Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Sprzedaż stacjonarna – jak robić to dobrze?

 

Kiedy przychodzisz do kogoś w odwiedziny, podświadomie oceniasz wnętrze i albo czujesz się w nim dobrze, albo źle. Nie inaczej jest w przypadku salonu sprzedaży. Klient musi się w nim czuć możliwie jak najbardziej komfortowo. Wiemy, jak o to zadbać – to element naszej pracy! Salon sprzedaży, musi być w pełni spójny z wizerunkiem Twojej firmy. Klient musi wiedzieć, że znajduje się w miejscu, które zna, które ceni i przede wszystkim – do którego ma zaufanie. Projektowanie wnętrz komercyjnych to także forma reklamy. Z pomocą naszych specjalistów z Commplace, stworzysz miejsce, do którego Twoi klienci będą wracać z największą przyjemnością.

Nie tylko brand...

Przy projektowaniu salonów sprzedaży, musimy zwrócić uwagę na dwa, bardzo ważne czynniki. Pierwszym z nich jest oczywiście estetyka miejsca - musi być czyste, a jego wystrój spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

...Ale też praktyczność

Drugim, bardzo ważnym czynnikiem, jest to, aby wnętrze salonu sprzedaży było urządzone w sposób praktyczny. Wygodne krzesła, możliwość swobodnej rozmowy ze sprzedającym - to pozornie błahe czynniki, ale mają one ogromne znaczenie, jeśli chodzi o sukces sprzedażowy. Warto pomyśleć też o innych udogodnieniach, które możesz zapewnić swoim klientom - jak chociażby kawa czy przekąski. Wnętrze salonu sprzedaży jest wizytówką Twojej firmy. Z naszą pomocą uda Ci się sprawić, aby było one w pełni dopasowane do potrzeb Twoich klientów.

Spraw, aby zakup produktów był przyjemnością

Nikt nie lubi wydawać pieniędzy. Stworzenie odpowiedniego miejsca, w pełni komfortowego, nastawionego przede wszystkim na wygodę klienta, to podstawa, jeśli chcemy, aby nie czuł on chociażby najmniejszego dyskomfortu, kiedy będzie dokonywał zakupu. Klient powinien czuć się tak, jakby odwiedzał znajomego - swobodnie i miło. Oczywiście kluczowym aspektem jest tutaj obsługa klienta, która także powinna być na najwyższym poziomie.

Dlaczego miejsce sprzedaży ma znaczenie?

Miejsce sprzedaży produktów czy usług, według blisko 60% Polaków, ma duże znaczenie i wpływa ostatecznie na podjęcie przez nich decyzji o zakupie danego produktu. Właśnie z tego względu, koniecznie powinniśmy zadbać o to, aby nasi klienci czuli się w naszych salonach sprzedaży jak u siebie.

Zaufaj naszym ekspertom

Pomożemy Ci zadbać także i o ten aspekt sprzedaży. Pamiętaj, że wnętrze salonu sprzedaży, to nie tylko stylowe meble, estetyczny wygląd czy kolorystyka, która nawiązuje do Twojej firmy. To także ludzie, którzy powinni być nastawieni przede wszystkim na to, aby Klient czuł się u Ciebie jak najlepiej.

Stwórz z nami idealny salon sprzedaży, który będzie generował zyski! Opowiedz nam o swoim pomyśle a my wybierzemy najlepsze z możliwych rozwiązań, które sprawią, że Twoja firma będzie się prężnie rozwijać.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt