Nawigacja

Zabawy na współpracę na podstawie filmów

Imprezy firmowe

Jeśli chcesz zintegrować swój zespół to nie ma lepszego pomysłu niż zabawy na współpracę na podstawie filmów. Pracownicy w grupach często różnią się zainteresowaniami oraz mają różne hobby, dlatego ciężko znaleźć jeden rodzaj gier integracyjnych, który przypadnie do gustu każdego. Z kolei filmy niesamowicie łączą ludzi. Warto skorzystać z oryginalnych motywów, który każdy zna i lubi.

Niestandardowe zabawy na współpracę w grupie

Zabawy na współpracę na podstawie filmów mogą przybierać różne formy. Ciekawymi pomysłami są zabawy w stylu horror/mystery, na bazie polskich komedii czy w stylu filmów akcji i filmów przygodowych. Jeśli jednak i te pomysły nie przypadły Ci do gustu warto nakręcić własną produkcję w ramach imprezy Oscary rozdane – kultowe filmy firmowe. Można nakręcić spektakl teatralny: Czerwony Kapturek albo pokusić się o większą produkcję, np. „Hobbit”, czy „Władcy Pierścieni”.

Zgrany zespół to klucz do sukcesu firmy.

Napisz do nas i przekonaj się już dziś o mocy integracji!

Zabawy grupowe integracyjne w tej formie to świetna zabawa zarówno dla mniejszych jak i większych grip pracowników. Przy większej grupie możesz rozdzielić zadania i pozwolić każdemu zespołowi na realizację własnej wariacji na określony temat. To niesamowita zabawa, a pod koniec możesz zorganizować bankiet firmowy razem z pokazem filmu.

Zabawy na współpracę w stylu filmów typu horror/mystery

Kryminalne zagadki mają w sobie pewną tajemniczość i świetnie wpływają na integrację oraz polepszenie współpracy w zespole. Pracownicy muszą razem kooperować oraz współdziałać, aby rozwiązać jakąś zagadkę, czy złamać szyfr. Zabawy na współpracę w stylu horror i mystery pozwalają przeżyć niesamowitą przygodę jak w prawdziwym filmie kryminalnym. Grupa zebrana na obiedzie w ukrytej za miastem posiadłości i zbrodnia, która burzy porządek wieczoru. Brzmi jak idealny początek świetnej gry integracyjnej!

Warto skorzystać z scenerii Karkonoszy i Dworu Korona Karkonoszy, który dzięki swojemu event teamowi zaproponuje różne scenariusze na współprace w stylu escape room. Ten format zainspirowany został przez horrory takie jak „Piła” czy „The Cube”. Przepastne sale, tajemnicze lasy i długie korytarze w obiekcie z pewnością dostarczą inspiracji.

Zabawy na podstawie polskich filmów

Są takie polskie filmy, które każdy uwielbia. Istnieją również tzw. klasyki kina, na przykład „Ogniem i mieczem”. Zabawa w stylu tego filmu wśród osnutych mgłą szczytów Karkonoszy przejdzie do firmowej historii. Możecie upiec barana, śpiewać piosenki z filmu i przeżyć prawdziwą staropolską ucztę, jak nasi pradziadowie. Zabawy na bazie polskich filmów to świetna propozycja zarówno dla zespołów składających się z samych Polaków, ale również dla takich, w których pracują obcokrajowcy.

Przez takie zabawy można ich zachęcić do obejrzenia polskich naprawdę dobrych filmów. Można zainspirować się magią przedwojennego kina na imprezie Cylinder czy Melonik. Zabawa na współpracę dla firm w tym stylu pozwala wyżyć się kreatywnie podczas projektowania kostiumów, śpiewania przebojów Eugeniusza Bodo czy wreszcie tańca w stylu Lody Halamy.  

Zabawy na współpracę w stylu akcji i filmów przygodowych

Któż nie zna Indiany Jonesa czy Lary Croft? Wcielenie się w obie postaci to niesamowita przygoda dla każdego członka zespołu. Zabawy na współpracę w stylu klasycznych filmów przygodowych, szukanie skarbów z mapą i wykrywaczem metalu, stworzenie drużyn pod wodzą słynnego archeologa i nieustraszonej archeolożki to świetne pomysły na scenariusze! Po takiej zabawie warto wzmocnić integrację poprzez wspólną imprezę, na której nadal można być w przebraniach i zrobić niesamowite zdjęcia!

Zabawy na współprace w stylu filmów akcji to świetny sposób na integrację z elementami rywalizacji. Film „Top Gun” z Tomem Cruisem z pewnością zna każdy, a możliwość wczucia się w jego rolę i zabawa na symulatorach lotu doda odwagi niejednemu pracownikowi. Po skończonej zabawie czeka Was obiad i taneczna część wieczoru, a każdy poczuje się, jakby dopiero co wysiadł z szybowca.

Zabawy na współpracę na podstawie klasyków

Słynny amerykański klasyk kina, czyli „Ojciec Chrzestny” ma rzesze swoich fanów. Impreza integracyjna w stylu tego filmu to nie tylko dobra zabawa na współpracę w firmowym gronie. To również gotowy scenariusz, w ramach którego pracownicy wcielą się w mafiosów lub dobrych policjantów. 

Zabawy na współpracę na podstawie filmu „Między słowami” z Scarlett Johannson umożliwia zorganizowanie wieczoru karaoke takiego samego jak na filmie. Dwór Korona Karkonoszy posiada niezbędny sprzęt, aby wykorzystać również motywy z filmów „Dirty Dancing” czy „Wielka Majówka”.

Klasyczne filmy, których akcja rozgrywa się w Las Vegas, czyli „Casino”, „Kac Vegas” to także kolejne świetne propozycje. Viva Las Vegas! to gotowy scenariusz, który pozwoli przeżyć emocje związane z hazardem, bez konieczności ryzykowania swoich pieniędzy.  

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt