Nawigacja

Commplace odpowiedzialny za stronę WWW dla marki INDEKA

Aktualności

Wraz z początkiem lipca, marka INDEKA dołączyła do grona klientów naszej agencji. Jest to kolejny klient z branży logistycznej, który zagościł w portfolio Commplace.

Przez lata marka Indeka wypracowała renomę partnera solidnego i rzetelnego w kontaktach biznesowych. Jakość świadczonych przez nią usług daje klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a przeszkolony personel jest gwarancją sprawnej i profesjonalnej obsługi. 20-letnie doświadczenie w przewozach oznacza dla klientów bezpieczeństwo, zaufanie a także wysoką jakość wykonywanych usług.

Nasza marka powstała w 1990 roku. Od początku istnienia świadczymy usługi transportowe we wszystkich krajach Europy oraz na rynku krajowym. Realizujemy indywidualne zamówienia transportowe a także zlecenia ekspresowe. – mówi Emilia Indeka. –Wierzymy, że doświadczenie ekspertów Commplace pozwoli wydobyć wszystko co najlepsze z naszej firmy. W efekcie powstanie spójna i nowoczesna strona internetowa.

W prace nad stroną internetową zaangażowaliśmy specjalistów z wielu działów: działu graficznego, SEO, copywritingu, czy strategii. Pracujemy nad tym, aby w efekcie strona była przyjazna nie tylko dla użytkowników, ale także pozytywnie odbierana przez algorytmy Google.

Jak mówi Bartosz Zieliński, Dyrektor Zarządzający, agencja PR Commplace: Jesteśmy dumni z tego, że kolejna interesująca firma dołączyła do grona naszych klientów. Zadania realizowane dla marki Indeka stanowią dla nas okazję do zaprezentowania naszej wiedzy a także doświadczenia, jednocześnie bazując na ogromnym doświadczeniu klienta. Firmy funkcjonujące na rynku od tylu lat zdecydowanie powinny iść z duchem czasu a także dostosowywać swoją ofertę, czy materiały do oczekiwań aktualnych odbiorców. A to właśnie robi marka Indeka.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt