Nawigacja

Walentynkowa fotograficzna sesja kulinarna Dworu Korona Karkonoszy

PR

Święto zakochanych to ważny moment także w kalendarzu komunikacyjnym wielu marek. Ujęte w strategiach marketingowych, pozytywnie wpływa na wzrost świadomości oraz dotarcie do potencjalnych klientów. Właśnie dlatego i w tym roku wśród naszych zadań na luty znalazła się realizacja sesji kulinarnej dań, przygotowanych przez kucharzy reprezentujących Dwór Korona Karkonoszy.

O Dworze Korona Karkonoszy

Dwór Korona Karkonoszy jest położony w unikatowym miejscu na mapie Dolnego Śląska. Atrakcyjna lokalizacja – w Sosnówce, kilka kilometrów od Jeleniej Góry i Karpacza, oraz około 100 km od Wrocławia – to zdecydowanie jedna z zalet tego miejsca. Dwór specjalizuje się w organizacji niezapomnianych wesel – od początku funkcjonowania Dworu zrealizowano już blisko 750 takich uroczystości. Ponadto przeprowadza udane imprezy integracyjne dla firm, co potwierdza zdobycie ponad 4500 pisemnych referencji. Stanowi również świetną bazę noclegową dla osób przebywających w okolicach Sosnówki (zapewnia noclegi dla 125 osób). W Dworze znajduje się także Stylowe Centrum Konferencyjne, a do dyspozycji gości jest urokliwy ogród, w którym rośnie ok. 1000 gatunków roślin. Ponadto gratką dla smakoszy będzie fakt, że tamtejsi kucharze proponują aż 350 potraw do wyboru. Dwór posiada również własną markę piwa rzemieślniczego, markę szlachetnej kawy, różne, własne gatunki olejów rzemieślniczych oraz przetworów.

Wyzwania dla Commplace

Agencja PR odpowiedzialna była za przygotowanie koncepcji sesji zdjęciowej nawiązującej do tematyki Walentynek. Pierwszym krokiem był wybór odpowiednio dopasowanych dań, idealnych na ww. okazję. W tym obszarze prace Commplace wsparli nasi profesjonalni kucharze z Dworu Korona Karkonoszy, który jest naszym centrum gastronomicznym i eventowym. Każdy z przygotowanych przepisów powstał na bazie unikatowych pomysłów kucharzy Dworu Korona Karkonoszy. Wśród nich znalazły się:

  • Sałatka z łososiem gravlax
  • Filet kurczaka marynowany w soku buraka podany z kuskusem szpinakowym i karmelizowanymi marchewkami
  • Malinowa kaszka manna z pianką czekoladową

Kolejnym krokiem było stworzenie scenariusza sesji, który zawierał szczegółowy opis danego ujęcia. Każde zdjęcie musi bowiem korespondować z wizerunkiem marki, jednocześnie realizując myśl przewodnią całej sesji. W efekcie realizacja sesji przebiegła sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Zakres współpracy

Do pracy z klientem powołaliśmy dedykowany zespół złożony z ekspertów wewnętrznych – działu PR, koordynatora sesji zdjęciowej, fotografa i kucharzy. W efekcie stworzyliśmy szczegółowy zakres naszej współpracy.

Wśród zadań realizowanych przez Commplace znalazły się:

  • Analiza aktualnych trendów w fotografii kulinarnej
  • Przygotowanie scenariusza sesji zdjęciowej
  • Przygotowanie dedykowanych przepisów przez Dwór Korona Karkonoszy
  • Realizacja sesji zdjęciowej

Produkty i narzędzia rekomendowane przez Commplace

Wśród narzędzi oraz produktów, które wykorzystamy do realizacji celów znajdą się:

Fotografia kulinarna to nasza specjalność.

Zapytaj, w jaki sposób może wesprzeć Twoją markę w osiągnięciu sukcesu.

Wesele w górach? Dwór Korona Karkonoszy zaprasza
sala na imprezy firmowe
Wyjątkowa sala weselna Dolny Śląsk – sprawdź szczegóły
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt