Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Zostań wizytówką swojej firmy

 

Jakość produktów, które oferuje dana firma, jest niezwykle ważna. Pamiętaj jednak, że klienci nie zawsze zostają z daną firmą, nawet, jeśli są zadowoleni ze świadczonych przez nią usług. Zadbaj o to, aby klienci, którzy Ci zaufali, nie odeszli. Podstawą do tego, jest  to, aby Twoja firma została zapamiętana. Dobrym sposobem na to, jest…Stworzenie oryginalnych i spójnych z Twoją identyfikacją wizualną opakowań i etykiet produktów, które sprzedajesz.

Zadbaj o estetykę

Estetyka, jeśli chodzi o pakowanie, charakterystyczny wygląd a przede wszystkim spójność wizualna - to bardzo ważne czynniki, jeśli chodzi o stworzenie dobrej jakości opakowań, które...Sprawią, że Twoja firma będzie się rozwijać. Rozwój firmy, to gwarantowany zysk. Tym samym, troska o to, aby opakowania, które oferujesz swoim klientom, były estetyczne, to inwestycja, która zaprocentuje i to szybciej, niż myślisz.

Projektowanie opakowań - jak robić to dobrze?

Opakowanie to nawet 15% zadowolenia Klienta. Warto zadbać o to, aby było ono estetyczne i przede wszystkim - dopasowane do profilu działalności firmy. Kolorystyka opakowań musi być spójna z identyfikacją wizualną firmy. Aby zaprojektować takie opakowanie, potrzebna jest przede wszystkim odpowiednia wiedza, doświadczenie ale też - dokładne poznanie firmy, dla której takie opakowanie ma zostać stworzone. To wszystko uda Ci się osiągnąć z pomocą naszych specjalistów. Zaufaj nam, a nie pożałujesz!

Case study

Rebranding marki spożywczej

Opracowanie kompleksowej zmiany identyfikacji wizualnej firmy z branży spożywczej.

- Stworzenie nowego logo
- Opracowanie nowych opakowań

Dowiedz się więcej
Place of graphics

Opakowanie jest (także!) wizytówką Twojej firmy

Ciekawie i estetycznie zapakowany produkt świadczy o firmie, która go sprzedaje. Spójny z identyfikacją wizualną, estetyczny, dopasowany do potrzeb klienta. Nierzadko też personalizowany. I chociaż z pozoru może się wydawać, że opakowanie nie jest takie istotne, bo liczy się to, co zawiera, nie można tak myśleć. Szacunek klientowi, który zaufał naszej firmie, okazujemy na wiele, bardzo różnych sposobów. Jednym z nich jest właśnie zadbanie o to, aby produkt, który kupił, był estetycznie i elegancko zapakowany.

Spójność wyglądu opakowań z identyfikacją wizualną firmy

Chcesz rozwijać swoją firmę? Zależy Ci na spójności opakowań Twoich produktów z identyfikacją wizualną i logo Twojej firmy? Doskonale się składa! Wiemy, co należy zrobić, aby osiągnąć sukces w tym zakresie, więc nie czekaj ani chwili dłużej i już dziś skontaktuj się z nami. Poznajmy się! Powiedz nam, co jest dla Twojej firmy najważniejsze, a my zaprojektujemy idealne opakowanie oraz etykietę produktu Twojej firmy!

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt