższej jakości produktach potwierdzają fakty. Wybór elementów wykonanych z kompozytu ma ogrom korzyści. Przede wszystkim są to o wiele niższe koszty, gdyż oszczędności dotyczą zarówno samego materiału, jak i kosztów transportu gotowych elementu. TWS, czyli Tworzywo Wzmocnione Szkłem, jest aż 9 razy lżejsze od stali. Elementy z kompozytu są także niezwykle wydajne w użyciu. Ponadto dzięki temu, że rozszerzalność termiczna zbrojenia kompozytowego jest praktycznie taka sama jak betonu, jesteśmy w stanie wyeliminować możliwość pęknięć, a co za tym idzie – późniejszych napraw.

Opinie potwierdzone uznaniem w branży

Stare przysłowie mówi, że jak nas widzą, tak nas piszą. Zwłaszcza w branży budowlanej najbardziej widoczne są efekty skończonej pracy. Dlatego właśnie one bywają najczęściej oceniane. Trokotex opinie klientów pokazują, że terminowość to w firmie jeden z priorytetów. Dlatego wszystkie realizacje zamówień wykonane zostają w ustalonym czasie. Jest to cenione zarówno w prywatnym budownictwie domów jednorodzinnych, jak i w przypadku inwestycji realizowanych na większą skalę.

Kolejnym cenionym aspektem działalności Trokotex jest uznanie na rynku. Świadczą o tym wyróżnienia i nagrody, jak Grand Prix oraz Złoty Medal Grupy MDP dla najlepszego produktu, przyznane dla prętów i siatek wykonanych z kompozytu. Przyznanie tak wysokiego wyróżnienia bezpośrednio świadczy o tym, że firma Trokotex opinie w branży ma naprawdę dobre. Ich renoma przyczynia się tym samym do zwiększenia popularności produktów kompozytowych wykorzystywanych w budownictwie. Trokotex zdobył ponadto następujące nagrody: Gazele Biznesu, Polski Sukces, Ekspansja oraz wyróżnienie Naczelnej Organizacji Technicznej. Firma może poszczycić się także wieloma certyfikatami i uprawnieniami niezbędnymi do właściwego wykonywania powierzonych jej zadań.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt