Nawigacja

Nasze Centrum Eventowe zmienia imprezy na lepsze! Dwór Korona Karkonoszy.

Aktualności
obiekt na imprezy firmowe

Sezon eventowy przed nami, czas lockdownu powoli za nami – miejmy nadzieję, że tak już zostanie. Nasze Centrum Eventowe – Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza szykuje się na ponowne otwarcie po długiej przerwie. I to w nowej odsłonie. Ostatnie miesiące poświęciliśmy na kompleksowe remonty otoczenia zewnętrznego, pokoi i sal szkoleniowych. Sprawdźcie, jak nam wyszła metamorfoza wnętrz – najlepiej osobiście, jako nasi goście!

Metamorfoza wnętrz w Dworze Korona Karkonoszy

Zmieniamy niektóre elementy w części hotelowej. Pojawiły się nowe podłogi, część pokoi jest remontowana w szerszym zakresie, inne wymagały tylko odświeżenia. Sala kominkowa jest już gotowa na ponowne przyjęcie gości – otrzymała nową podłogę, a ściany i sufit zostały odmalowane. Niebawem nowym blaskiem zalśni także Sala Złota, która zostanie w całości odmalowana.

Ogrody – metamorfoza na zewnątrz trwa

Nową nawierzchnię zyskał także dziedziniec Dworu Korony Karkonoszy oraz ogród różany z fontanną. W ogrodzie, po rekultywacji, pojawiły się nowe rośliny. Perła w Koronie – miejsce ślubów w plenerze – po tym jak zyska nową podłogę i schody, będzie świadkiem kolejnych, pięknych deklaracji miłości. Grill i miejsce, w którym organizujemy ogniska w ogrodzie, również zostaną wyremontowane. W ferworze prac pamiętaliśmy także o barze – nowe sprzęty już czekają na zainstalowanie.

Zakres prac jest imponujący. Jak można je podsumować jednym zdaniem? Zmiany, zmiany, zmiany. Nie zmieniło się jedno – nadal dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście spędzili w naszym Centrum Eventowym niezapomniane chwile!

Zapraszamy do Dworu Korona Karkonoszy.

Zobacz jak zorganizować imprezę – konfigurator imprez

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt