Nawigacja

Jubileusz na 15 lecie firmy – jak go dobrze zorganizować?

Imprezy firmowe
Jubileusz na 15 lecie firmy – jak go dobrze zorganizować?

15 lecie firmy to dość ważna okazja do świętowania. Można podsumować dotychczasowe osiągnięcia, podziękować pracownikom za ich wkład i zaangażowanie, a także przedstawić plany na przyszłość. Zorganizowanie imprezy na 15 lecie firmy to świetny pomysł, wymagający jednak odpowiedniego planowania. Jak dobrze zorganizować taki jubileusz, aby każdy go zapamiętał na długie lata?

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

konfigurator imprez banner
KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Organizacja jubileuszu na 15 lecie firmy

15-lecie firmy to okrągła rocznica wymagająca wcześniejszego planowania. Należy pamiętać o wielu elementach, aby całość była spójna z charakterem imprezy oraz wizją przedsiębiorstwa. 15-lecie firmy to nie tylko świętowanie konkretnego dnia, ale przede wszystkim całoroczna celebracja. Składają się na nią nie tylko eventy z udziałem pracowników i zaproszonych gości, ale także oryginalna strategia marketingowa, a nawet wprowadzenie na rynek limitowanej wersji oferowanych produktów lub usług. 

Wszystkie poszczególne kroki powinny być rozłożone w czasie. Dzięki temu zbudujemy pozytywne napięcie wokół marki. To także dobra taktyka w zakresie organizacji funduszy przeznaczonych na realizację wszystkich punktów planu. Kulminacyjnym momentem powinien być miesiąc, w który rozpoczęto prowadzenie działalności gospodarczej. Wokół tej daty powinny skupiać się najważniejsze wydarzenia. Aby nasz jubileusz na 15-lecie firmy okazał się sukcesem warto powierzyć jego organizację profesjonalnej agencji eventowej. Doświadczony zespół sprawi, że wydarzenie to będzie prestiżowe i potwierdzi stabilną pozycję firmy na tle konkurencji. 

Zbliża się jubileusz 15-lecia firmy?

Powierz nam organizację eventu, by móc w tym czasie zająć się dalszym wzrostem biznesu!

Pomysły na 15-lecie firmy

Jubileusz na 15-lecie firmy może zostać zorganizowany na wiele sposobów. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. Warto zaskoczyć czymś nietuzinkowym swoich gości, co sprawi, że zapamiętają imprezę na lata. Trzeba pamiętać, że świętowanie jubileuszu jest ważnym elementem marketingowym, który kreuje wizerunek marki. Dlatego idealnym pomysłem jest połączenie imprezy z akcją charytatywną, na której zostają wystawione „skarby”, które udało się zebrać w czasie funkcjonowania firmy.

commplace.pl/agencja-eventowa/

Sprzęt sprzed 15 lat, może stanowić niezwykłą wartość sentymentalną, zarówno dla pracowników, którzy przed laty na nim pracowali, jak i dla młodych ludzi, dla których są jedynie niezrozumiałym rekwizytem z epoki. Klucz do sukcesu takiego typu imprezy jest jeden – im dziwniejsze eksponaty zaproponujemy, tym lepszy efekt uda nam się uzyskać.

Ponieważ każda kolejna rocznica istnienia firmy jest wypadkową nie tylko ciężkiej pracy i nietuzinkowego pomysłu na biznes, ale także odrobiny szczęścia, cały zysk z takiej aukcji warto przekazać na określony cel charytatywny lub wsparcie tych, którym tego szczęścia zabrakło.

Nagrody i motyw przewodni

Impreza na 15-lecie firmy to świetna okazja na uroczyste wręczenie nagród. Warto docenić ciężką pracę swoich pracowników. Podziękować za nietuzinkowe podejście, oryginalne pomysły, wyjątkowe zaangażowanie, czy wpływ na atmosferę panującą w zespole. Nic nie stoi na przeszkodzie, by uroczysta gala firmowa, przypominała wieczór rozdania Oscarów, czy Złotych Globów. Należy jednak pamiętać, by uhonorować wszystkich zebranych pracowników, choćby w formie nagród „pocieszenia”, pełniących bardziej rolę „motywatorów” do dalszego wysiłku.

Oryginalnym pomysłem, który sprawi że nasz jubileusz na 15-lecie firmy będzie różnić się od typowych imprez jest motyw przewodni. Motywem, który zawsze sprawdza się na różnego rodzaju bankietach firmowych jest podróż w czasie. Np. do złotej ery lat dwudziestych, które stanowią kwintesencję sukcesu i przepychu, jaki towarzyszył dzisiejszym ikonom światowego biznesu. Firmy informatyczne mogą przenieść się do szalonych lat 80 i 90, a producenci sprzętu do przełomu XIX i XX wieku. Można również przenieść się w czasie do dziesięciolecia, w którym pojawili się pionierzy z reprezentowanej przez naszą firmę branży.

Czy warto organizować jubileusz na 15-lecie firmy?

Impreza z okazji 15 lecia firmy jest świetną okazją do integracji pracowników i poprawienia relacji między nimi.  Wspólne świętowanie korzystnie wpływa na atmosferę panującą w firmie, a odpowiednio dobrane atrakcje lub motyw przewodni uroczystego jubileuszu pomogą zacieśnić relacje pracownicze. Mogą także znacząco wpłynąć na lojalność i zaangażowanie w rozwój zespołu. 

Jubileusz na 15-lecie firmy to również wspaniała okazja do podziękowań i wyróżnienia osób, dzięki którym udało się odnieść sukces. Na liście gości nie może zabraknąć żadnego pracownika, kluczowego partnera biznesowego, czy lojalnego klienta. Oni wszyscy mieli wpływ na to, w którym miejscu teraz znajduje się firma. Taka impreza to najlepsza okazja do wyrażenia wdzięczności.

Jubileusz firmy to także dobry moment, by wdrożyć bardziej zaangażowane działania CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu). Świętowanie, które bezpośrednio przekłada się na wspólne pomaganie lokalnej społeczności, podopiecznym miejscowych placówek lub schronisk, a także planecie, jako naszego wspólnego miejsca do życia, przynosi wyjątkowe profity wizerunkowe. Pomaga także budować niezwykle trwałe, silne i kreatywne zespoły.

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt