Nawigacja

Athlon Car Lease Polska dołączył do klientów Commplace

Aktualności

Do grona klientów agencji dołączyła marka Athlon Car Lease Polska. Eksperci Commplace realizować będą dla niej działania z obszaru social mediów.

Wśród działań powierzonych specjalistom znajdują się zaplanowanie i realizacja działań na Linkedin. Commplace prowadzić będzie komunikację zarówno z poziomu konta firmowego, jak i udzieli wsparcia w rozwoju profili kluczowych pracowników.

Jak mówi Director of Business Development & Marketing firmy Athlon Car Lease Polska, Marek Zaskurski: – Stanowimy doświadczony zespół profesjonalistów z dziedziny wynajmu długoterminowego samochodów oraz usług mobilności. Od wielu lat prowadzimy działalność w Polsce i 9 innych krajach Europy. Projektujemy i wdrażamy innowacyjną, zrównoważoną i oszczędną ofertę w zakresie mobilności. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych, elastycznych rozwiązań dopasowanych do różnych oczekiwań klientów i ich potrzeb biznesowych. Zależy nam aby przekazać naszą wiedzę obecnym klientom oraz dotrzeć do potencjalnych klientów za pośrednictwem social mediów.

– Linkedin stanowi potężne narzędzie, do którego do tej pory wiele firm podchodziło z dystansem. A niepotrzebnie. Podstawą skutecznej sprzedaży są nasze relacje z otoczeniem biznesowym. Te z kolei możemy rozwijać dzięki social-sellingowi. Wykonany we właściwy sposób pomaga rozwinąć dwa kluczowe elementy cyklu sprzedaży B2B: wspomniane wcześniej relacje i wiarygodność. W efekcie dotrzemy do tych, którzy mogliby zignorować inne techniki sprzedażowe. Dlatego cieszymy się, że możemy wykorzystać nasze doświadczenie, aby wesprzeć cały zespół Athlon Car Lease Polska w realizacji swoich celów biznesowych – mówi Bartosz Zieliński z Commplace.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt