Nawigacja

QUADRA-NET – opinie klientów to nie wszystko! Pracuj nad widocznością w sieci

Branże
Quadra-net – opinie klientów to nie wszystko! Pracuj nad widocznością w sieci

W dzisiejszych czasach sprzęty elektroniczne towarzyszą nam na każdym kroku. Niestety, nawet te z najwyższej półki cenowej nieraz ulegają awariom. Wówczas potrzebne jest wsparcie takich firm jak QUADRA-NET: opinie na temat jej usług naprawczych są bardzo pozytywne. Ale nie tylko one wpływają na powodzenie sprzedaży – to również zasługa naszego wsparcia, m.in. w zakresie przemyślanego zaprojektowania strony internetowej, opracowania contentu i prowadzenia kampanii Google Ads. W artykule przybliżymy szczegóły działalności naszego Klienta.

QUADRA-NET – opinie firm i korporacji

Ekspres do kawy, laptop, monitor, drukarka, kserokopiarka, klimatyzacja – w każdym firmowym biurze znajduje się mnóstwo sprzętów elektronicznych. Jeszcze więcej można znaleźć ich w obiektach typu hotele czy pensjonaty. Gdy któreś urządzenie odmówi posłuszeństwa, z pomocą przychodzą firmy serwisowe – często dosłownie, gdyż usługi naprawcze wykonywane są często u klienta. Jednak nawet mimo tego, usuwanie usterek może być kłopotliwe, głównie ze względu na długi czas oczekiwania i brak sprzętu zastępczego. 

Zupełnie inaczej przebiega współpraca z QUADRA-NET. Opinie właścicieli firm i obiektów usługowych tylko potwierdzają, że model działania tej sieci serwisowej dobrze sprawdza się w praktyce. Co go charakteryzuje? To umowa na obsługę serwisową na zasadzie outsourcingu. Firma obejmowana jest stałym, kompleksowym wsparciem technicznym. Jeśli jakikolwiek sprzęt firmowy ulegnie awarii, wystarczy jeden telefon do przydzielonego firmie opiekuna albo zgłoszenie usterki za pomocą specjalnie stworzonego w tym celu serwisu, aby błyskawicznie otrzymać sprzęt zastępczy lub wizytę technika, który naprawi urządzenie na miejscu.

Z tego typu rozwiązań outsourcingowych aktualnie korzysta ponad 73% polskich firm i z reguły wyrażają się o nich pozytywnie. Jak jest w przypadku Quadra-net? Opinie zadowolonych klientów nie biorą się znikąd. Ta sieć serwisowa jest chętnie wybierana przez biura z tego względu, że oprócz usług serwisowych, oferuje także m.in. takie usługi jak odzyskiwanie lub trwałe usuwanie danych z nośników.

QUADRA-NET – opinie ubezpieczycieli

QUADRA-NET opinie zadowolonych klientów zbiera także wśród firm ubezpieczeniowych. Sieć oferuje cały pakiet usług związanych z likwidacją szkód ubezpieczeniowych w przypadkach, gdy uszkodzenie powstało w wyniku zalania, przepięcia elektrycznego, dewastacji lub upadku.

Wszystko zaczyna się od skrupulatnej ekspertyzy i wyceny naprawy. Sporządzana jest wszelka niezbędna dokumentacja – również ta, która jest odpowiedzą na skargi czy zażalenia właściciela sprzętu. W trakcie przeprowadzania całego procesu QUADRA-NET nie zostawia klienta z problemem, lecz niezwłocznie organizuje i dostarcza mu sprzęt zastępczy. W razie, gdy naprawa nie jest możliwa na miejscu, organizuje również transport urządzenia do serwisu.

Jeżeli naprawa jest możliwa i racjonalna kosztowo, specjaliści QUADRA-NET przystępują do działania. W przeciwnym razie proponują nowy sprzęt, o parametrach zbliżonych do uszkodzonego. Profesjonalizm opisywanej sieci serwisowej widoczny jest do samego końca, gdyż obejmuje również bezpieczną utylizację tych urządzeń, w stosunku do których naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa. QUADRA-NET opinie wypracowała sobie również prowadząc skup sprzętów po całkowitych szkodach. Dzięki niemu klient łatwo i szybko może otrzymać pieniądze za nieuszkodzone podzespoły, które firma zachowa dla siebie.

Współpraca z producentami sprzętu elektronicznego

Producenci sprzętu elektronicznego, którzy oferują obsługę gwarancyjną, stają przed wyborem, jakim jest prowadzenie własnej sieci serwisów lub skorzystanie z outsourcingu. Pierwsza opcja jest dość kosztowna, gdyż wymaga zatrudnienia wielu osób – nie tylko tych, które zajmą się naprawą, ale także tych, które będą zarządzać wszystkimi zleceniami. Z tego względu coraz więcej producentów skłania się do współpracy z zewnętrzną siecią serwisów, taką jak QUADRA-NET. Opinie ponad 50 producentów, którzy od dłuższego czasu kooperują ze wspomnianą siecią, również zachęcają do wyboru jej, jako rzetelnego partnera biznesowego.

Producenci elektroniki, których oferta liczy produkty z różnych kategorii, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. QUADRA-NET zajmuje się naprawą między innymi takich sprzętów jak drobne AGD, duże AGD, sprzęty biurowe, GSM, konsole, elektronarzędzia, audio, IT, TV, ekspresy ciśnieniowe, a nawet hulajnogi elektryczne. Wsparcie producentów obejmuje również dostarczanie cyklicznych raportów zużycia części i rodzajów usterek. Na ich podstawie można wprowadzić modyfikacje w procesach produkcyjnych, aby udoskonalić produkty i zaoszczędzić na naprawach.

Wsparcie dla dystrybutorów części zamiennych

Dystrybutorzy części zamiennych to kolejna duża grupa kontrahentów QUADRA-NET: opinie zadowolonych klientów w tym obszarze dotyczą przede wszystkim znacznych oszczędności. Samodzielna budowa magazynów na części zamienne i ich codzienna obsługa generuje ogromne koszty. QUADRA-NET dysponuje podzespołami do przeróżnych sprzętów, w tym sprzętów wielu popularnych producentów. Są wśród nich m.in. Dell, Nikon, Canon, Microsoft, Samsung, Apple, iRobot czy Xiaomi. Wszystko dzięki prowadzonemu skupowi sprzętów po całkowitych szkodach. Jeżeli dana część jest dostępna, jej wysyłka realizowana jest w ciągu 24 godzin roboczych od momentu wpłynięcia zamówienia. Aby maksymalnie usprawnić proces składania zapytań, współpracujący dystrybutorzy otrzymują dostęp do specjalnie stworzonego systemu online.

Wsparcie zewnętrznych podmiotów to znaczne ułatwienie w prowadzeniu każdego biznesu. Aby dotrzeć do zaufanych firm, najczęściej wykorzystujemy Internet, dlatego tak ważne jest, aby firmy te pracowały nad swoją widocznością w sieci. Dobrze wypozycjonowana strona internetowa, angażujące treści czy przemyślane kampanie Google Ads, plus rozpowszechniane przez klientów QUADRA-NET opinie, wspólnie dają efekt synergii. Dlatego właśnie QUADRA-NET, jak wielu innych naszych klientów, zdecydowała się powierzyć te kwestie nam. Skontaktuj się i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt