Nawigacja

OSM Sierpc – nowy klient
w portfolio Commplace

Aktualności
OSM Sierpc - nowy klient w portfolio Commplace

Mamy  zaszczyt ogłosić rozpoczęcie współpracy z renomowaną marką w branży mleczarskiej – OSM Sierpc. Ta nowoczesna firma, działająca od 1927 roku, to kwintesencja tradycji połączonej z innowacją i dbałością o jakość w produkcji.

O OSM Sierpc

OSM Sierpc to firma z długą historią, która istnieje na rynku już od 1927 roku. Swoją renomę zdobyła dzięki niezmiennie wysokiej jakości swoich produktów oraz trosce o zadowolenie klientów. Mleczarnia znajduje się na północno-zachodnim Mazowszu. Cała produkcja odbywa się zgodnie z Systemami Zarządzania Jakością ISO oraz HACCP, gwarantując konsumentom produkty najwyższej jakości.

Tradycja i nowoczesność w jednym

OSM Sierpc to nie tylko firma z długą historią, ale także nowoczesne podejście do produkcji. Wprowadzając innowacyjne technologie i spełniając rosnące oczekiwania klientów, marka potwierdza, że tradycja i nowoczesność mogą iść ze sobą w parze, tworząc produkty godne uwagi i zaufania.

OSM Sierpc

Rozpoznawalne smaki i produkty z charakterem

Produkty OSM Sierpc cieszą się uznaniem i sympatią konsumentów. Szczególną uwagę zasługują m.in. Ser Królewski, Ser Królewski Wędzony oraz serek Capri typu włoskiego. Wysoka jakość i niepowtarzalny smak to cechy, które sprawiają, że marka zdobywa serca klientów.

Innowacje dla wymagających klientów OSM Sierpc

Spełniając rosnące wymagania rynku, OSM Sierpc wprowadziło również nowości. Takie jak Ser Królewski light oraz Ser Królewski omeg z kwasami Omega 3&6. To dowód na to, że marka nie stoi w miejscu, lecz aktywnie reaguje na potrzeby konsumentów, oferując im coraz lepsze rozwiązania.

Zadanie dla Commplace: projekt WWW i sesja zdjęciowa

Naszym priorytetem w ramach współpracy z OSM Sierpc jest stworzenie wizualnej identyfikacji marki. Takiej, która odzwierciedli zarówno jej tradycję, jak i nowoczesność. Zadaniem naszej agencji będzie więc nie tylko zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej, ale także przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej produktów, które pozwoli ukazać ich najwyższą jakość.

Dlaczego strona internetowa i zdjęcia produktów są ważne w branży mleczarskiej?

W obecnych czasach, obecność w internecie to kluczowy element sukcesu każdej marki, niezależnie od branży. W przypadku branży mleczarskiej, gdzie konkurencja jest duża, posiadanie profesjonalnej strony internetowej i wysokiej jakości zdjęć produktów to nie tylko wizytówka marki, ale także sposób na zdobycie zaufania klientów i wyróżnienie się na rynku. Konsumentów przekonują nie tylko smak i jakość, ale również estetyczna prezentacja produktów, która zaczyna się od wirtualnego świata internetu.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt