Nawigacja

Recevent
Praca Twojej firmy zasługuje na to, by ją widziano!

Branże

Każda firma stara się reklamować na różne sposoby, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Media społecznościowe zawładnęły marketingiem, ale nadal nie można zapominać o innych formach promocji swojej marki, o czym przypomina firma Recevent – praca w tym przedsiębiorstwie skupia się m.in. na tworzeniu atrakcyjnych wizualnie kampanii outdoorowych, dzięki którym dotrzesz do szerokiego grona odbiorców.

Recevent – praca nad kampaniami zewnętrznymi

Część przedsiębiorców może myśleć, iż outdoor to przeszłość. Nic bardziej mylnego. Kampanie zewnętrzne nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ stale przynoszą znaczne korzyści dla firm. Przede wszystkim docierają do szerokiego grona odbiorców za pomocą wieloformatowych nośników, umieszczanych głównie w centrach miast lub miejscach często uczęszczanych czy dobrze widocznych przez wiele osób.

O tym, jak ważna jest reklama outdoor, wie firma Recevent – praca zespołu ekspertów pomoże Ci wyróżnić Twoje usługi oraz produkty w wielkim formacie. Skuteczność takiej kampanii w głównej mierze zależy od miejsca, w którym będzie znajdować się nośnik. Kampania w wielkich aglomeracjach czy przy autostradach przestała być wystarczająca dla coraz bardziej wymagających odbiorców.

Ze względu na pandemię i napływ ludzi do mniejszych miast zaczęto odkrywać nowe lokalizacje. Muszą one odpowiadać Twojej grupie docelowej. Takie badania przeprowadza Recevent – praca nad znalezieniem najlepszej lokalizacji dla Twojej firmy opiera się na kompleksowym planowaniu kampanii, rozpoczynając od dogłębnej analizy rynku oraz Twojej marki.

Dzięki tej wiedzy eksperci dostosowują najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Wykorzystując dane lokalizacyjne użytkowników telefonów komórkowych, precyzyjnie określają, w którym miejscu kampania outdoor będzie najskuteczniejsza w przypadku Twojej grupy docelowej. Jednocześnie wdrożenie kampanii MMS, która pozwala wesprzeć reklamę poprzez wysłanie wiadomości do osób, które znalazły się w pobliżu bilboardu, zwiększa skuteczność Twojej kampanii!

Pozwól się zobaczyć!

Nieważne, czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, czy ogólnopolską korporację – każda firma zasługuje na wysokiej jakości kampanię outdoor. Zadba o to Recevent. Praca nad reklamą zewnętrzną jest współcześnie bardzo zdigitalizowana. Montażyści pracujący na terenie całej Polski, wyklejając tablice bilboardowe, automatycznie przesyłają Ci raport zdjęciowy z rozwoju każdej kampanii. Dzięki temu możesz trzymać rękę na pulsie i zobaczyć, jak Twoja reklama prezentuje się na danym nośniku.

Nie musisz już jechać w konkretne miejsce osobiście, by zobaczyć efekty. Co więcej, stworzono specjalny system rezerwacji tablic. To dzięki tej mobilnej aplikacji masz dostęp do tysięcy nośników w jednej bazie, co pozwala zaplanować zarówno ogólnopolską akcję promocyjną, jak i w mniejszej miejscowości.

Przeniesienie planowania reklamy outdoor do sieci to ukłon w stronę klientów firmy Recevent – praca nad taką kampanią jest satysfakcjonująca dla obu stron dzięki możliwościom, jakie daje aplikacja. Klient otrzymuje natychmiastową odpowiedź i wszelkie potrzebne mu informacje (np. czas realizacji zamówienia, dostępność nośników), a także możliwość sprawdzenia statusu realizacji i jak wspomniano wyżej, raport zdjęciowy. Wykorzystanie aplikacji przy kampaniach outdoorowych znacznie zwiększa szybkość jej realizacji oraz kontrolę nad nośnikami.

Recevent – praca w nurcie EKO

Działania z poszanowaniem środowiska są obecnie podstawą w każdej branży. Ta sama zasada obowiązuje również przy tworzeniu kampanii outdoorowych. Jak wygląda w przypadku marki Recevent praca w nurcie EKO? Specjalny druk ekologiczny, wykorzystujący tusze wodne, zapewnia wysoką jakość plakatów.

Firma uzyskała certyfikat FSC® (FSC® C174262), co oznacza, że całość procesu zamówienia plakatów billboardowych wpisuje się w wymogi odpowiedzialnego zarządzania gospodarką leśną. Zrealizowano projekty montażu paneli fotowoltaicznych, które pokryją 75% zapotrzebowania firmy na energię elektryczną wykorzystywaną zarówno w biurze, jak i w hali drukarni.  Zminimalizowano równeiż nadwyżki produkcji odpadów oraz materiałów eksploatacyjnych.

Recevent – praca ze specjalistami

Wybierając firmę, która przeprowadzi Twoją kampanią outdoor, sprawdź, czy oferuje kompleksowe usługi. U producenta reklam zewnętrznych Recevent, praca ekspertów nie ogranicza się jedynie do opracowania projektu. Zespół doświadczonych grafików stworzy atrakcyjną wizualnie reklamę idealnie pasującą pod Twoją grupę docelową. Projekt wyróżni cię na rynku i pozostanie w pamięci odbiorców. Kolejna grupa pracowników zajmie się całkowitym zaplanowaniem Twojej kampanii od A do Z.

W ekologicznej drukarni wszystkie Twoje plakaty zostaną wydrukowane z największą dbałością o detale, a ekipy montażowe w całej Polsce sprawnie zajmą się końcowym etapem zlecenia. Praca firmy obejmuje m.in. budowę nośników reklamy OOH, a także wyklejanie witryn punktów usługowych. Dzięki kompleksowemu działaniu przyciągniesz uwagę Twoich potencjalnych konsumentów. Postaw na przemyślane i skuteczne działania.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt