Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Najważniejsza rzecz w każdym biznesie to pozyskiwanie klientów. Skutecznie Ci w tym pomożemy.

Wsparcie sprzedaży – finalizuj transakcje

Uwaga klientów to święty Graal sprzedaży. Są liczne sposoby na jej pozyskanie. I liczne pułapki.

Źle dopasowane narzędzia wsparcia sprzedaży, oceny zachowań konsumenckich lub nieprawidłowe wnioski prowadzą do wymiernych strat. Twojego czasu. Energii. Pieniędzy.

Możemy Ci pomóc w generowaniu leadów. Jako agencja public relations dobrze rozumiemy, jak to działa. Wiemy, że pierwszym krokiem do zawarcia transakcji jest optymalnie zaprojektowany lejek sprzedażowy. Ten przełoży się na efektywniejsze wykorzystanie potencjału organizacji. Większe i pewniejsze zyski.

Generowanie leadów online

Dwóch na trzech internautów kupuje w sieci, bo łatwo porównać im oferty online. Niemal wszyscy kupują, bo mają dostęp do usług całą dobę*. Internet to oszczędność czasu. Twojego i Twoich klientów. To źródło leadów dla branży B2B i B2C.

Twoje narzędzia online są gotowe na skuteczne pozyskiwanie leadów?

Przeprowadzimy audyt sprzedaży polegający na analizie jakości usług e-commerce i internetowej obsługi klienta w Twojej organizacji. Odpowiemy na pytanie skąd brać leady sprzedażowe. Wyposażymy Cię w unikalną strategię i narzędzia, które pozwolą wyciągnąć istotne wnioski i pozyskiwać leady dla Twojego biznesu. Tak agencja public relations Commplace zbuduje Twoją przewagę w cyfrowym świecie.

Oprócz tego, że na Twoja www powinna być wyposażona w wartościowy content i zoptymalizowana pod kampanie SEO, strona powinna zachęcać do call to action, czyli pozyskiwać leady.

W usłudze place of sales:

 1. Personalizujemy klientów i poszukujemy idealnych nabywców

  Dowiedz się więcej
 2. Szkolenia sprzedażowe dla pracowników pionu handlowego

  Dowiedz się więcej
 3. Wsparcie sprzedaży - jak skuteczniej pozyskiwać klientów

  Dowiedz się więcej
 4. Audyt sprzedaży – analizujemy metody budowania relacji

  Dowiedz się więcej
 5. Generowanie leadów i zamienianie leadów w klientów

  Dowiedz się więcej
 6. Sprzedaż B2B - efektywne wsparcie działu sprzedaży

  Dowiedz się więcej

Lead generation pod okiem ekspertów

Z oceną sprzedaży jest jak ze sztuką. Stojąc blisko obrazu możemy podziwiać każdy detal, ale dopiero patrząc z dystansu dostrzegamy piękno całości.

Wiemy, że jesteś ekspertem we własnej dziedzinie. Lepiej niż my znasz swoje produkty. Ale czy Twoja ocena metod pozyskiwania leadów jest obiektywna?

Zewnętrzna ocena procesu sprzedaży to wymierne korzyści. Lepsze zrozumienie potrzeb klienta. Lepsza oferta. Wyższe zyski.

Przeprowadzimy analizę potencjału generowanie leadów i rozwoju sprzedażowego Twojej firmy. Zidentyfikujemy nowe kanały sprzedaży. Wsparcie sprzedaży dla Twojej firmy określimy w liczbach.

Nie lubimy nachalnych reklam, ale kochamy historie.

Wiesz, jak wykorzystać tę wiedzę do generowania leadów?

Jako agencja public relations wiele widzieliśmy.

Klienci nie znoszą natarczywej sprzedaży, wciskania i recytatorów z infolinii.

Lubią za to praktyczne rozwiązania swoich problemów.

Jaka jest Twoja strategia generowania leadów?

Sposób, w jaki ludzie kupują produkty i usługi w dzisiejszych czasach, całkowicie się zmienił. Klientów nie przyciągają już krzykliwe reklamy. Agresywne promocje były skuteczne kilka lat temu. Zmienił się również proces zakupu.

Co to oznacza?

Firmy muszą znaleźć różne sposoby dotarcia do kupujących. Zamiast znajdować klientów za pomocą masowych reklam lub wiadomości e-mail. Ty też musisz się teraz skupić na byciu znalezionym. I nauczyć się budować ciągłe relacje z kupującymi.

W dzisiejszych czasach jednym z głównych kluczy do sukcesu w biznesie jest generowanie nowych potencjalnych klientów. Jaka jest Twoja strategia generowania leadów?

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt