Nawigacja

Euros Energy – praca w trosce o naszą planetę

Branże

O tym, jak ważna i przyszłościowa jest energetyka oparta na zasobach odnawialnych (OZE), nie trzeba nikogo przekonywać. Dla twórców marki Euros Energy, praca nad tworzeniem nowatorskich urządzeń ekologicznych jest misją, za którą podziękują kolejne pokolenia.

Firma z misją

W Euros Energy praca jest jednocześnie misją – kreowania lepszego świata. Marka produkuje i wdraża systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. W czterech specjalistycznych laboratoriach, wykorzystujących dwanaście oryginalnych patentów oraz dedykowane oprogramowanie, każdego dnia tworzone są rozwiązania obejmujące zarówno mniejsze instalacje domowe, jak i systemowe usługi inwestycyjne.

Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania Euros Energy rzutują nie tylko na wysokość kosztów zużycia energii. Przede wszystkim mają wpływ na komfort życia i zdrowie użytkowników. Nowoczesne pompy ciepła tej marki są efektem pracy zdolnych inżynierów i projektantów. Są dla nich niezwykle istotne zarówno ergonomia użytkowania, jak i designerski wygląd. Ergonomiczne urządzenia marki Euros Energy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przedsiębiorstwo od lat z powodzeniem wykorzystuje wszelkie dostępne fundusze unijne. To dzięki nim możliwe było opracowanie innowacyjnej technologii produkcji. Dodatkowo uczestniczy w szeregu programów wspierających rozwój innowacji w polskich przedsiębiorstwach. Jakim pracodawcą jest Euros Energy? Praca w firmie gwarantuje ciągłą możliwość rozwoju oraz udział w realizowaniu naprawdę ciekawych i innowacyjnych projektów.

Euros Energy – praca stawiająca na rozwój

Twórcom marki Euros Energy udało się stworzyć własne, niezwykle efektywne zaplecze badawczo-rozwojowe. Firma współpracuje z czołowymi polskimi uczelniami technicznymi i instytucjami technologicznymi. Wiele oferowanych przez nich innowacyjnych rozwiązań posiada pełną ochronę patentową. Troska o ergonomię i wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami to najważniejsze cele przyświecające projektantom Euros Energy. Praca z jasno określonym systemem wartości sprawia, że pracownicy są bardziej zadowoleni z pracy, sprawniej rozwiązują problemy oraz szybciej wymyślają oryginalne rozwiązania.

Jak podkreślają specjaliści Euros Energy, praca w firmie oferującej pompy ciepła, to nie tylko nastawiona na wyniki sprzedaż urządzeń. To także wpływ na zmianę nawyków konsumentów, z myślą o korzyściach dla nas i całej naszej planety. Odnawialne źródła energii są nie tylko ekologiczne, ale także zapewniają niezależność energetyczną.

Wolność i bezpieczeństwo są obecnie najbardziej cenionymi wartościami, które idealnie wpisują się w filozofię marki Euros Energy. Praca nad zmianą nawyków konsumentów opiera się przede wszystkim na jasnym komunikowaniu korzyści z zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Pompy ciepła są bezpieczne dla środowiska, a także przyczyniają się do redukcji emisji szkodliwych substancji. Ponadto zapewniają niezależność od stale rosnących cen tradycyjnych materiałów grzewczych. Są w zasadzie bezobsługowe i bezawaryjne. I co najważniejsze, zapewniają szybki zwrot z inwestycji.

Praca dla specjalistów

Euros Energy to dynamicznie rozwijająca się firma inżynierska oparta w 100 procentach na polskim kapitale, działająca w branży nowoczesnej energetyki, opartej na zasobach naturalnych. Tworzą ją zaangażowani w swoją pracę ludzie, którzy oprócz umiejętności i wiedzy, wkładają w nią także serce. Bez nich nawet najdoskonalsza idea nie miałaby szansy się zmaterializować. Sukces marki jest wynikiem przede wszystkim łączenia doświadczeń inżynierów z różnych obszarów.

Wysoka efektywność oraz rosnąca dynamika rozwoju firmy skutkuje tym, że w Euros Energy praca jest źródłem niegasnącej satysfakcji pracowników. Profesjonalna kadra zawodowa jest jednym z filarów firmy, pozwalających tworzyć nawet bardzo skomplikowane projekty. Tworzą ją doświadczeni specjaliści z branży wentylacyjnej, chłodniczej, grzewczej oraz z zakresu automatyki i informatyki. Swój niewątpliwy udział w sukcesie firmy ma również zespół menedżerów, skutecznie zarządzających wszelkimi procesami technologicznymi i wdrożeniowymi.

Mając świadomość bieżących potrzeb swoich klientów, firma Euros Energy stawia na szybką i sprawną obsługę zgłoszeń dotyczących awarii technicznych. Oferuje zarówno bezpośrednią, jak i zdalną pomoc w diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów z użytkowaniem pomp ciepła. Sukcesem marki jest budowanie silnych relacji opartych na wysokim poziomie komunikacji z klientem. To właśnie ludzi o tych umiejętnościach w pierwszej kolejności poszukują rekruterzy Euros Energy. Praca w charakterze specjalisty ds. serwisu wymaga zatem nie tylko wiedzy z zakresu hydrauliki, elektryki oraz montażu instalacji, ale także odpowiednich predyspozycji komunikacyjnych.

Pamiętając, że najbardziej znaczące marki oferują swoim klientom coś więcej niż same produkty, twórcy marki Euros Energy poświęcają wiele czasu i uwagi na profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie stosowania i montażu pomp ciepła. Pracownicy Euros Energy to ludzie z pasją, którzy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą na temat oferowanych urządzeń i roli OZE w budowanie lepszego świata.

Euros Energy – praca z pełnym pakietem socjalnym

Firma Euros Energy nie tylko gwarantuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i ciągle wzmacniającej się pozycji na rynku oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy. Swoim pracownikom zapewnia także atrakcyjne szkolenia na każdym etapie kariery oraz prywatną opiekę medyczną. Dla osób zarządzających firmą Euros Energy, praca nad wdrożeniem skutecznego Employer Brandingu jest priorytetem. W każdym swoim działaniu firma stara się podnosić poziom satysfakcji z pracy zatrudnianych przez siebie specjalistów oraz pogłębiać ich lojalność i przywiązanie do firmy. Oferując sprawiedliwy system nagradzania i motywowania oraz wsparcie w podwyższaniu swoich kwalifikacji, buduje silną i wyrazistą kulturę organizacji, której chce się być częścią.

W Euros Energy praca wiąże się także z budowaniem przewagi konkurencyjnej. Podstawą funkcjonowania firmy jest dobrze przemyślana i elastycznie modyfikowana strategia rozwoju, której kluczem jest dążenie do uzyskania trwałej przewagi konkurencyjnej. Poprzez oferowanie naprawdę oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań, stanowiących realną wartość dla potencjalnych klientów oraz ukierunkowanie swoich działań na promocję ekologicznych alternatyw, Euros Energy, realizując bieżące cele biznesowe, zmienia świat na lepsze.

Budowanie marki w Euros Energy to praca zespołowa

Siłą Euros Energy jest praca zespołowa, która przyczynia się do uzyskiwaniu znacznie lepszych wyników. Tu każdy ma świadomość korzyści płynących z przeświadczenia „strzelania do jednej bramki”. Efektywne zespoły nie są dziełem przypadku, dlatego osoby zarządzające kadrami Euros Energy tak dobierają pracowników, by wydobyć z nich pełnię potencjału.  Dla twórców marki Euros Energy praca zespołowa jest wartością nie do podrobienia, wokół której warto budować zarówno wiarygodność biznesową, jak i wizerunek.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt