Nawigacja

10 lecie firmy? Jest co świętować!

Imprezy firmowe
10 lecie firmy? Jest co świętować!

Jeśli Twoja firma istnieje na rynku już 10 lat, dla rynku jest to jasny komunikat. Spełnia potrzeby konsumentów, osiąga swoje cele i zdobyła grono wiernych klientów. 10 lecie firmy to dobra okazja, aby podziękować wszystkich pracownikom za wspólną pracę. Dobrze jest podsumować ostatnie lata działalności oraz wyznaczyć cele na przyszłość. W dzisiejszych czasach 10 lat na rynku to naprawdę wielki sukces, który warto uczcić!  Sprawdź jak zorganizować jubileusz Twojego przedsiębiorstwa.

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

konfigurator imprez banner
KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

10 lecie Twojej firmy wymaga odpowiedniej oprawy.

Zorganizujemy event, który przejdzie do historii!

Oryginalne pomysły imprez na 10 lecie firmy

Okrągły jubileusz to wyśmienita okazja do świętowania w wyjątkowy sposób. Wymaga oryginalności i kreatywności skierowanej do pracowników, ale również naszych kontrahentów. Rocznicowa impreza jest również okazją, do tego aby odpocząć – wysiłek pracy z ostatnich 10 lat zasługuje na chwilę relaksu i odsapnięcia od firmy. Warto wykorzystać ten czas i zorganizować jubileusz z dala od siedziby firmy, aby poczuć wyjątkowość tego dnia. 10 lecie firmy to także pretekst do zorganizowania ciekawych i oryginalnych atrakcji w trakcie imprezy.

Może to być na przykład koncert znanego zespołu, który rozgrzeje do zabawy pracowników albo warsztaty z udziałem niedostępnej na co dzień gwiazdy, czy też firmowy taniec z gwiazdami. Możliwości jest wiele, dlatego przy wyborze atrakcji należy kierować się tym co zadowoli naszych pracowników. W końcu 10 lecie firmy to w dużej mierze zasługa ich pracy.  Pamiętajmy, że o wartości atrakcji nie świadczy budżet, jaki na nią przeznaczymy, ale emocje jakie z jej pomocą wywołamy u naszych gości. Czasem proste, ale nieoczywiste rozwiązania zostają w pamięci na dłużej i towarzyszą codziennym rozmowom przy kawie jeszcze przez długie lata.

10 lecie firmy trwa cały rok

Kulminacyjnym punktem 10-lecia firmy powinno być odpowiednio zaaranżowane wydarzenie. Taki event to okazja do spotkania nie tylko wszystkich pracowników, ale także partnerów biznesowych, podwykonawców, a także klientów. Zapewne nie wszystkich, ale z pewnością tych najbardziej zasłużonych dla rozwoju firmy lub jej oferty. Impreza z okazji jubileuszu przynosi wymierne korzyści wizerunkowe. Odpowiednio nagłośniona daje bowiem konkurencji i potencjalnym klientom, jasny i wyraźny sygnał świadczący o osiągniętym sukcesie.

bankiet firmowy

Bankiet z okazji 10-lecia firmy powinien być podzielony na dwie części. Pierwsza, oficjalna, skupia się wokół wspomnień i przemów najważniejszych osób w firmie. Po niej następuje ta mniej formalna, która pozwoli w bardziej swobodnej atmosferze zintegrować pracowników, partnerów biznesowych, podwykonawców i klientów.

strój na bal

Jubileusz firmy to nie tylko impreza, ale również całoroczne działania takie jak: dedykowane konkursy lub akcje promocyjne, limitowana oferta specjalna, czy niestandardowe działania, pozwalające klientom być przez moment częścią danej marki. Tutaj sprawdzają się np. drzwi otwarte, chwilowe przejęcie social mediów przez popularnych influencerów, czy udział klientów w tworzeniu oferty specjalnej.

Najważniejsze kroki w organizowaniu imprezy na 10 lecie firmy

Jubileusz na 10-lecie firmy to nie byle jaka impreza, więc wymaga ona wcześniejszego zaplanowania. Nie można zapominać, że10-lecie obchodzimy nie tylko podczas jednorazowego eventu, ale tak naprawdę przez cały rok działalności firmy. Komunikacja skupiona wokół jubileuszu powinna być rozplanowana jako szereg całorocznych działań, które będą wzajemnie się wspierać i promować.

impreza firmowa

Kulminacyjny moment, czyli impreza w dniu jubileuszu powinna zostać zorganizowana poza siedzibą firmy. Warto skorzystać z pomocy firmy eventowej, która pomoże przygotować całe wydarzenie, ale również odciąży organizatorów, którzy będą mogli w pełni rozkoszować się osiągniętym sukcesem w dniu imprezy. Lista gości, wybór obiektu, dodatkowe atrakcje – to wszystko firma musi bardzo starannie przygotować.

Warto skorzystać z pomocy ekspertów agencji eventowej. Dwór Korona Karkonoszy to jednocześnie piękny obiekt noclegowy w urokliwej lokalizacji, a dodatkowo zespół doświadczonych specjalistów od organizacji eventów firmowych. Dostępny na stronie kalkulator imprez to doskonałe narzędzie, które pozwoli wstępnie poznać możliwy scenariusz imprezy i oszacować koszty. Jeśli impreza odbywa się w ciepłe dni – warto rozważyć opcję zorganizowania imprezy firmowej częściowo w plenerze. Dzięki temu zyskujemy znacznie bogatszy wachlarz potencjalnych atrakcji oraz form integracji zaproszonych gości.

Czy warto organizować jubileusze?

10 lecie firmy to okazja nie tylko do hucznego świętowania, ale jest to również czas podsumowań i przyszłych planów. Podczas imprezy warto podsumować ostatnie 10 lat, dokonać analizy sukcesów, wyzwań, a nawet porażek. Jubileusz stanowi wyraźny sygnał, że firma nie tylko potrafi cieszyć się z własnych sukcesów, ale także wyrażać wdzięczność za okazane jej zaufanie. To także idealna okazja do wyróżnienia pracowników, zwłaszcza tych, którzy swoim codziennym zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu firmy. Bywa, że jubileuszowy rok stanowi dodatkową inspirację do działania.

Z tych powodów często wybiera się go na datę premiery nowej oferty lub submarki. Dodatkowo jubileusz na 10 lecie firmy to również okazja do zasłużonego odpoczynku, spędzenia czasu w wspólnym gronie i po prostu cieszenia się z osiągniętych sukcesów współpracownikami. Dzięki takiej imprezie członkowie zespołów nabiorą sił i motywacji do dalszego działania na rzecz organizacji.

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt