Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Chcesz, aby Twój produkt był bardziej atrakcyjny i przyciągał uwagę klientów?

Zapytaj, w jaki sposób możemy Ci w tym pomóc.

Dobry naming pozwoli wygrać z konkurencją

Nazwa to pierwszy komunikat, który odbiorcy słyszą, gdy opowiadasz im o swojej marce spożywczej. Dobre nazwy marek rzadko są przypadkowe. Są starannie wyselekcjonowanymi ambasadorami osobowości marki, które przekazują jej pozycję, ton i wartości. Nazwa jest również sposobem na stworzenie emocjonalnej więzi z konsumentami. Dlatego powinna przemawiać do ich wrażliwości. Naming to także obszar, który stanowić może solidną przewagę konkurencyjną. Zwłaszcza gdy produkt posiada podobne cechy do oferowanego przez konkurenta. Wygra ten, kto przykuje uwagę. Z Commplace wygrasz Ty.

Dlaczego dobry branding jest tak istotny dla rozwoju Twojej marki?

Branding pomaga zidentyfikować produkt i odróżnić go od pozostałych, dostępnych na sklepowych półkach. Jest tak istotny, ponieważ nie tylko robi niezapomniane wrażenie na konsumentach. Pozwala im także dowiedzieć się, czego mogą oczekiwać od Twojej marki. To sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji i wyjaśnienie, co oferujesz. Co czyni Cię lepszym wyborem. Profesjonalny branding powinien zostać zaprojektowany w taki sposób, aby był prawdziwym odzwierciedleniem tego, kim jesteś jako firma i jak chcesz być postrzegany. Nie jesteś pewien, czy Twój branding spełnia te kryteria? Skorzystaj z doradztwa Commplace.

Logo, które znać będzie każdy

Branding może zmienić sposób, w jaki ludzie postrzegają Twoją markę, może napędzać nowy biznes i zwiększać jej świadomość. Logo jest najważniejszym elementem brandingu - jest w istocie twarzą, czy też wizytówką marki. Pomyśl o przykładowej marce batonów. Potrafisz wyobrazić sobie jej logo? A teraz o marce samochodów. Czy także nie miałeś problemów z przywołaniem w pamięci jej znaku rozpoznawczego? Taki sam efekt może wywoływać nazwa Twojej marki. Wystarczy, że postawisz na wsparcie ekspertów Commplace, którzy przygotują profesjonalne materiały.

Branding, logo, materiały POS wpływają na wzrost sprzedaży

Branding, logo, czy materiały POS pomogą firmie zdobyć zaufanie potencjalnych klientów. Odbiorcy lubią ładne opakowania, przyjazne dla oka logotypy, czy kształty. Chętniej decydują się na skorzystanie z ofert marki, która ma dopracowany i profesjonalny wizerunek. W efekcie nie tylko zyskujesz nowych klientów, ale przede wszystkim zwiększasz sprzedaż. A przecież na tym Ci zależy?

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt