Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Budowanie marki to nasza specjalność.

Wiemy, w jaki sposób możesz zyskać przewagę nad konkurencją i zostać liderem na rynku. 

Zapytaj o naszą strategię dla Twojej marki.

Z Commplace wyróżnisz się w tłumie

Na „zatłoczonym” i konkurencyjnym rynku kluczowe znaczenie ma wyróżnienie się za pomocą strategii brandingowej dostosowanej do Twojej firmy. W Commplace wierzymy, że aby to osiągnąć, potrzeba profesjonalnego i odpowiedzialnego zarządzania procesem tworzenia marki. Każdy element składający się na ten proces musi wynikać z wcześniejszego. Jednocześnie oddając charakter i ideę firmy. Zapytaj nas, w jaki sposób nasza agencja PR może Ci pomóc w tworzeniu nowej marki.

Budowanie marki. Marki, która osiągnie sukces.

Mocno wierzymy w wartość stojącą za kreowaniem marki. Dlatego tworzymy tożsamość Twojej marki od momentu rozpoczęcia pracy nad projektem. Dokładnie badamy markę i klientów, aby efektywnie planować i osiągać pożądane rezultaty. Co to oznacza? Nasza strategia opiera się całkowicie na wartościach Twojej marki. Przygotowując propozycje działań, spoglądamy na Twoją markę indywidualnie. Aby wzmocnić ją i zintensyfikować cały biznes.

Na czym polega budowanie marki?

Budowanie marki spożywczej polega na opowiadaniu historii firmy oraz prezentowaniu jej podróży i celów potencjalnym klientom. Pomożemy Ci dokładnie zdefiniować wartości, które stanowić będą wyróżnik Twoich produktów, czy usług. Specjaliści Commplace skupią się na nadaniu Twojej firmie tożsamości. A ostatecznie - zwiększą szanse na zostanie zauważonym. W ramach budowania marki zaproponujemy także działania, które wpłyną na sprzedaż, liczbę subskrypcji czy zapytań. W zależności do tego, który ze wskaźników jest dla Ciebie najważniejszy. Mamy bowiem świadomość, że za każdym zadaniem muszą iść liczby. Tylko one poświadczą o sukcesie Twojej marki.

Kampanie wsparcia sprzedaży i rozwoju marek spożywczych

Kampanie sprzedażowe to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży w krótkim czasie. Wykorzystujemy je w momencie wdrożenia na rynek nowego produktu lub promocji na dotychczasowy asortyment. Zaplanowana strategia sprzedaży, która wykorzystuje jeden lub więcej kanałów, pozwoli dotrzeć do potencjalnych klientów. A następnie sprawić, by pozostali lojalnymi użytkownikami produktów wpływając na ich wskaźnik CLV.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt