Nawigacja

BAKE’UP® opinie o technologii, dzięki której oszczędzasz czas

Branże


Rynek spożywczy jest jednym z najbardziej konkurencyjnych na świecie, a apetyty i wymagania konsumentów rosną z roku na rok. Dlatego niezwykle istotnym jest, aby nie tylko rozwijać produkty, ale i procesy produkcyjne. W tym opracowaną przez firmę Vandemoortele technologię BAKE’UP®. Opinie o technologii, dzięki której powstają wysokiej klasy produkty, nie pozostawiają wątpliwości. Firma Vandemoortele wsłuchuje się i przypatruje potrzebom kreowanym przez konsumentów. 

BAKE’UP® – opinie klientów to klucz do sukcesu

Vandemoortele to przede wszystkim firma rodzinna, założona w 1899 roku, od samego początku zajmująca się działalnością w branży spożywczej. Mimo że w tamtych latach rynek produktów spożywczych nie był tak nasycony, założyciele stworzyli i modyfikowali swoje produkty w oparciu o odzew, jaki pochodził od ich licznych klientów. Tak jest po dzień dzisiejszy. Dlatego informacje zwrotne, które docierają do Vandemoortele pozwalają zespołom badawczym na tworzenie coraz to wyższych standardów. Wszystko po to, aby zaspokoić gusta i preferencje klientów z ponad 40 krajów świata.

Vandemoortele to firma z tradycjami, która nigdy nie stoi w miejscu. Nieustanny rozwój i udoskonalanie oferty towarzyszą tej rodzinnej spółce od początku istnienia. Rozwój ten nie byłby możliwy bez ciągłego monitorowania odzewu, jaki przychodzi z rynku i ścisłej współpracy zespołów, które pracują nad rozwijaniem produktów i technologii, w tym także technologii BAKE’UP®. Opinie o produktach oraz technologii ich wytwarzania pozwalają na nieustanne ulepszanie ostatecznej formy i składu towarów, jakie są oferowane i sprzedawane odbiorcom końcowym. 

BAKE’UP® – technologia, która sprawdza się od lat

Technologia BAKE’UP® to specjalna, stworzona i opatentowana przez firmę Vandemoortele metoda. Pozwala na wypiekanie wysokiej jakości produktów cukierniczych bezpośrednio po ich dostarczeniu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet do 60% przestrzeni transportowej. Przede wszystkim jednak – ogromną ilość czasu, który standardowo byłby niezbędny do rozmrażania i pieczenia. To przekłada się na wygodę, która sprawia, że klienci w krótkim czasie mogą cieszyć się wyrobami tworzonymi w technologii BAKE’UP® – opinie te są jednymi z najczęściej wymienianych zalet, zaraz po wyśmienitym i świeżym smaku produktów.

Produkty firmy Vandemoortele są nie tylko wyjątkowo łatwe i szybkie do przygotowania. Przepisy na ciastka są tworzone zgodnie z najnowszymi trendami. Tuż po przygotowaniu są świeże i zachowują wszystkie walory smakowe niemrożonych wyrobów cukierniczych. Ich smak niezmiennie doceniają klienci z ponad 40 krajów świata. Jednak firma nie poprzestaje na obecnej renomie, którą wypracowała przez ostatnie dekady. Nowe receptury są wciąż opracowywane, a dotychczasowe ulepszane, właśnie na podstawie nieustannie zbieranych od klientów, recenzentów i influencerów opinii.

BAKE’UP® – recenzje, które napędzają do działania

W zespołach badawczo-rozwojowych Vandemoortele na terenie Europy obecnie pracuje ponad 70 osób. Opracowują one coraz to nowsze projekty, które są z sukcesem wprowadzane na rynek. To wszystko jest możliwe dzięki zbieraniu rzetelnych, opisowych opinii od stałych i nowych klientów, którzy są w stanie i mają chęć podzielenia się swoim zdaniem w recenzjach i porównaniach do innych produktów. Równie pomocna w kwestii udoskonalania oferty jest sieć poleceń. Gdy wpływowy influencer, a nawet bliska osoba wyrazi swoją pochlebną opinię, sami o wiele chętniej wypróbujemy dany produkt.

Zespoły ds. Badań i Technologii od początku istnienia firmy ściśle ze sobą współpracują i dzielą się pozyskanymi z rynku informacjami, również na temat technologii BAKE’UP®. Opinie i recenzje są nieocenioną pomocą w dalszym rozwijaniu zarówno produktu, jak i technologii. Niemniej jednak, gusta klientów w branży gastronomicznej to swoisty kalejdoskop.

Nie tylko ze względu na różnice w gustach indywidualnych konsumentów, ale również z uwagi na częste zmiany preferencji i chęć poznawania coraz to nowych smaków i ich połączeń. To, co smakuje jednego dnia, może znudzić się już kolejnego. Dlatego firma Vandemoortele w tym samym czasie opracowuje nawet 1000 nowych projektów, które następnie sukcesywnie są wypuszczane na rynek.

BAKE’UP® opinie są kluczowe we współpracy z klientem

Vandemoortele to firma pracująca w dwóch modelach: B2C (business to customer) oraz B2B (business to business). B2C jest ścisłą relacją pomiędzy samym producentem a klientem końcowym. Jest to zbieranie opinii zwrotnej i udoskonalanie swojej oferty. Tak, aby sprostać wymaganiom ostatecznych odbiorców i zaspokoić ich wciąż rosnące potrzeby. Współpraca taka nie byłaby możliwa ani konstruktywna, gdyby do producenta nie docierały oceny jego poszczególnych produktów. 

Marketing B2B jest równie ważnym aspektem rozwoju Vandemoortele. Sieć, której częścią jest sam producent, składa się również z dystrybutorów i uczestników rynku hurtowego. Oni sami stanowią bardzo ważne ogniwo w dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej satysfakcji ostatecznych odbiorców produktów. Także tych, które są produkowane dzięki technologii BAKE’UP® – opinie o ścisłej współpracy mogą dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy następnie są w stanie ocenić wysokiej jakości wyroby piekarnicze. 

Dla każdego uczestnika rynku konkurencyjnego odzew w postaci opinii o jego wyrobach jest bezcenną wskazówką. To podpowiedź w kwestii co należy poprawić, którą ze ścieżek rozwoju wybrać oraz jakie nowe produkty zaspokoją rosnące potrzeby klientów. Dla firmy Vandemoortele równie ważne są oceny pozytywne, jak i konstruktywna krytyka. Wszystko to pozwala na ciągłe poszerzanie asortymentu oraz wprowadzanie modyfikacji w swoich flagowych produktach.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt