Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Reklama to wzrost sprzedaży

 

Reklama dźwignią handlu – to stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe. Odpowiednio zaplanowana strategia sprzedaży, to bardzo ważny czynnik, który definiuje to, czy firma będzie się rozwijała, czy też nie.

Reklama to komunikat. Stworzenie komunikatu, który ma dotrzeć do konkretnej grupy docelowej, wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Określ, co i do kogo chcesz powiedzieć

Reklama jest jak list - musi mieć odbiorcę i nadawcę!

Musimy przede wszystkim określić co i do kogo chcemy powiedzieć. Nie możemy być nachalni, bo to spowoduje nie wzrost liczby klientów, a ich spadek. Szacunek oraz świadomość tego, że nasi potencjalni klienci doskonale wiedzą, czego szukają, to podstawa, jeśli chodzi o stworzenie odpowiedniego i spójnego przekazu reklamowego.

Wizualny aspekt reklamy - dlaczego jest ważny?

Wygląd i estetyka komunikatu reklamowego - zaplanuj te elementy odpowiednio i zyskaj nowych klientów.

Komunikaty mogą być bardzo różne. Paradoksalnie, zdecydowanie więcej zapamiętujemy z obrazu niż treści. Właśnie dlatego dobrze zaprojektowana reklama to przede wszystkim obraz, który jest nie tylko atrakcyjny dla klienta, ale też niesie za sobą ważny - z punktu widzenia klienta - komunikat. Jak go stworzyć? Na co zwrócić uwagę?

Zaufaj naszym ekspertom w tej dziedzinie. Jako agencja PR, w Commplace zajmujemy się wszystkimi aspektami reklamy i wiemy, jak stworzyć markę, która będzie silna, rozpoznawalna oraz która będzie się cały czas prężnie rozwijała. Opowiedz nam o tym, co chcesz osiągnąć, daj nam poznać swoją firmę. Wspólnie, z całą pewnością znajdziemy idealne rozwiązania, które pomogą Ci rozwijać swój biznes.

Materiały reklamowe - dlaczego są Ci tak potrzebne?

Dobrze zaprojektowane materiały reklamowe to coś, co klienci cenią ponad wszystko. Muszą zawierać nie tylko informacje o nas czy o naszej firmie, ale przede wszystkim powinny zawierać dokładne informacje o produkcie, który kierujemy do naszych klientów.

Przede wszystkim - konkrety

Konkretne informacje, które będą cenne dla klienta, to gwarancja tego, że zdecyduje się on nam zaufać i zdecyduje się na zakup konkretnego produktu. W Commplace wiemy, jak stworzyć materiały reklamowe, które będą przede wszystkim atrakcyjne dla klienta. Pozwól nam pomóc sobie i wspólnie stwórzmy świetną kampanię, która przyniesie Twojej firmie wzrost sprzedaży.

Nie lubisz nachalnych reklam? Ponad wszystko cenisz sobie konkrety? Wiesz, co i do kogo chcesz mówić, poprzez swoją markę? Doskonale, opowiedz nam o tym! Stworzymy idealne materiały reklamowe, które przysłużą się nie tylko Twoim klientom, ale też i Twojej firmie!

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt