Treść główna

Audyt materiałów graficznych – dlaczego jest ważny

Firma musi być rozpoznawalna, aby zyskiwała klientów. Właśnie dlatego, tak ważna w prowadzeniu każdej działalności jest identyfikacja wizualna. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim różnorodne materiały graficzne. Jeśli zależy nam na tym, aby nasza firma się rozwijała a rozpoznawalność marki wzrastała – materiały graficzne są bardzo ważne. Właśnie dlatego ich audyt, czyli sprawdzenie czy są aktualne, spójne z wizerunkiem firmy, jest tak ważny.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - znaczenie identyfikacji wizualnej

Blisko 75% Polaków to wzrokowcy. Oznacza to, że lepiej zapamiętują oni to, co widzą, aniżeli to, co przeczytają. Dla Ciebie, jako przedsiębiorcy to bardzo ważna informacja. Zadbaj o to, aby Twoja firma była rozpoznawalna. Z pomocą specjalistów z Commplace, z pewnością bez problemu znajdziesz te elementy identyfikacji wizualnej, które pomogą Ci stworzyć silną i dobrze rozpoznawalną markę.

Materiały graficzne - wykorzystaj je mądrze

Materiały graficzne to potężne narzędzie - używaj go mądrze i osiągnij sukces!

Identyfikacja wizualna nie oznacza tego, że musi zawierać w sobie dużo elementów. Kierowanie się w tym aspekcie zasadą, która mówi “mniej, znaczy więcej”, jest domeną naszych specjalistów. Przeprowadzając audyt identyfikacji wizualnej, skupiamy się przede wszystkim na tym, co jest rozpoznawalne i co bezpośrednio nawiązuje np. Do logo firmy. Dzięki temu, przekaz, który kierowany jest do klientów, jest przejrzysty i zachęcający. Znacznie wzrasta też rozpoznawalność danej marki.

Dlaczego jakość materiałów graficznych w firmie jest ważna?

Jakość nie ilość - trzymaj się tej zasady a Twoja firma będzie się prężnie rozwijać!

Firma to nie tylko usługi czy produkty, ale też reklama. Właśnie z tego względu, bardzo ważne jest to, jakie działania podejmujemy, żeby stać się bardziej widoczni - nie tylko w Sieci. Spójność, estetyka a także jakość prezentowanych materiałów graficznych - to wszystko sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać. Zyskasz nowych klientów, tylko i wyłącznie wtedy, jeśli sprawisz, że zapamiętają Twoją identyfikację wizualną.

Dobre materiały graficzne to podstawa każdej identyfikacji wizualnej

Wygląd ma znaczenie - zawsze! Zadbaj o najlepszą jakość swoich materiałów graficznych!

Chcesz rozwijać swój biznes? Zależy Ci na pozyskiwaniu nowych klientów? Z pewnością tak. Zaufaj nam i zadbaj o odpowiedni wizerunek Twojej firmy - nie tylko ten, który tworzysz komunikatami w mediach i Sieci, ale też ten, który jako pierwszy zapada w pamięć potencjalnym klientom.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071 b.zielinski@commplace.pl