Nawigacja

Jak zorganizować turnieje piłkarskie dla firm?

Imprezy firmowe

Integracja pracowników może przybierać różne formy. Jedną z nich są turnieje piłkarskie dla firm, które łączą ducha rywalizacji z współpracą i komunikacją. Jeśli Twój zespół jest fanek aktywności fizycznej to ten rodzaj zabawy przyniesie mnóstwo korzyści na przyszłość. Sprawdź jak zorganizować efektywne turnieje piłkarskie dla firm!

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

konfigurator imprez banner
KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Turnieje piłkarskie dla firm – korzyści

Wielu liderów się zastanawia czy warto organizować turnieje piłkarskie dla firm? Przecież piłka nożna jest już oklepana. Nic bardziej mylnego. Wspólne gry sportowe są świetnym sposobem na zgromadzenie współpracowników i poprawienie im nastroju. Proponowany event doda członkom zespołu energii do pracy. Mieszanie sposobów interakcji zdecydowanie ożywi relacje zawodowe. 

Turnieje piłkarskie dla firm sprawdzają umiejętności związane z zarządzaniem czasem, podejmowaniem decyzji, rywalizacją, braniem odpowiedzialności za innych. Dodatkowo piłka nożna poprawia efektywność współpracy w zespole. To świetny pomysł na zaangażowanie pracowników. Wpływa pozytywnie na ich zdrowie i kondycję, a także pozwala poczuć ducha zespołu. Warto wspierać sport i aktywność fizyczną wśród swoich pracowników. W ten sposób firma nie tylko poprawia swój wizerunek, ale również poprawia samopoczucie swoich pracowników zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Turnieje piłkarskie dla firm w duchu sportowym

Sport to zdrowie – ten slogan słyszał z pewnością już każdy. I rzeczywiście jest ono prawdą. Jako lider dbający o swoich pracowników organizuj od czasu do czasu gry sportowe, które łagodzą stres i pomogą w budowaniu zespołu. Turnieje piłkarskie dla firm promują drowy styl życia i motywują pracowników do wykazania się swoimi umiejętnościami.

Wzmacniają więź zespołową w całym przedsiębiorstwie. Skutecznie zjednoczą wszystkie działy w firmie, dodatkowo poprawiają relacje między liderami a pracownikami niższego szczebla.  Regularne ćwiczenia zwiększają zdolność koncentracji i efektywność w pracy. Ponadto dodają energii, niwelują stres i wspierają pracę serca. Korzyści wykraczają daleko poza turnieje piłkarskie dla firm, a także długie godziny siedzenia przy biurku.

 Jeśli chcesz wykazać się kreatywnością, wzbogać scenariusz imprezy o dodatkowe konkurencje. Wszelkie konkursy na imprezy integracyjne są zwykle dobrze odbierane przez uczestników. Doskonale sprawdzą się tutaj takie dyscypliny jak rzucanie rzut piłką lekarską, przeciąganie liny, czy dart. 

Zastanawiasz się jak zorganizować sportowe gry integracyjne?

Zespół naszych specjalistów pomoże Ci zorganizować niezapomniane wydarzenie!

Sportowa forma integracji pracowników

Integracja grupy przynosi ogromne korzyści i warto o nią dbać regularnie. Nie wystarczy raz do roku zaprosić członków zespołu na wycieczki pracownicze. W ciągu roku wiele się zmienia, dochodzą nowi pracownicy, starzy odchodzą bądź dostają awans, wdrażane są nowe projekty, nowe produkty i tak dalej, dlatego regularna integracja jest tak istotna w środowisku pracy.

Turnieje piłkarskie dla firm łatwo zorganizować o każdej porze roku, więc świetnie nadadzą się jako jedna z typów integracji. Są fantastyczną okazja dla pracowników, aby oderwać się od codziennych obowiązków, zmienić nastawienie do pracy i poprawić relacje firmowe. Gra terenowa to również świetny sposób na powitanie nowych pracowników w miłej i wesołej atmosferze.  Turniej piłkarski warto potraktować jako szansę na przełamanie korporacyjnych barier i podkreślenie swoich cech osobowości. Możliwości nawiązania lepszych relacji wcale nie muszą ograniczać się do zawodów. Spróbuj zachęcić uczestników zespołu do wspólnych treningów i pogawędki w trakcie przerwy. 

Piłka nożna grą dla wszystkich?

Rywalizacje sportowe nie są przygotowywane tylko i wyłącznie dla fanów piłki nożnej, czy innych dyscyplin sportowych. Turnieje piłkarskie dla firm będą świetną zabawą i motywacją do działania dla każdego członka zespołu. Dlaczego?

To proste. Osoby zajmujące się sprzedażą traktują rywalizację jako nieodłączną część swojej pracy. Turnieje piłkarskie dla firm to idealna okazja, by pokazać swoją przebojowość na boisku. A dla tych, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu okazji, by wziąć udział w rywalizacji, to szansa na wykazanie się ambicją.  Zanim się zorientują, będą zagrzewać zespół do walki i podnosić trofeum po wygraniu zawodów.

Turnieje piłkarskie dla firm i ich organizacja

Turnieje piłkarskie dla firm nie jest ciężko zorganizować. Możesz wspomóc się zawsze agencją, która przygotuje idealne wydarzenie dla Ciebie. Pomoże wybrać jak najlepsze miejsce – pamiętaj by było to boisko poza siedziba firmy, ale jednak w dogodnej lokalizacji dla każdego pracownika.

Zadbaj o jedzenie, napoje ale oczywiście i nagrody dla wygranych drużyn. Organizując turnieje piłkarskie dla firm poinformuj odpowiednio wcześniej Twoich pracowników o konkretnej dacie i godzinie spotkania. Uczestnicy muszą mieć czas na przebranie się po pracy w wygodne ubrania, aby każdy podczas rywalizacji czuł się w pełni komfortowo.

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt