Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Online marketing

Jeśli chcesz być skuteczny i rozwijać swoją działalność biznesową, to prędzej czy później musisz wejść w świat marketingu internetowego.

Formy i kanały reklamy online, które jeszcze 15 lat temu były ziemią nieznaną dla większości przedsiębiorców, obecnie stają się obowiązkową inwestycją marketingową. Przykładem jest choćby marketing referencyjny skierowany na wykorzystanie możliwości, jakie dają serwisy z opiniami klientów. Ponadto uczy on, jak minimalizować straty spowodowane złymi recenzjami w Internecie.

Problem polega jednak na tym, że ów formy i kanały wciąż się zmieniają. W oparciu o aktualne raporty i badania powstają nowe narzędzia marketingu internetowego, nowe strategie marketingowe i idee, z którymi trzeba być na bieżąco.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla biznesu jest powierzenie działań firmie, która śledzi ów zmiany na co dzień i nieustannie je wdraża u swoich klientów. Jako agencja public relations w Commplace oferujemy najskuteczniejszy i kompleksowy online marketing, czyli szereg działań obliczonych na promowania produktów i usług naszych klientów w Internecie.

Strategia marketingowa dla działań w Internecie

Korzystamy z wielu rozwiązań, które sprawdzają się od lat, a także operujemy na rozwiązaniach dedykowanych dla konkretnych branż. Możemy zaoferować Ci całościową strategię marketingową w sieci i poprowadzić ją od początku do końca, aż uzyskasz zakładane cele. Samo określenie celów kampanii marketingowych w Internecie jest już wyzwaniem. Wymaga znajomości konkurencji i zachowań konsumentów. W tym przypadku są to użytkownicy internetu, którzy kierują się nieco innymi kryteriami wybierając dostawcę produktów lub usług.

Oferta na online marketing w Commplace obejmuje zarówno klasyczne i sprawdzone rozwiązania, jak i innowacje dopiero wdrażane na polskim rynku cyfrowym. Tym, co nas wyróżnia, jest ogromne doświadczenia, bycie zawsze na bieżąco i nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów. Nie chcemy zarzucać Cię trudnym słownictwem i tabelkami. Chcemy wprowadzać konkretne ulepszenia przynoszące konkretne finansowe korzyści dla Twojego biznesu.

Planujemy marketing b2b naszych Klientów

​Nasze działania są zawsze dopasowane do działalności, którą prowadzisz, jak i grupy klientów, do których kierujesz swoją ofertą. Dla firm operujących w obszarze business to business oferujemy sprawdzony marketing b2b, którego celem jest pomoc w zdobywaniu klientów biznesowych. Nasze działania obejmują na przykład zaawansowaną analizę profili zachowań osób, które podejmują decyzję o zakupie. Ponadto wykonujemy audyt procesu sprzedaży występującego w Twoim firmie, aby wyłapać wszystkie błędy i poprawić je.

Jako Commplace nie bagatelizujemy też wpływu kreacji wizualnej na atrakcyjność przedsiębiorcy w oczach konsumentów. Potrafimy przekonać Cię, że inwestując w branding firmy (place of graphics) inwestujesz nie tylko w online marketing, ale przede wszystkim we własny wizerunek. A on często potrafi zaważyć na decyzjach zakupowych konsumentów aktywnych w Internecie.

Audyt wewnętrzny – prawdziwe oblicze firmy

Według badań GUS aż 70% firm kończy swoją działalność po 5 latach. Co jest tego przyczyną? Wysokie opłaty? Duża konkurencja? Głównym czynnikiem braku przychodów jest brak odpowiedniej (lub jakiejkolwiek) strategii. Ustalenie kim tam naprawdę jestem, kto jest moim klientem i czego potrzebuje to klucz do przetrwania nawet największych kryzysów. To początek, od którego w Commplace rozpoczniemy pracę nad analizą działań online.

Target – istotny czynnik w procesie analizy

Ustalenie grupy docelowej pozwala zwiększyć efektywność konkretnych kanałów lub narzędzi wykorzystywanych w marketingu online. Nadal nie jesteś przekonany? Raport opublikowany przez Salesforce wskazuje, że aż 86% marketerów zauważyło bezpośredni wpływ personalizacji na liczbę generowanych leadów. Z kolei 92% z nich wskazało, że personalizacja wpływa na budowanie świadomości marki. Marketing online to dla Ciebie nowy obszar?

Marketing online – jakie narzędzia będą idealne dla Twojej firmy?

​Od lat dla naszych klientów realizujemy działania takie jak:
– kampania reklamowa w social mediach,
– kampania Google Ads,
– Marketing Conversion,
– kampania mailingowa/ newsletter,
– tworzenie firmowych stron WWW,
– tworzenie i prowadzenie bloga firmowego,
– współpraca z blogerami.

Czy musisz używać wszystkich w swojej firmie? Zdecydowanie nie. W Commplace powiemy Ci, które
z nich będą najbardziej efektywne w Twojej branży.

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt