Nawigacja

Okna EUROCOLOR: opinie o produktach polskiego producenta

Branże
Okna EUROCOLOR opinie o produktach polskiego producenta

Trudno wyobrazić sobie dom bez okien. Dlatego są one jednymi z najważniejszych elementów każdego budynku mieszkalnego, ale i innych zabudowań. Warto więc zdecydować się na rzetelnego producenta, który gwarantuje wysoką jakość stolarki okiennej. Jednym z nich jest nasz klient. Dlaczego właściwym wyborem mogą być okna EUROCOLOR: opinie świadczą, że klienci, którzy ich używają, są zadowoleni i chętnie je polecają.

EUROCOLOR – doświadczony producent

Firma Eurocolor to przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim doświadczeniem. Powstała w 1996 roku i na początku zajmowała się tylko produkcją okien. Doskonałe zarządzanie pozwalało na ciągły rozwój przedsiębiorstwa. Już w 2000 roku otwarto halę produkcyjną wyposażoną w całkowicie nowy park maszynowy. Dzięki temu firma mogła odpowiadać na potrzeby coraz większej liczby klientów. Już w 2007 roku nastąpił kolejny znaczny krok w rozwoju przedsiębiorstwa. Uruchomiono produkcję w nowoczesnej hali produkcyjnej. Powstała także nowa siedziba. Na tym jednak nie poprzestano. Firma cały czas się rozwija i uruchamia nowe linie produkcyjne, aby zaspokoić cały czas rosnące potrzeby rynku. Jednym z kroków w rozwoju firmy była dywersyfikacja produkcji. W 2019 otwarto kolejny zakład, w którym powstają między innymi rolety i bramy.

Początek EEUROCOLOR to przede wszystkim produkcja stolarki okiennej, jednak z czasem firma zdecydowała się poszerzyć swoje portfolio. Dzisiaj w ofercie można znaleźć:

  • okna (PVC i ALU),
  • drzwi wejściowe (PVC i ALU),
  • drzwi przesuwne (PVC i ALU),
  • rolety nadstawne (PVC), podtynkowe (STYROTHERM i ALU), nadtynkowe (ALU),
  • bramy garażowe.

Wysokiej jakości proces produkcyjny

Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich procesów w firmie czuwa łącznie ponad 250 wykwalifikowanych pracowników. Połączenie tego z wieloletnim doświadczeniem i stosowaniem ponad 50 technologii produktów sprawia, że wyroby cechuje wysoka jakość wykonania. Jakie są okna EUROCOLOR? Opinie o nich potwierdzają, że sprawdzają się w różnego rodzaju budynkach. O ich wysokiej jakości mówią m.in. przedstawiciele tych firm, które na co dzień montują te okna w swoich inwestycjach. Są to zarówno domy i bloki mieszkalne, jak i różnego rodzaju inne zabudowania.

Firma EUROCOLOR zdaje sobie sprawę, że żadne zapewnienia nie zagwarantują najwyższej jakości. Może to udowodnić tylko sam produkt. Potwierdzeniem zastosowania zaawansowanych technologii i dbałości o wykonanie jest gwarancja. Jej okres, w przypadku produktów dla klientów indywidualnych, wynosi aż do 7 lat. Zależy on indywidualnie od określonego produktu, a także sposobu montażu. Firma zdecydowała się jednak wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom i daje możliwość skorzystania z tak zwanej EURO Gwarancji „+1” lub „+3”. Dzięki niej można jeszcze dłużej być spokojnym, jeśli chodzi o niezawodność okien. Wydłużają one gwarancję odpowiednio o 1 lub 3 lata.

Okna Eurocolor opinie

Gdzie jeszcze znajdziemy potwierdzenie jakości, jeśli chodzi o okna EUROCOLOR? Opinie, którymi cieszy się ich producent, mają także odzwierciedlenie w wielu wyróżnieniach. EUROCOLOR to laureat takich nagród jak „Gazela Biznesu”, „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA”, „VPI — Najlepsze okna i drzwi” w kategoriach: „Innowacyjna stolarka” oraz „Najlepsze energooszczędne okna PCV”.

Jakie wybrać okna EUROCOLOR: opinie specjalistów

Okna to niezwykle ważny element każdego budynku. Dlatego istotny jest wybór określonego rodzaju. Powinien być on zależny także od materiałów i sposobu wykonania samego budynku. Oczywiście nie każdy musi być specjalistą w tej dziedzinie. Warto więc dokonać wyboru w oparciu o rady specjalistów. Firma EUROCOLOR to nie tylko zakład produkcyjny i siedziba firmy, ale także salony sprzedaży. Można w nich dokonać zakupu, ale również uzyskać fachowe doradztwo — pomoc w wyborze okien i nie tylko. W końcu EUROCOLOR to także drzwi i bramy garażowe – tak samo wysokiej jakości, jak okna. Przedstawiciele firmy fachowo przedstawiają wszelkie funkcjonalności konkretnych produktów i objaśniają warunki gwarancji. Jeśli więc chce się wybrać produkt w pełni świadomie, warto zrobić to właśnie w takim salonie sprzedaży.

Montaż okien

Nawet najlepszy produkt nie będzie spełniał oczekiwań, jeśli będzie źle zamontowany. Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. Kto może znać okna lepiej, jeśli nie ich producent? Okna EUROCOLOR, opinie o nich, a także o samej firmie, które są zawsze bardzo pozytywne, to zasługa również profesjonalnego montażu. Producent okien z Pyskowic oferuje nie tylko sprzedaż i doradztwo w swoich salonach, ale także profesjonalny montaż. Wszystko poprzez certyfikowanych montażystów. Wybór takiego sposobu montażu to pewność wykorzystania w pełni funkcjonalności i największa możliwa trwałość, a także dłuższa gwarancja. Wszystko dzięki autorskiej metodzie, którą firma EUROCOLOR dopracowywała przez lata.

Okna EUROCOLOR, opinie o produktach za granicą

Pierwszymi klientami firmy EUROCOLOR były lokalne przedsiębiorstwa. Jednak od założenia firmy minęło już ponad 25 lat. W tym czasie dotarła ona nie tylko do różnych zakątków Polski, ale także do klientów w Europie. Już w 2011 przedsiębiorstwo pojawiło się ze swoją ofertą na czeskich targach IBF w Brnie. W 2015 można było zobaczyć ją na targach MadeEXPO w Mediolanie. To, ale również inne działania, pozwoliło EUROCOLOR stać się uznaną marką w Europie.

Sprawdzeni dostawcy

Wysoka jakość zależy nie tylko od samych metod produkcji, ale także od dostawców, z jakimi się współpracuje. Marka EUROCOLOR w tym zakresie może poszczycić się partnerami z najwyższej półki. Nie są to tylko puste slogany, gdyż witrynie można zobaczyć nazwy konkretnych, liczących się firm. Taka transparentność to kolejny powód, dla którego warto wybrać produkty tej firmy.

eurocolor.com.pl
www.eurocolor.com.pl
www.eurocolor.com.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt