Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Cele biznesowe a naming

 

Zapamiętywanie to bardzo ważna cecha każdego człowieka. Zapamiętujemy głównie to, co jest dla nas atrakcyjne. Stworzenie firmy to nie tylko pomysł na to, co chcesz oferować swoim klientom, ale też to, jak to zaprezentujesz i…jaka będzie twoja nazwa. Czy stanie się po prostu kolejną, jedną z wielu?

Agencja PR Commplace – nie pozwolimy, aby tak się stało!

Chwytliwa nazwa to ponad połowa sukcesu

Wierzymy w liczby. Szacuje się, że chwytliwa nazwa to nawet 60% sukcesu, jeśli chodzi o rozwój firmy. Naming jest zatem niezwykle istotny, jeśli chodzi o stworzenie biznesu, który będzie się rozwijał. Który zostanie zauważony i zapamiętany. O którym będzie się mówić. Zadbaj o dobry start swojej firmy

Dobra nazwa to podstawa

Twoja nazwa definiuje Twój biznes - z naszą pomocą stworzysz ją tak, że zostanie zapamiętana na długo.

Stworzenie nazwy firmy, to największy problem przyszłych przedsiębiorców. Naming musi nie tylko “fajnie brzmieć”, ale też mówić o tym, co jako firma, oferujemy swoim klientom. Nie wiesz, jak stworzyć chwytliwą i dobrze brzmiącą nazwę? Chcesz być rozpoznawalny? Zaufaj specjalistom z Commplace. Powiedz nam, czego dokładnie oczekujesz od nazwy, na czym zależy Ci najbardziej a my znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wspólnie znajdziemy taką, która nie tylko trafnie zdefiniuje to, co oferujesz Twoim przyszłym klientom, ale też taką, której zapamiętanie nie będzie absolutnie żadnym problemem.

Case study

Rebranding marki technologicznej

Opracowanie kompleksowej zmiany identyfikacji wizualnej firmy z branży technologicznej.

- wizualizacje wykorzystania logotypu na różnorodnych nośnikach
- nowe wersje logotypu oraz ich kolorystyka

Dowiedz się więcej
Place of graphics

Logo i nazwa czyli duet idealny

Logo i nazwa to przepis na sukces Twojego biznesu. Stwórz je mądrze!

Stworzenie nazwy to dopiero początek drogi, jeśli chodzi o dobrze zaplanowaną konstrukcję identyfikacji wizualnej. Nazwa i logo firmy, to jedność, która ma zapadać w pamięć. Identyfikacja wizualna jest niezwykle ważna a jej stworzenie wcale nie jest takie proste. To kolory, wzory czy słowa, które bezsprzecznie muszą jasno kojarzyć się Twoim klientom z Tobą. Zaufaj naszym grafikom oraz specjalistom od PR - znajdziemy rozwiązania, które sprawią, że osiągniesz założone cele biznesowe a Twoja firma będzie się sukcesywnie rozrastać.

Daj się zapamiętać!

Nie daj o sobie zapomnieć! Liczby nie kłamią - aż 70% klientów zapamiętuje firmę nie po nazwie, ale po tym, jakie jest jej logo i kolor. Nie jesteś przekonany? Sądzisz, że doskonale sam poradzisz sobie ze stworzeniem identyfikacji wizualnej, która przyciągnie klientów? Po co ryzykować. Pamiętaj o tym, o czym świadczą liczby – a one nie kłamią. Z naszą pomocą zyskasz identyfikację wizualną, która będzie solidną podwaliną sukcesu Twojej firmy.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt