Nawigacja

Mówimy o tym, co ważne.
Nasi eksperci
dla Forbes i Onet

Aktualności

Na co dzień dbamy o to, aby marki naszych klientów, jak i kluczowi eksperci danych przedsiębiorstw, regularnie pojawiali się w mediach. Tym razem to ekspert naszej agencji – Bartosz Zieliński, dyrektor zarządzający Commplace – podzielił się z czytelnikami mediów biznesowych cenną wiedzą.

Chcąc podbić rynek, musimy zaoferować klientom wartości” – o tym mówił Bartosz Zieliński, dyrektor zarządzający Commplace w artykule dla Forbes. Czym mogą wygrać klienci na zatłoczonym rynku? Przede wszystkim jakością, która zawsze się obroni. Istotna jest kwestia obietnicy, jaką dajemy klientowi – nasz produkt ma spełnić oczekiwania i zaspokoić potrzeby.

Daj powody klientowi, by kupowali Twój produkt

Ekspert Commplace mówił w Forbes, iż marki powinny dać powody klientom, by wybrali właśnie ich produkty.

Strategia, jaką przyjmiemy, musi odnosić się nie tylko do tego, czym my jako firma dysponujemy, ale przede wszystkim do tego, na co pozwala nam sam rynek i czego oczekuje klient – zaznacza ekspert w wywiadzie dla Forbes. – Koniecznością jest posiadanie strategii wejścia na nowy rynek docelowy oraz dopasowanej do nowych rynków strategii cenowej, dystrybucyjnej i promocyjnej. Innymi słowy – należy zderzyć własne przekonania i doświadczenia z oczekiwaniami odbiorców – dodał.

Zieliński dodał także, że poza jakością marka powinna oferować coś więcej i podejmować dodatkowe działania. Jakie? Przede wszystkim zadbać o odpowiedni PR i marketing. W procesie budowanie pozycji firmy istotny jest także zespół i odpowiednia strategia działania. Szczególnie jeśli marka chce wejść na rynki zagraniczne.

Jesteście ciekawi szczegółów? Zachęcamy do przeczytania całego artykuł, który jest dostępny pod adresem: https://www.forbes.pl/biznes/dajac-klientowi-produkt-dajesz-obietnice-ktora-musisz-spelnic/204j75c  lub na portalu Onet.pl https://www.onet.pl/biznes/forbes/dajac-klientowi-produkt-dajesz-obietnice-ktora-musisz-spelnic/204j75c,1f375b38

Chcesz wygrać ze swoją ofertą na zatłoczonym rynku?

Zadbamy o odpowiedni PR i marketing Twojej firmy!

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt