Nawigacja

Euros Energy obsługiwane komunikacyjnie przez Commplace

Aktualności

Agencja PR Commplace rozpoczęła współpracę z Euros Energy. Liderem w obszarze transformacji energetycznej i producentem innowacyjnych urządzeń OZE, m.in. inteligentnych pomp ciepła. W ramach umowy, agencja PR będzie prowadziła projekty w zakresie public relations, eventów, influencer marketingu.

Euros Energy to polski producent innowacyjnych rozwiązań. Firma posiada duży potencjał naukowy i inżynieryjny. Zatrudnia polskich inżynierów, często pasjonatów, z doświadczeniem w branży wentylacyjnej, chłodniczej, grzewczej oraz w zakresie automatyki. Co więcej, firma posiada unikalną wiedzę w zakresie transformacji energetycznej w budownictwie mieszkaniowym oraz procesach przemysłowych w dużej skali,

Dynamika na rynku budowlanym oraz zmiany w dotacjach na zielone domy sprawiają, że Polacy szukają nowoczesnych rozwiązań na ogrzewanie swoich mieszkań i domów. Rosnące ceny paliw kopalnych oraz problemy z dołączaniem do sieci gazowniczej są dla wielu Polaków ogromnym problemem. Brakuje jednak na rynku edukacji i wiedzy w zakresie korzystania z alternatywnych źródeł ogrzewania. W ramach współpracy z agencją PR Commplace, chcemy edukować i przekonywać Polaków do pomp ciepła. Jako polski producent wiemy, że nie ma na rynku lepszej i bardziej efektywnej opcji. Aby nasze działania przyniosły oczekiwany efekt przekazaliśmy ten obszar w ręce specjalistów Commplace.” – komentuje Paweł Poruszek, Prezes Zarządu Euros Energy.

Działania dla Euros Energy – nie tylko komunikacja

W ramach umowy z Euros Energy, agencja Commplace będzie prowadziła stałe działania w zakresie komunikacji zewnętrznej. Zaoferuje również wsparcie i koordynacje na eventach biznesowych, branżowych i technologicznych.  Zgodnie z przyjętymi wytycznymi, agencja PR ma zwiększyć widoczność marki. Ponadto ma budować pozycję Euros Energy jako lidera transformacji energetycznej i prekursora energii odnawialnej.

Euros Energy ma stać się rozpoznawalną marką na konkurencyjnym i bardzo rozwojowym rynku. Mamy ambitne cele i długoterminową współpracę przed sobą. Jesteśmy pewni, że dzięki bardzo ciekawym projektom realizowanym przez klienta i naszemu zaangażowaniu, zrealizujemy cele wizerunkowe i sprzedażowe. Transformacja energetyczna dotyczy bowiem każdego z nas.” – podsumowuje Bartosz Zieliński, Dyrektor Zarządzający, agencja PR Commplace.

Już teraz z agencją Commplace szykujemy duże wydarzenie, jakim jest oficjalne ogłoszenie startu prac nad Ciepłownią Przyszłości w Lidzbarku Warmińskim – naszego autorskiego projektu, który wygrał konkurs organizowany przez NCBiR i który ma szansę stać się modelowym rozwiązaniem transformacji energetycznej w ciepłownictwie na dużą skalę.” – dodajePrezes Zarządu z Euros Energy.

Za prowadzenie projektu będzie odpowiedzialny dedykowany zespół projektowy ds. eventów i PR.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt