Nawigacja

Commplace z nowym klientem – CBRTP 

Aktualności

W gronie naszych partnerów witamy Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu. CBRTP stanowi most pomiędzy biznesem a nauką. Firma swoimi działaniami przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstw z sektora przemysłu.  

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu dołączyło do grona klientów Agencji PR Commplace. W Polsce notujemy wzmożoną aktywność jednostek naukowych i firm budowanych, których działania wygenerowały wiele innowacyjnych systemów. M.in. tynkujących, otworujących, wiercących, murujących, a nawet układających posadzki. Zespół CBRTP, wspólnie z naukowcami z Politechniki Świętokrzyskiej i firmą STRABAG, zaprojektował maszyny do murowania i tynkowania ścian. To pierwsze tego typu konstrukcje w Polsce – podkreśla Grzegorz Putynkowski, Chief Executive Officer w CBRTP.

Komunikacja nowych rozwiązań razem z Commplace 

W aktualnej trudnej sytuacji rynkowej przemysł europejski poszukuje rozwiązań pozwalających na kompensowanie negatywnego wpływu i problemów wynikających z pandemii COVID-19, jak również wojny w Ukrainie. Polskie budownictwo opiera się obecnie w części na pracownikach pochodzących z tego kraju. Tymczasem wielu ukraińskich mężczyzn zdecydowało się w ostatnich miesiącach na powrót do ojczyzny. W takiej sytuacji oczywiste jest szukanie nowych rozwiązań. Jednym z nich jest stosowanie technologii Przemysłu 4.0, opartej na systemach automatycznych i zrobotyzowanych, poprawiających wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wykwalifikowanych kadr. 

#believeinIndustry 4.0

Innowatorzy w sercu, liderzy z nastawienia, postawili sobie szczytny cel – stawianie mostów pomiędzy biznesem a nauką – zauważa Bartosz Zieliński, Dyrektor Zarządzający Agencją PR Commplace. CBRTP integruje świat biznesu ze światem nauki. Obecnie Przemysł 4.0 oznacza integrację inteligentnych maszyn, systemów a także wprowadzanie zmian w procesach produkcyjnych. Ich celem jest nie tylko zwiększenie wydajności wytwarzania, ale również wprowadzania możliwości elastycznych zmian asortymentu. Przemysł 4.0 dotyczy nie tylko technologii, ale też nowych sposobów pracy i roli ludzi/zasobów ludzkich w przemyśle i całej gospodarce.

 #Przewaga dzięki kooperacji

Wierzymy w ludzi. Staramy się tworzyć, pielęgnować i przyciągać talenty. Poszukujemy potencjału i przekształcamy go na wymierne wyniki dla naszych klientów, partnerów i ich społeczności. – mówi Dyrektor Zarządzający, agencja PR Commplace. Nasze kompetencje przyciągnęły do Agencji PR Commplace nowego Klienta – Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu

Agencja PR Commplace odpowiada w projekcie za wdrożenie nowej strony internetowej, online marketing a także budowanie eksperckiego wizerunku CBRTP. Commplace zajmie się także kompleksowo działaniami PR w zakresie relacji i publikacji medialnych w kontekście współpracy biznesu i nauki.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt