Usługi

Branding Strategia komunikacji Public relations Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Wsparcie sprzedaży Online marketing Projektowanie graficzne Komunikacja marketingowa Food marketing Eventy firmowe

Oferta konsultingowa

Marketing B2B Customer Lifetime Value Zarządzanie kryzysowe Komunikacja wewnętrzna Employer Branding Referencje klienta

Treść główna

Branding czyli jak szybko budować markę

 

 

Nie od razu Kraków zbudowano – tak mówią. Porzekadło to ma swoje idealne odwzorowanie, jeśli chodzi o branding. Branding poniekąd definiuje to, czy rzeczywiście uda nam się zbudować silną markę. Pojęcie brandingu jest bardzo szerokie, a w jego skład wchodzi przede wszystkim reklama oraz identyfikacja wizualna.

Jak dobrze planować brand?

Dobre planowanie podstawą sukcesu.

Nie można zapominać, że aby branding rzeczywiście przyniósł Ci odpowiednie korzyści, musi zostać odpowiednio zaplanowany a co najważniejsze - przemyślany. To wymaga pracy wielu osób, specjalistów nie tylko z zakresu PR ale też grafików czy projektantów. W Commplace mamy najlepszych ekspertów, jeśli chodzi o tworzenie przemyślanego i spójnego z profilem działalności firmy brandingu. Przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie.

Chcesz sprzedawać? Daj się zauważyć!

Widoczność w Sieci Twojej marki to aż 70% szansy na pozyskanie klienta.

Sam produkt, to nie wszystko. Za sukces firmy oraz jej dynamiczny rozwój, w dużej mierze odpowiada jej rozpoznawalność - czyli właśnie branding. Musi być charakterystyczny. Spójny. Estetyczny. I przede wszystkim taki, który bardzo łatwo zapamiętać. Według badań, blisko 70% Polaków jest wzrokowcami, a co za tym idzie - zapamiętują to, co widzą. Jeśli zatem Twoja identyfikacja wizualna i brand są dobrze przemyślane - jest bardzo duża szansa na to, że uda Ci się pozyskać w bardzo krótkim czasie nowych klientów, którzy zostaną z Twoją marką na dłużej! A to znaczy, że Twoja firma będzie się prężnie rozwijać.

Case study

Rebranding marki firmy rodzinnej

Kompleksowa zmiana identyfikacji wizualnej firmy z branży ogrodniczej.

- opracowanie nowych logo dla firmy oraz marek
- opracowanie nowych opakowań
- odświeżenie salony sprzedaży

Dowiedz się więcej
Place of graphics

Budowa silnej marki - zrób to mądrze

Buduj swoją markę mądrze i świadomie. Tylko tak osiągniesz sukces!

Sama identyfikacja wizualna, chwytliwe logo oraz dobrze zaprojektowane opakowania to nie wszystko. Sukces każdej firmy, to ludzie, do których mówisz poprzez swoje produkty. Budowa silnej marki to proces, który musi zostać właściwie zaplanowany - uwzględnić konkretne cele, grupę docelową oraz to, co finalnie chcemy osiągnąć, jeśli chodzi o rozwój naszej firmy. Pod uwagę trzeba wziąć najróżniejsze czynniki, także te związane z potencjalnym ryzykiem. To duże zadanie. Nie przejmuj się jednak - jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci je zrealizować a co za tym idzie - wspomóc Cię w rozwoju Twojej firmy.

Silna marka, to rozwijająca się marka

Rozwijaj swoją markę, bądź silny i pomnażaj kapitał.

Zależy Ci na stworzeniu silnej i rozpoznawalnej marki? Chcesz sukcesywnie rozwijać swój biznes? Po co czekać, aż konkurencja zrobi kolejny krok. Nie tylko za nią nadążaj, ale zdecydowanie ją wyprzedź. Zgłoś się do nas - wspólnie z pewnością uda nam się opracować najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071 b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt