Nawigacja

Innology – opinie firmy o pozyskiwaniu środków unijnych

Branże
Innology opinie pozyskiwanie dotacji moze byc latwiejsze

Ponad 700 milionów złotych pozyskanych dotacji na innowacje i R&D. 10 lat doświadczenia na rynku. Tytuł Lidera Skuteczności w projektach R&D wg Magazynu Fundusze Europejskie. Tak w skrócie można zdefiniować firmę konsultingową Innology Opinie jej ekspertów są niezwykle ważne dla wszystkich spółek deep-tech, które chcą aplikować o środki unijne i zamierzają uczestniczyć w najbardziej konkurencyjnych programach dotacyjnych w Polsce i Europie (ścieżka SMART, EIC Accelerator). Jak działa Innology (formalnie PMG R&D Consulting p.s.a.)? W jaki sposób wspiera rozwój start-upów w naszym kraju? Więcej na ten temat w poniższym wpisie.

Według mapy dotacji w Polsce zrealizowano 298 856 projektów unijnych o łącznej wartości 1 204 301 984 517,13 złotych. Ddofinansowanie z Unii Europejskiej wyniosło 712 977 923 212,87 złotych*. Firmy chętnie korzystają ze środków finansowych z UE. Nie musisz mieć wiedzy jak pozyskać dotację. Na rynku funkcjonują bowiem profesjonalne firmy konsultingowe, które pomogą w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej i skutecznie przeprowadzą cię przez cały proces pozyskania i rozliczenia dotacji z UE. Jedną z nich jest Innology: opinie i doświadczeniefirmy są nieocenionym wsparciem dla firm. W szczególności dla start-upów typu deep-tech, które chcą pozyskać środki finansowe na rozwój swoich technologii.

Innology – Twój partner w pozyskiwaniu środków unijnych

Innology to firma, która oferuje spółkom deep-tech pomoc w otrzymaniu środków unijnych. Gwarantuje wsparcie doradcze w procesie opracowania strategii finansowania z wykorzystaniem funduszy unijnych a także ukształtowania koncepcji projektu. Pomaga również dostosować ją do wymagań konkretnego programu dotacyjnego, a następnie przygotowuje dokumentację aplikacyjną i rozlicza przyznane środki finansowe. Dlaczego klienci wybierają współpracę z Innology: opinie ekspertów firmy a także ich pomoc w pozyskiwaniu środków unijnych są nie do przecenienia. Będąc obecnymi ponad 13 lat na rynku konsultingowym i pozyskując fundusze unijne na innowacje i R&D, uczestniczyli w kilkuset projektach. Współpracując zarówno z największymi i najbardziej liczącymi się firmami w kraju, jak i start-upami realizującymi najbardziej odważne i ambitne projekty w Polsce i Europie.

Wśród grona klientów Innology można wymienić najbardziej innowacyjne polskie start-upy. Są to np. Curiosity Diagnostics, Blees, Kp Labs czy Human Biome Institute. Co sądzą o Innology? Opinie wskazują, że to zespół wysokiej klasy ekspertów skutecznie pozyskujących granty na projekty R&D, bardzo dobrze znający specyfikę tych projektów, posiadający duże doświadczenie a ponadto – cechujący się wysokim profesjonalizmem.

Innology opinie o pozyskiwaniu dotacji

Zadowoleni klienci z milionowym wsparciem

W kręgu zainteresowania Innology znajdują się głównie start-upy i projekty z zakresu deep-tech, w tym z branży life science, space, mobility, clean-tech, agritech czy AI. Firma pomogła zdobyć środki finansowe wielu podmiotom z tych sektorów. Przykładem może być Curiosity Diagnostics. Dla projektu „Innowacyjny system do ultraszybkiej diagnostyki molekularnej zakażeń szpitalnych w formacie Pointof-Care” firma pozyskała 5 620 431,67 złotych. Kolejnym przykładem jest GK Maspex. Jak w tym przypadku pomogło Innology? Opinie klientów nie pozostawiają złudzeń: ekspercka wiedza przedstawicieli firmy była niezwykle cenna. To dzięki niej GK Maspex otrzymała łącznie 45 384 791,67 złotych dofinansowania do trzech projektów B+R.

Innology – opinie klientów najlepszą rekomendacją

Jakie jest zdanie klientów o Innology? Opinie mówią same za siebie. Zarząd KP Labs docenia zaangażowanie zespołu we współpracę, a także staranność, z jaką team wykonywał zadania na każdym etapie projektu. Firma docenia także to, że doradcy Innology wzięli pełną odpowiedzialność za przygotowanie wniosku unijnego, a powierzone zadanie wykonali profesjonalnie. – Doradcy Innology to interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów, posiadających niezwykle wysokie kompetencje w obszarze projektów badawczo-rozwojowych. Zaangażowanie, z jakim firma Innology wykonywała swoją pracę, bez żadnych wątpliwości przełożyło się na sukces naszego projektu. Doradcy Innology przeprowadzili nam również szkolenie przygotowujące do pre-panelu i panelu ekspertów, przekazując nam cenne wskazówki, co również miało istotny wpływ na sukces naszego projektu – mówi Krzysztof Pacan, Prezes Zarządu KP Labs.

Co inni klienci mówią o Innology? Opinie zarządu Blees to kolejny przykład doceniania kompetencji zespołu doradczego. – Doradcy Innology byli odpowiedzialni za koordynowanie prac konsorcjum – w skład którego wchodziła jeszcze Politechnika Śląska – oraz przygotowanie wniosku o dofinansowanie. Na każdym etapie projektu mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo, a konsultanci Innology byli do naszej pełnej dyspozycji, co zapewniło sprawną komunikację, wymianę informacji i umożliwiło przygotowanie wniosku na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo doradcy przeprowadzili nam szkolenie przygotowujące do spotkania z Panelem Ekspertów, będącym częścią oceny wniosku – wylicza Dariusz Poloński, Prezes Zarządu Blees. – Na podstawie naszej współpracy polecamy Innology jako rzetelną, dobrze zorganizowaną i skuteczną firmę doradczą, zapewniającą profesjonalne doradztwo i pomoc w pozyskaniu dotacji na projekty badawczo-rozwojowe – konkluduje.

Innology opinie o mozliwosci pozyskiwania dotacji

Innology – opinie to jedno, sprawdź jak Twoja firma może skorzystać dzięki współpracy

Jak wygląda oferta Innology? Opinie zadowolonych klientów podkreślają często jak ważne jest dla nich to, że firma kompleksowo obsługuje proces ubiegania się o dotacje unijne. Zapewnia pomoc już na etapie wyboru źródeł finansowania, a także sprawdza, jakie są dostępne programy dotacyjne. Ocenia potencjał inwestycji pod kątem szans na dofinansowanie w danym konkursie oraz doradza w obszarze optymalizacji parametrów projektu i pod kątem kryteriów wyboru. Innology zajmuje się także doradztwem na etapie aplikowania. Firma przygotowuje dokumentację, koordynuje pracę zespołu, który współtworzy opisy merytoryczne oraz jest odpowiedzialna na przygotowanie wniosku. Przeprowadza także szkolenia przygotowujące do spotkania z panelem ekspertów podczas oceny merytorycznej. Innology doradza również w zakresie rozliczenia dofinansowania. W tym celu przygotowuje odpowiednie dokumenty i reprezentuje klientów w kontaktach z instytucją wdrażającą.

Innology to skuteczna firma, która przeprowadzi przez proces otrzymania dofinansowania od początku, aż po rozliczenie projektu.

* https://mapadotacji.gov.pl/

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt