Nawigacja

Nowy klient w portfolio Commplace: firma Sopel

Aktualności

Agencja PR Commplace z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie współpracy z nowym klientem – firmą Sopel. Rodzinne przedsiębiorstwo działa na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w produkcji lodu w kostkach i kruszonego.

Firma Sopel jest zdecydowanie jednym z najważniejszych producentów lodu w Polsce. Dzięki ciężkiej pracy całej rodziny i zaangażowaniu bliskich osób, firma rozwija się dynamicznie i ma bardzo ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Obecnie oferuje 4 główne kategorie produktów:

  • suchy lód
  • lód naturalny w kostkach
  • lód naturalny kruszony
  • produkty Monin

W ramach współpracy, Commplace będzie zajmować się realizacją kampanii SEO oraz Google Ads. Kampanie te są bardzo ważne dla rozwoju firmy Sopel, ponieważ pozwolą na poprawienie widoczności strony internetowej firmy w wynikach wyszukiwania oraz zwiększenie liczby potencjalnych klientów poprzez reklamę w Google.

Kampania SEO pozwoli na zoptymalizowanie strony internetowej firmy Sopel pod kątem słów kluczowych, co zwiększy szanse na jej pojawienie się w wynikach wyszukiwania. Natomiast kampania Google Ads umożliwi firmie Sopel reklamowanie swojego produktu w wynikach wyszukiwania Google.

Jak mówi Kamil Stoczko, przedstawiciel firmy Sopel: Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści dla firmy Sopel, a agencja Commplace zrobi wszystko, co w jej mocy, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. A tym samym  – pomóc naszemu biznesowi rosnąć.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt