Nawigacja

Cash Collector dołącza do grona klientów agencji Commplace

Aktualności
Cash Collector

Miło nam poinformować, że do portfolio klientów Commplace dołączyła firma Cash Collector, oferująca innowacyjne rozwiązanie, mające na celu usprawnienie procesów odzyskiwania zaległych należności.

Cash Collector to więcej niż tylko firma – to partner, który wychodzi naprzeciw realnym potrzebom przedsiębiorców w dziedzinie windykacji. Założyciel i prezes spółki, Łukasz Weimann, zbudował tę firmę na bazie własnego doświadczenia jako przedsiębiorca z branży spedycyjno-transportowej. Zna on doskonale problemy związane z nieterminowymi płatnościami, dlatego stworzył Cash Collector, aby wspierać innych przedsiębiorców w efektywnym odzyskiwaniu zaległych należności.

Commplace odpowiadać będzie za sprawne dotarcie do klientów za pomocą kampanii Google Ads. Jak mówi Bartosz Zieliński: Usługa świadczona przez tę firmę ma kluczowe znaczenie dla wielu przedsiębiorców. Ciężko pracujący właściciele firm często borykają się z problemem opóźnionych płatności, co może poważnie wpłynąć na płynność finansową ich przedsiębiorstw. Dlatego skuteczna windykacja należności jest nie tylko kwestią zwiększenia dochodów, ale także utrzymania stabilności finansowej firmy. Kampania Google Ads umożliwi Cash Collector dotarcie do tych przedsiębiorców, którzy poszukują profesjonalnej pomocy w odzyskiwaniu zaległych należności. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu reklam, firma może efektywnie dotrzeć do swojej docelowej grupy klientów, informując ich o swoich usługach i oferując wsparcie w trudnym procesie odzyskiwania długów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej współpracy z Cash Collector, będziemy mogli wspólnie pomóc wielu przedsiębiorcom w osiągnięciu ich celów finansowych i utrzymaniu stabilności.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt