Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Polacy lubią internet

Coraz więcej osób jest online – Twoich klientów też. Badanie „Internet w życiu Polaków” przeprowadzone na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji wykazało, że ponad 80% Polaków korzysta z Internetu, a blisko 90% z nich sądzi, że dzięki dostępowi do sieci ich życie jest łatwiejsze. To naturalne zatem, że zainteresowanie reklamą online stale rośnie. Jako wiodący trend można wskazać rozwój reklamy wideo oraz reklamy mobilnej. Wzrost liczby posiadaczy smartfonów także napędza obie te formy. Dzięki telefonom połączonym z Internetem konsumenci są coraz bardziej mobilni. Stają się idealnym odbiorcą Twojej kampanii online.

Kampania online – co oznacza dla Commplace?

Jakie działania zawarte są pod magicznym hasłem „kampania online”? Działając jako agencja PR każdą z kampanii dzielimy na kilka podstawowych elementów:

Badania rynku i analiza konkurencji.
Cele kampanii online.
Ustalenie grupy odbiorców i ich wartości.
Strategia kanałów komunikacji.
Realizacja.
Pomiary efektów.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Razem stworzymy plan Twojego sukcesu.

Wyniki? Chętnie o nich opowiemy

Każda kampania online jest skrojona na miarę. Wychodzimy z założenia, że nie ma dwóch takich samych firm. Wiemy, że Twoja jest wyjątkowa, prawda? Od samego początku działalności widzieliśmy, że „sztuka dla sztuki” to pojęcie, które zdecydowanie nas nie interesuje. Chcemy działać. Ale efektywnie. Słupki. Raporty. Wykresy. Śmiało pokazujemy nasze efekty. Bo mamy co pokazywać i jesteśmy z tego dumni.

Kampania online , która sama się finansuje

Jaki jest sekret dobrej kampanii online? Finansuje się sama. Nasze działania projektujemy w taki sposób, aby konwersje z reklam pokrywały nakłady na nie, a do tego przynosiły zysk Twojej firmie. Efekt? Inwestycja zwraca się często nawet szybciej, niż zostało to zaplanowane. Właśnie dlatego kładziemy duży nacisk na odpowiednie zaprojektowanie kampanii online i dobieramy właściwe narzędzia (np. marketing conversion), które pozwolą zapewnić maksymalny efekt. A przecież na tym najbardziej Ci zależy.

Mamy świadomość, że liczysz na efekty. My też.

Dlatego, jeśli szukasz wsparcia w stworzeniu kampanii online – skontaktuj się z nami.

Zyskaj nowych klientów. Podbij kolejne rynki. Osiągnij sukces.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt