Nawigacja

MajAcademy
opinie, że trudno dbać o zdrowy styl życia, to mit!

Branże

Wielu ludzi, zarówno kobiety jak i mężczyźni, pragnie zadbać o swoją sylwetkę i w końcu zacząć się zdrowo odżywiać. Nie jest to jednak proste, gdy dookoła istnieje tak wiele pokus: słodycze, fast foody, chipsy itp. Co więcej, tak łatwo znaleźć sobie wymówkę, że akurat tego dnia nie muszę trzymać się diety. Tymczasem, jak zauważa MajAcademy, opinie o tym, że współcześnie ciężko jest dbać o zdrowy styl życia, to mit. Wystarczy znaleźć odpowiednich dietetyków, którzy wskażą odpowiedni kierunek na tej pełnej pokus drodze.

MajAcademy – opinie o zdrowym jedzeniu

Mitów na temat zdrowego jedzenia jest bardzo wiele. Jednym z głównych to oczywiście wysoka cena diety opartej na wartościowych posiłkach. Większość kobiet i mężczyzn twierdzi, iż zdrowe jedzenie jest przeznaczone jedynie dla bogaczy, ponieważ produkty „bio” są niezwykle drogie. Z tego powodu wiele osób boi się rozpoczęcia diety – z troski o możliwości swojego budżetu.

Należy podkreślić, iż do zdrowego odżywiania nie potrzeba wcale produktów „bio”, kupowanych w specjalnych sklepikach z naturalną żywnością. W MajAcademy opinie konsumentów o wysokiej cenie zdrowego odżywiania są szybko weryfikowane. Współcześnie mamy bowiem dostęp do szerokiej oferty produktów w ogólnodostępnych sklepach, które w odpowiednim połączeniu stanowią bazę do zdrowej i dobrze zbilansowanej diety. Mity przekazywane w Internecie działają na szkodę ludzi, gdyż powstrzymują ich przed zmianą złych nawyków. Co więcej, na blogach internetowych możemy przeczytać o wielu różnorodnych dietach, które wcale nie wpływają korzystnie na nasze zdrowie, a wręcz przeciwnie – szkodzą mu.

Nagonka na biały chleb, ziemniaki czy dieta składająca się jedynie z wody i owoców nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Jedzenie w oparciu o takie zasady nie będzie przyjemnością, a codzienną męczarnią. Nie wspominając już o tym, iż dieta powinna być dopasowana indywidualnie do każdej osoby, co podkreślają eksperci MajAcademy. Opinie o zdrowym odżywianiu, których tak wiele możemy znaleźć w Internecie, niekoniecznie są prawdziwe.

Każdy organizm jest inny, z tego powodu tak ważne jest skorzystanie z pomocy doświadczonego dietetyka, który przygotuje odpowiednio dopasowaną do Twoich potrzeb dietę.

MajAcademy – skąd się biorą opinie o dietetykach?

Wielu ludzi nie chce zacząć się zdrowo odżywiać, ponieważ brakuje im zapału. Zamiast stosować się do zaleceń, narzekają na brak efektów i na dietetyków. Negatywna aura wokół dietetyków została stworzona także przez ludzi, którzy po prostu w przeszłości źle trafili i nie osiągnęli celu. Tak jak pisaliśmy wyżej – dieta musi być dopasowana do indywidualnych preferencji organizmu. Dlatego w MajAcademy opinie o dietetykach są tak pozytywne, a ich skuteczność potwierdzają liczni zadowoleni konsumenci.

MajAcademy to nowoczesna platforma subskrypcyjna, która zrzesza doświadczonych dietetyków klinicznych, psychodietetyków, a także kosmetologów. Tak obszerny zespół sprawia, iż podejście do zdrowego odżywiania jest nie tylko indywidualne, ale także kompleksowe. Obie te opcje są dostępne na platformie MajDiet.

Profesjonalne plany dietetyczne są efektywne, ponieważ dopasowane do każdego z osobna na podstawie dogłębnego wywiadu i wyników badań. Odpowiednie jadłospisy są zdrowe i łatwe w przygotowaniu, aby dieta sprawiała przyjemność. Dbają o to specjaliści z MajAcademy. Opinie wielu zadowolonych klientów pozwoliły na stworzenie planów zarówno diet wegańskich, wegetariańskich, dla kobiet w ciąży, z problemami jelitowymi, dla osób aktywnych, z licznymi wykluczeniami i wiele innych.

Brak motywacji do zdrowego odżywiania

Kiedy już rozpoczynasz drogę z zdrowym odżywianiem, czasami ciężko jest wytrwać w swoich postanowieniach. Niejedna osoba zrezygnowała po tygodniu czy miesiącu, znajdując wiele wymówek. Najczęściej jednak problemem jest brak silnego postanowienia, by wytrwać. Nieodzowne jest także wsparcie – najlepiej ze strony osób, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Wiedzą o tym doskonale specjaliści z MajAcademy: opinie o trudnościach w wytrwaniu na diecie pozwoliły na stworzenie zamkniętej grupy, zrzeszającej osoby, które chcą zdrowo się odżywiać.

To miejsce w którym można się podzielić swoimi doświadczeniami i przygodami, ale również poczytać historie innych, które inspirują oraz motywują do dalszego działania. Nic nie daje takiego wsparcia, jak możliwość rozmowy z innymi, którzy również przechodzą tą samą drogę. Z grupą dla klubowiczów zdrowe odżywianie to wspaniała przygoda, w której każdy może się czuć w pełni swobodnie. Dodatkowo uzyskuje możliwość spotkań z ekspertami na żywo, czy kontaktu z dietetykami jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości.

MajAcademy – opinie poparte dowodami

Zdrowe odżywianie to nie tylko profesjonalnie przygotowane plany jedzeniowe przez dietetyków. Jeśli chcesz wytrwać w swoich postanowieniach z pewnością przydatne będą wszelakie ebooki i poradniki z fachową wiedzą. Najlepiej, jeśli są zebrane w jednym miejscu.

Przygotowania takiej „biblioteczki” podjęło się MajAcademy – opinie klientów sugerowały, że takie wsparcie będzie dla nich niezwykle pomocne. Przygotowano więc uporządkowaną wiedzę, do której ma dostęp każdy użytkownik platformy.

Materiały w formie pdf dostarczają wielu informacji na temat diety antyhistaminowej czy low fodmap. Można mieć przy tym pewność, że nie zawierają żadnych mitów i nieprawdziwych informacji. Chcąc budować markę troszczącą się o zdrowe odżywianie, trzeba wziąć pod uwagę szerokie potrzeby grupy docelowej.

Utrzymanie wysokiej motywacji klientów, tym samym zachęcenie do skorzystania z oferty firmy, nie jest proste. Musi ona wyróżniać się spośród konkurencji, a jednocześnie być przystępna cenowo, by nie zrazić do rozpoczęcia pozytywnych zmian w życiu. W MajAcademy opinie o tym, że zdrowe odżywianie jest trudne, zostaną szybko obalone. Tu dieta idzie w parze ze sportem i motywacją. Specjalnie dedykowane materiały pdf i w formie video dla klientów to ogromna dawka wiedzy, dzięki której szybko są w stanie poczuć, że dieta i zdrowy tryb życia pozytywnie uzależniają.

MajAcademy – opinie pozwalają się rozwijać

Jak wypromować produkt w sieci? W Polsce mamy dostęp do wielu dietetyków, którzy chcą pomóc w zdrowym odżywianiu. Proponują plany dietetyczne, aby zadbać o piękną sylwetkę. Dla założycieli MajAcademy opinie z rynku o braku platformy subskrypcyjnej online, dzięki której można w prosty sposób zadbać o siebie, stały się impulsem do stworzenia takiego miejsca.

Tak jak wszystkie branże systematycznie się rozwijają, tak samo branża dietetyczna nie stoi w miejscu, dostosowując działania pod coraz to inne pragnienia konsumentów. Dlatego powstała MajAcademy – pierwsza w Polsce platforma, na której doświadczeni dietetycy dzielą się swoją wiedzą, działając w przestrzeni online.

Z kolei platforma MajDiet jest to ogromy ukłon w kierunku konsumentów, którzy nie mają czasu jechać do gabinetu dietetyka. Subskrybenci otrzymują dietę, materiały, poradniki, cykliczne wyzwania oraz przepisy – wszystko w jednym miejscu! Z kolei grupa dla klubowiczów pozwala subskrybentom MajAcademy na podzielenie się swoim doświadczeniem i wsparcie innych w zdrowym odżywianiu.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt