Treść główna

Usługi odpowiadające na Twoje potrzeby.
Skuteczność jest kluczowa.
Sprawdź nas.

Agencja PR z usługami 360°

Śledzimy trendy i na nie odpowiadamy. Skoro aż 84% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu i aktywnie z niego korzysta, działania firm muszą brać ten fakt pod uwagę. Jeśli nie ma Cię w sieci, to nie istniejesz. To zdanie już od dawna nie jest pustym frazesem. Pytanie, jak przebić się w natłoku informacji? Jak skutecznie docierać do swoich klientów? Wiemy jak robić PR i jak mierzyć jego efekty. Pomożemy Ci zwiększyć skuteczność Twoich działań – bez względu na to, czy jesteś dużym graczem, czy dopiero zaczynasz zdobywać rynek. W ofercie Commplace znajdziesz usługi pozwalające na stały wzrost widoczności Twojej strony w wyszukiwarce Google. User Experience, SERP, Google Search, Google Ads czy CTR kliknięć, nie mają przed nami tajemnic.

Internet pozwala sięgać jeszcze dalej, po jeszcze więcej. W Commplace jesteśmy świadomi, że skuteczne pozycjonowanie oznacza przewagę dla Twojego biznesu. Pokażemy Ci jak to osiągnąć. Mamy odpowiednie narzędzia i wiemy, jak się nimi posługiwać, zapewniając Ci długofalowe i efektywne działania, zwiększające słupki sprzedaży.

Wierzymy, że odpowiednio przygotowane i optymalizowane działania przynoszą spory zwrot z inwestycji. Dlatego agencja PR Commplace proponuje swoim klientom usługi, których realizacja skutecznie się na to przekłada. Które pozwalają realizować cele sprzedażowe firmy i zainteresować konsumentów ofertą.

Stawiamy także na przygotowanie spójnej strategii i jej konsekwentną implementację, tak by - docierając do spersonalizowanych grup odbiorców za pomocą wypracowanych metod i narzędzi - osiągnąć cele komunikacyjne firmy. Wszystkie nasze usługi mają za zadanie pomóc naszym klientom w budowaniu silnej marki i wykorzystaniu każdej szansy na sprzedaż.

Niektóre z naszych usług:

Public relations

Public relations na miarę XXI wieku - e-PR, PR produktowy, PR korporacyjny i marketing conversion

Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www - kompleksowe SEO dla stron oraz sklepów

Dowiedz się więcej

Google Ads

Google Ads i pochodne - prowadzimy skuteczne kampanie

Dowiedz się więcej

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www oraz sklepów przynoszących zyski

Dowiedz się więcej

Strategia komunikacji

Strategia komunikacji w Internecie - opracowanie i wdrożenie

Dowiedz się więcej

Strategia employer brandingu – budowanie wizerunku firmy

Niech pracownicy będą dumni ze swojej firmy. A wolne wakaty przyciągały najlepszych.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071 b.zielinski@commplace.pl