Nawigacja

Euros Energy
opinie, że nie mamy wpływu na środowisko, to mit

Branże

Wybór sposobu ogrzewania domu to jedna z najważniejszych i najtrudniejszych decyzji do podjęcia, gdy budujemy dom, lub kiedy myślimy o modernizacji dotychczasowej instalacji. Oferta produktów na rynku jest bardzo bogata. To m.in. kotły na pellet i węgiel, kotły gazowe czy urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii, jak pompy ciepła. Producentem tych ostatnich jest jeden z naszych klientów, polska firma Euros Energy: opinie na temat jakości, ekologii oraz oszczędności, wynikające ze stosowania pomp ciepła, nie pozostawiają wątpliwości, dlaczego popularność tych rozwiązań stale rośnie.

Euros Energy – opinie potwierdzają atuty pomp ciepła

Pompa ciepła to urządzenie korzystające z energii cieplnej znajdującej się w naturze. W zależności od typu produktu, wykorzystuje on powietrze, wodę bądź energię gruntu, które przy udziale prądu są zamieniane w energię, wykorzystywaną zarówno do ogrzewania pomieszczeń, wody użytkowej, czy chłodzenia domów w trakcie gorącego lata. Przyszłość należy do pomp ciepła – podkreśla ich polski producent, firma Euros Energy. Opinie oraz pozytywne doświadczenia użytkowników tych urządzeń zdają się potwierdzać to przekonanie.

Pompy ciepła radzą sobie z ogrzewaniem pomieszczeń równie dobrze co dotychczas znane rozwiązania. Mają przy tym nad nimi niejedną przewagę. Po pierwsze nie emitują żadnych zanieczyszczeń, ani nie produkują dwutlenku węgla, co sprawia, że są produktami bardzo ekologicznymi. Idea ich działania wpasowuje się we współczesne normy i dążenie do elektryfikacji przy użyciu OZE. Z tego powodu pompy ciepła cieszą się rosnącą popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Na system pomp ciepła, który korzysta z odnawialnych źródeł energii, można uzyskać dofinansowanie m.in. w ramach programów “Czyste Powietrze” czy „Moje Ciepło”. Z takiej opcji korzysta coraz więcej osób, które chcą zmienić stary i nieefektywny sposób ogrzewania swoich domów – tłumaczy Euros Energy – opinie powtarzane wśród takich osób potwierdzają, iż warto skorzystać z polityki Unii Europejskiej i zakupić nowe urządzenie, które korzystając z najnowocześniejszych technologii uwolnią ich od podwyżek cen opału, a także dają pewność, że w ich domu nie zabraknie ciepła.

Euros Energy – opinie producenta nowoczesnych pomp ciepła

Ogrzewanie domów staje się coraz bardziej problematyczne. Z jednej strony ceny opału rosną lawinowo. Z drugiej – polityka Unii Europejskiej dąży do zastąpienia urządzeń wykorzystujących nieodnawialne źródła energii tymi wykorzystującymi OZE. Dlatego tak istotny jest odpowiedni wybór systemu grzewczego, który będzie jednocześnie funkcjonalny, niedrogi w eksploatacji oraz ekologiczny. Wszystkie te kryteria spełniają pompy ciepła, dodatkowo wyposażone w inteligentne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie do tego stopnia, iż w ogóle nie trzeba się zastanawiać nad procesem ogrzewania domu. W przeszłości trzeba było chociażby co kilka godzin dorzucać węgiel do pieca – dzisiaj pompy ciepła są tak inteligentne, że zrobią wszystko za Ciebie. Co więcej, dzięki specjalnym aplikacjom można sterować urządzeniem będąc nawet z dala od domu. Wystarczy dostęp do Internetu. Jedną z firm oferujących takie rozwiązanie jest Euros Energy. Opinie nie pozostawiają bowiem złudzeń. Konsumenci są coraz bardziej wymagający. Oczekują oprócz ponadprzeciętnej jakości urządzeń także komfortu ich użytkowania.

Pompy ciepła posiadają wysokie parametry grzewcze i użytkowe. Inteligentna technologia wykorzystana w produktach opiera się na intuicyjnej aplikacji, umożliwiającej komfortowe sterowanie całą instalacją grzewczą. Za jej pomocą można zmieniać tryby pracy pompy ciepła, a także z tygodniowym wyprzedzeniem programować główne parametry urządzenia, takie jak: temperatura w pomieszczeniu oraz wody użytkowej. Aplikacja wyświetla także aktualne dane dotyczące eksploatacji oraz zużycia.

Warto również wspomnieć o funkcji SMART, która sprawia, że pompa ciepła „uczy się” danego budynku i jego specyfiki termicznej, aby pracować jak najbardziej ekologicznie i ergonomicznie.

Pompy ciepła Euros Energy cechują się wysoką jakością i sprawnością. Porównując z urządzeniami innych marek wyróżniają się cichą pracą, a do tego nowoczesnym designem. W większości przypadków tego typu urządzenia wyglądają raczej topornie. Producenci wychodzą bowiem z założenia, że pompy ciepła mają przede wszystkim spełniać swoją podstawową funkcję, czyli ogrzewać domy. Inaczej podchodzi do tych kwestii Euros Energy. Opinie klientów potwierdzają, iż zależy im na tym, aby pompy ciepła prezentowały się elegancko i w ten sposób uzupełniały nowoczesny wygląd ich domów. Z tego powodu pompy ciepła Euros Energy zdecydowanie wyróżniają się na rynku estetycznym wyglądem, co potwierdzą nawet najbardziej wymagający konsumenci.

Zaawansowana technologia dzięki opatentowanym rozwiązaniom

Produkowane obecnie pompy ciepła to urządzenia, które powstają z myślą o przyszłości, zawierające inteligentne rozwiązania. Doskonale jest tego świadom producent Euros Energy, którego działalność od samego początku opierała się na technologii innowacji. Doświadczeni inżynierowie stale zwiększają efektywność i funkcjonalność urządzeń, dzięki posiadaniu własnego laboratorium wyposażonego w klimatyczną komorę bezechową oraz stanowisko do pomiarów przepływu powietrza. Takie rozwiązania gwarantują precyzyjność produkcji, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych, co należy do misji Euros Energy. Opinie są istotne dla firmy nie tylko w momencie, gdy klienci dokonują zakupu, ale także w trakcie eksploatowania urządzeń. Posiadanie własnego serwisu fabrycznego jest doceniane przez konsumentów, którzy zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie ze strony producenta.

Euros Energy – opinie wielu klientów potwierdzają, iż zależy im na tym, aby pompy ciepła prezentowały się elegancko i w ten sposób uzupełniały nowoczesny wygląd ich domów

Pompy ciepła od Euros Energy charakteryzują się ponadprzeciętną żywotnością. Całość procesu produkcyjnego oparta jest na precyzyjnych procedurach, które minimalizują ryzyko wystąpienia wad już na etapie samego montażu. Wykorzystanie nowoczesnej metody połączeń przy pomocy lutowania wodorowego zwiększa trwałość układu urządzeń Euros Energy. Opinie zadowolonych klientów są potwierdzeniem, że jest tak w istocie.  

Euros Energy – opinie potwierdzone certyfikatami

Nowoczesne oraz inteligentne rozwiązania są cenione przez różnorodne organizacje na całym świecie. Producenci pomp ciepła, wdrażając ekologiczne rozwiązania grzewcze, mają ogromny wpływ na środowisko naturalne oraz zdrowie ludzi. Te firmy, które szczególnie się do tego przyczyniają, są doceniane przez wiele liczących się podmiotów. W ich gronie znajduje się Euros Energy. Opinie i certyfikaty potwierdzają spełnienie przez producenta wymogów międzynarodowych organizacji. Euros Energy uzyskało międzynarodowe certyfikaty, takie jak: Passive House, Antimicrobal Copper Cu+, Atest Higieniczny oraz nagrodę Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Uzyskane certyfikaty pozwalają nadal się rozwijać i wprowadzać coraz to nowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Jaką strategię rozwoju obrało Euros Energy? Opinie specjalistów od marketingu jasno wskazują, iż wysoka jakość produktów już nie wystarczy, aby przyciągnąć do siebie nowych konsumentów. Należy stale dbać o satysfakcję klienta, gdyż na przestrzeni lat znacznie zmieniły się czynniki wpływające na decyzje zakupowe. Branża pomp ciepła musi zwracać uwagę na ekologiczne aspekty swoich produktów i informować o nich poprzez działania marketingowe, a także odpowiednio kreować markę jako producenta.

Euros Energy jako polska i innowacyjna marka, wdrażająca najnowocześniejsze rozwiązania, buduje swój wizerunek jako eksperta w branży, co zwiększa jej rozpoznawalność na rynku i buduje zaufanie wśród klientów.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt