Nawigacja

De Care wśród klientów Commplace –
komunikacja ze smakiem

Aktualności

Do grona naszych klientów dołączyło De Care. To kolejna firma z branży FCMG, która znalazła się w portfolio Commplace.

„Wszystko zaczęło się od pasji do jedzenia i odkrywania nowych smaków”

Firma De Care powstała z pasji do jedzenia i odkrywania nowych smaków. Łącząc pasję z biznesem powstało miejsce pełne inspiracji, dzielenia się wiedzą oraz poszerzania horyzontów.

Firma jest dystrybutorem na terenie Polski znanych światowych brandów. Jest również właścicielem kilku popularnych, nie tylko na rodzimym rynku marek, które oferują produkty z wielu zakątków świata. Celem firmy jest to, aby kulinarne podróże były dostępne dla wszystkich na wyciągnięcie ręki. Firma ma w swojej strukturze dietetyczki kliniczne i doskonałych, profesjonalnych kucharzy. Wspólnie bez przerwy łączą smaki i tworzą nowe przepisy, oparte nie tylko na oryginalnych produktach i etnicznych recepturach, ale również wykorzystujące lokalne i sezonowe składniki.

Komunikacja ze smakiem

Do zadań naszej agencji należą stałe działania komunikacyjne i doradcze. Jednym z głównych obszarów wsparcia będzie media relations, w tym opracowanie komunikatów prasowych i dystrybucja do mediów lokalnych, ogólnopolskich i branżowych. Agencja wspierać będzie markę także w bieżącej obsługa zapytań od dziennikarzy, tworzeniu koncepcji akcji marketingowych opartych na wyjątkowej historii i ofercie marki czy rozwoju pozostałych kanałów marketingowych. Co ważne – działania uwzględniają także launch nowych produktów na rynku polskim.

Marki spożywcze wciąż na topie

Pomimo sytuacji gospodarczej eksperci wciąż spodziewają się dobrego tempa wzrostu rynku spożywczego. Raport przedstawiony przez PMR zakłada, że w 2023 r. rynek ten będzie wart ok. 440 mld zł, notując tym samym wzrost o 9,3 proc. Z kolei jak podają dane Maczfit – ponad 60% Polaków zwraca uwagę na to, co je. Tym samym nie można dziwić się, że popyt na dobrej jakości produkty spożywcze jest nieustannie wysoki. A odpowiednia i spójna komunikacja pozwoli dotrzeć z informacją o ofercie firmy De Care bezpośrednio do gotowych na kulinarną podróż w odległe zakątki świata (i głodnych!) odbiorców.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt