Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B
powrót

Sky shop – co to jest?

co to jest?

Definicja

Sky Shop to polska platforma e-commerce, zaprojektowana przede wszystkim dla małych i średnich sklepów internetowych oraz hurtowni B2B. Jest to oprogramowanie umożliwiające łatwe zakładanie sklepów internetowych i prowadzenie sprzedaży online. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, w tym integracje z różnymi hurtowniami, wsparcie dla integracji z platformą Allegro oraz bezpłatne wsparcie techniczne. Jest to łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala szybko rozpocząć działalność e-commerce, dzięki gotowym szablonom i prostemu procesowi konfiguracji. 

Jak działa Sky Shop?

Sky shop służy do prowadzeni sklepu internetowego. W bardzo prosty sposób umożliwia przy tym samodzielne konfigurowanie poszczególnych funkcji na stronie, ustawianie cen, wprowadzanie promocji, czy prezentacje oferowanego towaru. Samo zakładanie sklepu jest niezwykle proste, a dalsza obsługa intuicyjna, dlatego niemal każdy bez obaw sobie z nią poradzi. Sky Shop pozwala na integrację z innymi popularnymi kanałami sprzedaży, ale też współpracę z wieloma hurtowniami, również tymi dropshipping. Swój sklep bez problemu można połączyć z najpopularniejszym serwisem aukcyjnym, czyli Allegro, z mediami społecznościowymi, ale też z porównywarkami cen.

Oprogramowanie Sky Shop to ponadto masa przydatnych narzędzi, które pomogą całkowicie samodzielnie wdrożyć skuteczne działania marketingowe. Najskuteczniejsze w prowadzeniu kampanii reklamowej narzędzia oferowane przez Sky Shop oraz karta podarunkowa stanowią klucz do sukcesu.

Sky shop – dostępne pakiety

Dla niezdecydowanych wprowadzono możliwość darmowego 14-dniowego przetestowania oprogramowania Sky Shop. Po tym czasie do wyboru jest kilka abonamentów, których zakres i cena uzależnione są od oczekiwań i wielkości prowadzonego biznesu. Podstawowy pakiet i jednocześnie najtańszy to StartUp. Kolejny, nieco bardziej rozbudowany, Basic i następne Bussines, Supreme oraz Enterprise. Ceny poszczególnych pakietów wahają się od kilkunastu do kilkuset złotych za miesięczną obsługę. Indywidualna obsługa, w tym projekty graficzne, stanowią już osobną pozycję w cenniku. 

Sky shop – metody płatności

Sky Shop oferuje możliwość Sky-Pay, czyli płatność za pośrednictwem najpopularniejszych metod płatności, jak przelewy błyskawiczne, karty płatnicze czy BLIK. Użytkownik ma również możliwość integracji z bramkami płatniczymi jak Paypal. Do dyspozycji jest też autorska bramka płatnicza Sky Shop, pobierająca najniższą prowizję na rynku. Sky Shop oferuje najszybsze płatności online bez konieczności podpisywania umowy z operatorem płatniczym, co z pewnością skraca formalności. 

Sky Shop - wysyłka

W sklepie zbudowanym na platformie Sky Shop można samodzielnie konfigurować różne metody dostawy, które następnie znajdą się w panelu zakupowym klienta. W zależności od wyboru konkretnego sposobu dostawy, możemy korzystać z dodatkowych udogodnień, jak śledzenie przesyłki, powiadomienie sms, czy wybór punktu odbioru na mapie. 

Sky shop – wady i zalety

Sky Shop to proste oprogramowanie, które pozwala założyć sklep internetowy bez specjalistycznej wiedzy programistycznej. 

Sky Shop podobnie jak inne platformy e-commerce działające w modelu Saas nie udostępniają swoim klientom kodu źródłowego strony, dlatego możliwości jej budowy ograniczone są do oferowanych szablonów, których jest jednak bardzo dużo. 

Ciekawostki

Platforma regularnie udostępnia aktualizacje i nowe funkcje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Oferuje przy tym bogaty zestaw funkcji, w tym integrację z różnymi hurtowniami, wsparcie dla integracji z platformą Allegro oraz bezpłatne wsparcie techniczne.

Podsumowanie

Sky Shop umożliwia w bardzo przystępny sposób szybkie rozpoczęcie sprzedaży za pośrednictwem Internetu. Stworzenie sklepu okazuje się banalnie proste, a Sky Shop to dodatkowo możliwość łączenia wielu kanałów sprzedaży. Sky Shop to całkowicie kompleksowa platforma: to nie tylko sprzedaż towarów, ale też prowadzenie działań marketingowych, które zwiększają poziom konwersji na stronie sklepu, a tym samym mogą pozytywnie wpływać na jego zyski. 

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt