Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Usługi odpowiadające na Twoje potrzeby.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Agencja PR z usługami 360°

Śledzimy trendy i na nie odpowiadamy. Skoro aż 84% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu i aktywnie z niego korzysta, działania firm muszą brać ten fakt pod uwagę.

Jeśli nie ma Cię w sieci, to nie istniejesz. To zdanie już od dawna nie jest pustym frazesem.

Pytanie, jak przebić się w natłoku informacji? Jak skutecznie docierać do swoich klientów? Wiemy jak robić PR i jak mierzyć jego efekty. Pomożemy Ci zwiększyć skuteczność Twoich działań – bez względu na to, czy jesteś dużym graczem, czy dopiero zaczynasz zdobywać rynek. W ofercie Commplace znajdziesz usługi pozwalające na stały wzrost widoczności Twojej strony w wyszukiwarce Google. User Experience, SERP, Google Search, Google Ads czy CTR kliknięć, nie mają przed nami tajemnic.

Internet pozwala sięgać jeszcze dalej, po jeszcze więcej. W Commplace jesteśmy świadomi, że skuteczne pozycjonowanie oznacza przewagę dla Twojego biznesu. Pokażemy Ci jak to osiągnąć. Mamy odpowiednie narzędzia i wiemy, jak się nimi posługiwać, zapewniając Ci długofalowe i efektywne działania, zwiększające słupki sprzedaży.

Wierzymy, że odpowiednio przygotowane i optymalizowane działania przynoszą spory zwrot z inwestycji. Dlatego agencja PR Commplace proponuje swoim klientom usługi, których realizacja skutecznie się na to przekłada. Które pozwalają realizować cele sprzedażowe firmy i zainteresować konsumentów ofertą.

Stawiamy także na przygotowanie spójnej strategii i jej konsekwentną implementację, tak by - docierając do spersonalizowanych grup odbiorców za pomocą wypracowanych metod i narzędzi - osiągnąć cele komunikacyjne firmy. Wszystkie nasze usługi mają za zadanie pomóc naszym klientom w budowaniu silnej marki i wykorzystaniu każdej szansy na sprzedaż.

Kluczowe kompetencje:

Public Relations

Przejmij kontrolę nad wizerunkiem i buduj świadomość swojej marki. Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www - kompleksowe SEO dla stron oraz sklepów

Dowiedz się więcej

Google Ads

Google Ads i pochodne - prowadzimy skuteczne kampanie

Dowiedz się więcej

Strategia employer brandingu – budowanie wizerunku firmy

Niech pracownicy będą dumni ze swojej firmy. A wolne wakaty przyciągały najlepszych.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt