Nawigacja

Commplace wspiera działania marki BEN-STAL na rynku niemieckim

Aktualności
Commplace wspiera działania marki BEN-STAL

Miło nam poinformować, że firma Commplace rozpoczęła współpracę z marką BEN-STAL, aby wspierać jej działania związane z ekspansją na rynek niemiecki.

O BEN-STAL

BEN-STAL specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości garaży blaszanych o standardowych wymiarach oraz realizuje indywidualne zamówienia klientów. Wszystkie produkty są w całości wytwarzane w zakładach firmy, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Garaże BEN-STAL są doskonałym rozwiązaniem nie tylko jako ochrona samochodu przed warunkami atmosferycznymi, ale również mogą pełnić funkcję schowka na opał, magazynka na sprzęt ogrodowy, schowka budowlanego i wiele innych zastosowań.

Commplace wspiera działania marki BEN-STAL
Commplace wspiera działania marki BEN-STAL

Zakres działań Commplace

Commplace opowiadać będzie za realizację kampanii SEO i Google Ads na rynku niemieckim. Dzięki optymalizacji treści oraz strategii reklamowej, firma BEN-STAL zwiększy swoją widoczność w wyszukiwarkach internetowych oraz dotrze do potencjalnych klientów w Niemczech.

– Działania z zakresu SEO oraz Google Ads są ważnymi narzędziami w budowaniu świadomości marki oraz zwiększaniu jej zasięgu na rynkach zagranicznych. Dzięki optymalizacji treści, marka BEN-STAL może pojawić się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania, co znacząco zwiększa szansę na dotarcie do swojej grupy docelowej. Kampanie Google Ads natomiast pozwalają na precyzyjne targetowanie reklam, co może przynieść szybkie efekty w postaci wzrostu ruchu na stronie internetowej oraz konwersji. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie BEN-STAL wymierne korzyści i pozwoli na osiągnięcie sukcesu na konkurencyjnym rynku niemieckim – podsumowuje Bartosz Zieliński.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt