Nawigacja

Nowy klient w portfolio Commplace.
Marka Sweet Passion

Aktualności

Grono klientów naszej agencji powiększyła marka Sweet Passion, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości pralin. Nasz zespół wspierać będzie markę w kreacji contentu w social mediach oraz w przygotowaniu nowej strony internetowej.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z ekspertami z Commplace, gdyż szukaliśmy partnera biznesowego, który wesprze nas w rozwoju naszej marki. Mamy świadomość, że social media stanowią jedne z ważniejszych kanałów pozwalających dotrzeć do klientów, dlatego nadszedł czas, aby wykorzystać ich potencjał. Strona internetowa to z kolei wizytówka naszej firmy, dlatego musi spełniać najwyżej standardy estetyczne, ale i wychodzić naprzeciw potrzebom użytkowników – mówi Marzena Makarska, przedstawiciel Sweet Passion.

Sweet Passion to kolejna marka z branży spożywczej, która powierzyła nam realizację strony internetowej oraz prowadzenie komunikacji. Uzyskane dotychczas doświadczenie pozwoli nam stworzyć ciekawy content, który przemówi do wyobraźni, a przede wszystkim podniebienia konsumentów, nie zapominając jednocześnie o obszarze UX .

W ramach współpracy z marką Sweet Passion Agencja PR Commplace odpowiadać będzie za stworzenie kompleksowej strategii komunikacji w social mediach oraz jej skuteczną realizację na Facebooku oraz Instagramie. Zespół agencji zaprojektuje oraz wdroży również nową witrynę internetową.

Od dawna obserwujemy, że rynek wciąż jest bardzo chłonny, jeśli chodzi o nowe brandy spożywcze. Eksperci prognozują wzrost krajowej sprzedaży słodyczy, która ma osiągnąć poziom ponad 7,5 mld euro do 2023 roku. Obecnie przeciętny Polak zjada podczas roku około 6 kilogramów słodyczy. Dzięki nam dowie się o marce Sweet Passion i z przyjemnością sięgnie po te wyjątkowe praliny.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt