Nawigacja

AX-METALS GmbH wśród klientów Commplace

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że nasza agencja podjęła współpracę z nowym klientem, firmą AX-METALS GmbH. Zakres naszej współpracy obejmuje przygotowanie strategii marketingowej, projektowanie i wdrażanie nowej strony internetowej oraz branding marki.

AX-METALS GmbH to rodzinne przedsiębiorstwo, założone w 2010 roku. Jego siedziba mieści się w Berlinie. Firma specjalizuje się w handlu i dystrybucji części tłoczonych, wyrobów stykowych i półfabrykatów z metali szlachetnych w najróżniejszych konfiguracjach stopowych dla przedsiębiorstw produkcyjnych z branży motoryzacyjnej, budowlanej, elektrycznej i elektronicznej. Dzięki długoletniej obecności na rynku, firma AX-METALS GmbH stała się uznawanym i niezawodnym partnerem przemysłu w Europie Środkowej i Wschodniej.

AX-METALS GmbH

– Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie ekspertów z Commplace pozwolą nam na skuteczną promocję naszej marki i zwiększenie zainteresowania naszymi produktami. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy uda nam się osiągnąć wspólne cele i umocnić wizerunek AX-METALS GmbH – mówi Marcell Lukawski, przedstawiciel firmy.

Współpraca z AX-METALS GmbH jest dla naszej agencji cenną okazją do wykorzystania dotychczasowej wiedzy i doświadczenia w obszarze marketingu. Wierzymy także, że strategia marketingowa, od której rozpoczynamy działania jest ważnym elementem w dzisiejszych czasach, ponieważ pozwala na skuteczne dotarcie do grupy docelowej oraz zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku. Nowoczesny branding oraz strona internetowa dopełnią wizerunku nowoczesnego i patrzącego w przyszłość przedsiębiorstwa.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z firmą AX-METALS GmbH przyniesie pozytywne efekty dla obu stron. Oferujemy nasze doświadczenie i kreatywność, a także pełne zaangażowanie i profesjonalizm w każdym projekcie.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt