Nawigacja

Marka SWORD kolejnym klientem Commplace

Aktualności

Do szerokiego grona klientów, których obsługuje Agencja PR Commplace, dołączyło SWORD. Agencja wesprze markę w obszarze brandingu.

– Marka SWORD należy do jednego z największych w Europie producentów i dystrybutorów pił taśmowych. Obecnie produkty dostarczane są aż do ok. 6000 odbiorców w Polsce i ponad 20 krajów w Europie, Afryce, czy Azji. Właśnie dlatego koncepcję przygotowania brandingu powierzyliśmy agencji Commplace. Wierzymy, że przygotowane projekty spełnią najwyższe standardy i wyróżnią naszą markę zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym– mówi Daniel Sobków, Dyrektor Handlowy, SWORD sp. z.o.o.

A jak mówi Bartosz Zieliński, Dyrektor Zarządzający, agencja PR Commplace:

Branding to jedna z wielu specjalizacji naszej agencji, które pozwalają budować silne marki. Blisko 70% Polaków jest wzrokowcami. Co to oznacza dla marek? Potencjalni odbiorcy zapamiętują to, co widzą. Branding marki pomaga zidentyfikować produkt i odróżnić go od pozostałych dostępnych na rynku. Pozostawia nie tylko niezapomniane wrażenie na konsumentach, ale także pozwala dowiedzieć się, czego mogą oczekiwać od Twojej firmy. Należy podkreślić jednak, że kluczowym elementem brandingu jest planowanie. Właśnie dlatego w proces tworzenia brandingu dla naszych klientów zaangażowanych jest wielu specjalistów – nie tylko z obszaru PR, ale też grafików czy projektantów. W naszej agencji PR mamy najlepszych ekspertów, jeśli chodzi o tworzenie brandingu. Przemyślanego i spójnego z profilem działalności firmy.

Kolejne przykłady realizacji z obszaru brandingu znajdziecie TUTAJ

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt