Nawigacja

Jubileusz firmy – jak zorganizować go z sukcesem?

Imprezy firmowe

Okrągłe rocznice w firmach wymagają wyjątkowej oprawy, tak aby zostały zapamiętane na całe życie. Wystawna impreza, bankiet firmowy, czy może całoroczne wydarzenia świętujące jubileusz firmy – jak zorganizować takie wydarzenie, aby okazało się sukcesem? Podpowiadamy.

Organizacja pod względem ilości ludzi

Wystawny jubileusz na 15 lecie firmy wymaga zaproszenia stosownych gości. Nie tylko samych pracowników, którzy aktualnie pracują, ale również tych którzy np. odeszli na emeryturę a znacząco przyczynili się do sukcesu firmy. Dodatkowo należy zaprosić kontrahentów oraz stałych klientów, z którymi chcemy świętować nasz sukces. Pamiętaj, że od tego, jak zorganizujesz jubileusz firmowy, zależeć będzie też reputacja Twojej firmy.

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

konfigurator imprez banner
KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Nie wiesz jak zorganizować jubileusz firmy?

Zgłoś się do nas!

To czas, gdy możesz nawiązać kontakty i porozmawiać w kuluarach, co zaprocentuje w kolejnych latach. Uważnie dobieraj listę gości, bo ci pominięci poczują się mniej ważni od zaproszonych. W związku z tym bardzo często impreza, która miała początkowo być zorganizowana w siedzibie firmy, w końcu przenosi się do zewnętrznej sali – tylko w takim miejscu da się pomieścić i ugościć dziesiątki czy setki osób. Obiekty oddalone od centrum miasta w malowniczych okolicach dodadzą rangi Twojemu wydarzeniu, a goście będą mogli czuć się w pełni swobodnie. Zapraszamy do Dworu Korona Karkonoszy w celu omówienia szczegółów takiej imprezy. 

Jubileusz firmy – jak zorganizować: z pomocą specjalistów czy samemu?

Jubileusz firmy to podniosłe wydarzenie wymagające dopracowania wielu aspektów na 100%. Organizacja wielkiej imprezy na ponad stu gości wymaga zatrudnienia firmy eventowej, która pomoże zorganizować jubileusz firmy od A do Z. Oczywiście jeśli zależy nam na cięciu kosztów organizacją i planowaniem możemy zając się sami i polegać na współpracownikach, ale wówczas nikt nie będzie mógł do końca zrelaksować się i skupić na wydarzeniu, bo każdemu przypadnie ważne i odpowiedzialne zadanie. Odpowiedzialność dzieli się też wówczas na wiele osób, więc coś może łatwo nie wyjść.

Pragniemy mieć uroczysty jubileusz firmy. Jak zorganizować zatem: z pomocą czy samemu? Jeśli jesteś szefem, który lubi mieć kontrolę nad imprezą – zleć przynajmniej przygotowanie atrakcji, potraw oraz oprawy wydarzenia. Wówczas scenariusz będzie po Twojej stronie, ale ktoś z zewnątrz zadba o menu, zatroszczy się o komfort gości i będzie koordynował atrakcje podczas imprezy.

Jak znaleźć odpowiedni obiekt?

Wybór obiektu jest jednym z najważniejszych kwestii jeśli chodzi o jubileusz firmy. Jak zorganizować odpowiedni obiekt? Wszystko zależy od charakteru imprezy. Jeśli obchodzimy okrągły jubileusz firmy warto postawić na odświętne miejsce, które nada rangi Twojemu wydarzeniu. Zarezerwuj obiekt za miastem, w którym będzie mogła się odbyć trwająca całą noc gala, a następnego dnia goście będą mogli się zregenerować. W takich okolicznościach nawiążesz też nieformalne kontakty z kontrahentami i możesz omówić ważne sprawy w sali konferencyjnej. Wszystko to sprawia profesjonalne wrażenie, a Tobie pozwoli załatwić wiele spraw jednocześnie.

obiekt na imprezy firmowe

Raczej nie próbuj organizować jubileuszu w samej firmie. Będzie mało odświętny, a poza tym będziesz musiał martwić się o sprzątanie. Unikaj także urządzania jubileuszu firmowego na publicznych terenach zielonych. Jeśli masz na oku ładne miejsce, gdzie można postawić namiot czy urządzić galę, mimo wszystko sprawdź najpierw, kto jest właścicielem. Z tego powodu o wiele bezpieczniejsze jest urządzanie takich imprez na terenach zielonych należących do hotelu. W kwestii jubileuszu firmy na zewnątrz pamiętaj, że możesz napotkać problemy takie jak: kapryśna polska pogoda, czy problemy z dojazdem.

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Jubileusz firmy – jak zorganizować pozostałe elementy?

Przy organizacji jubileuszu firmy nie można zapomnieć o dobrych menu. Jeśli impreza odbywa się w siedzibie firmy trzeba zadbać o renomowany catering, który przyjedzie z ciepłym jedzeniem. Wiąże się to jednak z sporą organizacją. O wiele łatwiej będzie w przypadku imprezy w restauracji. Zanim zarezerwujesz lokal sprawdź dokładnie opinie o jedzeniu: dobre menu to podstawa i gwarancja udanej imprezy!

Ciekawe atrakcje eventowe na jubileusz? Jak zorganizować, aby zachwycić gości? Postaw na występ niszowego komika, piosenkarki czy znanego zespołu. Występ mało znanej grupy to niewielki wydatek, a zespół grający na żywo jazzowe standardy lub pianista przygrywający podczas wydarzenia zapadną wszystkim głęboko w pamięć. Jeśli jubileusz firmy ma trwać do późna, zadbaj o ciekawe przerywniki. To mogą być występy, warsztaty lub pokazy. Na naszym blogu znajdziesz gotowe podpowiedzi na temat tego, jak zorganizować 10-lecie firmy lub jak powinno wyglądać 25-lecie firmy

Zobacz jak zorganizować imprezę – konfigurator imprez

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt