Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Audyt materiałów graficznych – dlaczego jest ważny

Firma musi być rozpoznawalna, aby zyskiwała klientów. Właśnie dlatego, tak ważna w prowadzeniu każdej działalności jest identyfikacja wizualna. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim różnorodne materiały graficzne. Jeśli zależy nam na tym, aby nasza firma się rozwijała a rozpoznawalność marki wzrastała – materiały graficzne są bardzo ważne. Właśnie dlatego ich audyt, czyli sprawdzenie czy są aktualne, spójne z wizerunkiem firmy, jest tak ważny.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - znaczenie identyfikacji wizualnej

Blisko 75% Polaków to wzrokowcy. Oznacza to, że lepiej zapamiętują oni to, co widzą, aniżeli to, co przeczytają. Dla Ciebie, jako przedsiębiorcy to bardzo ważna informacja. Zadbaj o to, aby Twoja firma była rozpoznawalna. Z pomocą specjalistów z Commplace, z pewnością bez problemu znajdziesz te elementy identyfikacji wizualnej, które pomogą Ci stworzyć silną i dobrze rozpoznawalną markę.

Materiały graficzne - wykorzystaj je mądrze

Materiały graficzne to potężne narzędzie - używaj go mądrze i osiągnij sukces!

Identyfikacja wizualna nie oznacza tego, że musi zawierać w sobie dużo elementów. Kierowanie się w tym aspekcie zasadą, która mówi “mniej, znaczy więcej”, jest domeną naszych specjalistów. Przeprowadzając audyt identyfikacji wizualnej, skupiamy się przede wszystkim na tym, co jest rozpoznawalne i co bezpośrednio nawiązuje np. Do logo firmy. Dzięki temu, przekaz, który kierowany jest do klientów, jest przejrzysty i zachęcający. Znacznie wzrasta też rozpoznawalność danej marki.

Dlaczego jakość materiałów graficznych w firmie jest ważna?

Jakość nie ilość - trzymaj się tej zasady a Twoja firma będzie się prężnie rozwijać!

Firma to nie tylko usługi czy produkty, ale też reklama. Właśnie z tego względu, bardzo ważne jest to, jakie działania podejmujemy, żeby stać się bardziej widoczni - nie tylko w Sieci. Spójność, estetyka a także jakość prezentowanych materiałów graficznych - to wszystko sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać. Zyskasz nowych klientów, tylko i wyłącznie wtedy, jeśli sprawisz, że zapamiętają Twoją identyfikację wizualną.

Dobre materiały graficzne to podstawa każdej identyfikacji wizualnej

Wygląd ma znaczenie - zawsze! Zadbaj o najlepszą jakość swoich materiałów graficznych!

Chcesz rozwijać swój biznes? Zależy Ci na pozyskiwaniu nowych klientów? Z pewnością tak. Zaufaj nam i zadbaj o odpowiedni wizerunek Twojej firmy - nie tylko ten, który tworzysz komunikatami w mediach i Sieci, ale też ten, który jako pierwszy zapada w pamięć potencjalnym klientom.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt