Nawigacja

Norlys: opinie i trendy w świecie opraw zewnętrznych

Branże

Odpowiednie oświetlenie naszych domów zwiększa poczucie naszego bezpieczeństwa. Z kolei odpowiednie lampy zewnętrzne w naszych ogrodach, stwarzają aurę komfortu, szczególnie podczas ciepłych, letnich wieczorów, gdy chcemy spędzić je z naszymi najbliższymi na zewnątrz. Klienci współcześnie mogą wybierać spośród różnorodnych typów produktów: lampy ogrodowe, kinkiety ścienne, czy oprawy LED. Znajdą je m.in. u producenta lamp – marki NORLYS: opinie o szerokim zastosowaniu opraw zewnętrznych szerzą projektanci ogrodów, jak i sami zadowoleni klienci.

Marka NORLYS – opinie o oświetleniu domów

Klienci coraz częściej zwracają baczną uwagę na lampy, które mają oświetlić otoczenie wokół domu. Zapewniają one bezpieczne poruszanie się po posesji po zmroku, ale również podkreślają elewację budynku, spełniając jednocześnie funkcję dekoracyjną. Warto zainstalować odpowiednie oświetlenie dla bram wejściowych, garażowych, furtek, podjazdów czy dróg prowadzących do domu.

Wybór wielu klientów pada na produkty międzynarodowej marki, oferującej oprawy zewnętrzne – NORLYS. Opinie o jakości i walorach estetycznych produktów powtarzają klienci na całym świecie. Kupno wysokiej klasy opraw, wykonanych z najlepszych materiałów, odpornych na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych, to strzał w dziesiątkę, jeśli planuje się użytkowanie produktów przez wiele lat. Należy pamiętać także, aby oświetlenie było spójne oraz harmonijne z stylem domu oraz ogrodu, tak by razem tworzyły estetyczną całość.

Lampy NORLYS – opinie jak oświetlić wejście na posesję

Dzięki szerokiej gamie produktów oświetleniowych można wybrać różnorodne produkty idealnie dopasowane do naszych domów. W przypadku furtki wejściowej oraz ścieżek, które prowadzą do budynku, warto zakupić oprawy gruntowe bądź słupkowe, ponieważ miejsca te nie wymagają światła o mocnym natężeniu. Warto zainteresować się nowościami od marki NORLYS – opinie o jakości tych produktów potwierdzają wyniki badań, przeprowadzonych w Laboratorium Badawczym NORLYS, wyposażonym w specjalistyczny, najwyższej klasy sprzęt do badań opraw zewnętrznych.

Osoby ceniące możliwość wyboru natężenia światła, powinny zwrócić uwagę na lampę „Kisa”, noszącą cechy charakterystyczne dla współczesnego wzornictwa. Ten typ oprawy słupkowej oferuje światło jednostronne oraz dwustronne rozproszone, idealnie pasujące do dróg prowadzących do domu. Świetnym produktem dla takich miejsc będzie również reflektor „Moss”, w przypadku którego można dowolnie regulować kierunek świecenia.

Kolejną oprawą słupkową wartą uwagi jest „Arendal” firmy NORLYS. Opinie o połączeniu ozdobnego klosza kryształowego ze stabilną, cynkowaną obudową, nie pozostawiają cienia wątpliwości odnośnie niesamowitej estetyki tego produktu. Wspaniale komponuje się ona z każdym stylem domu, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo osób poruszających się wokół.

Oprawy zewnętrzne – oświetlenie wejścia do domu

Niezwykle istotne jest odpowiednie dobranie lamp przy drzwiach wejściowych oraz bramie garażowej. Te miejsca wymagają światła o mocnym natężeniu. Szczególnym atutem będą specjalnie zainstalowane czujniki, które reagując na  ruch, automatycznie się włączają bądź wyłączają. W tym przypadku świetnie sprawdzą się oprawy ścienne. Kilkadziesiąt różnych rodzajów oferuje firma NORLYS. Opinie o odpowiednim dopasowaniu światła warto zaczerpnąć u specjalistów, którzy co roku projektują nowe modele i wprowadzają udoskonalenia, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Lampa „Arendal”, tym razem w formie ściennej, wspaniale sprawdzi się jako oświetlenie drzwi wejściowych. Jest jednocześnie funkcjonalna oraz nowoczesna. Podkreśla estetykę domu i jego otoczenia.

Z kolei niezwykle atrakcyjna lampa „Lofoten”, w formie światła odkrytego, przyciąga wzrok  klasycznym i prostym wzornictwem.

Do drzwi wejściowych czy bram garażowych także świetnie sprawdzi się plafon „Nordland”, który oferuje światło odkryte, rozproszone.

NORLYS – opinie zadowolonych klientów i bogata gama produktów

Każdy dom jest zupełnie inny, a każdy klient będzie chciał podkreślić inne elementy swojej posesji. Dlatego tak ważne jest, aby dana firma oferowała szeroki zakres opraw zewnętrznych, by móc dopasować się do różnorodnych rodzajów budynków, jak również i ogrodów. Z tego właśnie słynie międzynarodowa marka NORLYS. Opinie o jej słupkowych, słupowych, ściennych, stropowych oraz wbudowanych oprawach świetlnych, dotyczą kilkuset rodzajów różnorodnych lamp. Każda z nich wygląda zupełnie inaczej, ma inny kształt, wzornictwo, fason, strukturę itp.

Klienci mogą wybrać popularne typy, ale również spróbować nowości, których każdego roku nie brakuje. Jedną z nich są lampy „Moss”, które można zakupić w trzech różnych formach: jako oprawy wbudowane, ścienne oraz słupkowe. Marka NORLYS oferuje kilkadziesiąt różnorodnych typów opraw ściennych, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Istnieją lampy, które wspaniale będą komponować się z nowoczesnym budownictwem, ale również i takie, które wpasują się w inną stylistykę. Wszystkie produkty łączy jedno: niesamowicie wysoka jakość użytych materiałów, dzięki czemu oprawy będą służyć na wiele lat.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt