Nawigacja

Jak zorganizować event?

Imprezy firmowe

Dobra organizacja, ciekawe atrakcje, odpowiednie miejsce – to tylko niektóre elementy imprezy firmowej, które składają się na jej sukces. Zatem jak zorganizować event, który zapadnie w pamięci pracowników? Jakie działania podjąć i od czego zacząć?

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

Jak zorganizować event krok po kroku

Organizacja imprez firmowych to nie tylko dzień, w którym zabawa się odbywa. To także szereg działań przed i po. Dlaczego nawet po imprezie warto podjąć pewne kroki i czego mają dotyczyć? Aby event zapadł w pamięci pracowników na dłużej warto zadbać o pamiątkowe zdjęcia i filmy, które będą wspomnieniem na lata.

Przygotuj na imprezę w pobliżu formatu bądź w innym widocznym miejscu firmowy hasztag, dzięki któremu goście będą mogli oznaczać Twoje wydarzenie na zdjęciach. Koniecznie stwórz album ze zdjęciami on-line. Ważne, by dało się je pobierać, udostępniać i oznaczać. To dla Ciebie darmowa reklama. Bardziej oficjalne zdjęcia udostępnij publicznie; link do pozostałych możesz wysłać gościom razem z miłą wiadomością. Pamiętaj o skomentowaniu zdjęć z imprezy, aby zbudować relacje na lata.

Kolejnym dobrym pomysłem jest stworzenie playlisty z imprezy dostępnej dla gości. Warto również pamiętać, że impreza firmowa to świetna okazja do zareklamowania własnych witryn internetowych, profili społecznościowych, kanałów Youtube. Zatem zadbaj o miejsce, w którym każdy będzie mógł się zareklamować, a gościom łatwo będzie do siebie dotrzeć po spotkaniu i długo będą wymieniać wrażenia z imprezy. 

Jak zorganizować event? Zasady.

Często impreza firmowa jest częścią dłuższego wyjazdu firmowego podczas którego przeprowadzane są szkolenia, warsztaty, czy konferencje. Ważne, by jasno oddzielić czas „firmowy” od prywatnego, w przeciwnym razie trudno będzie wypocząć Twoim pracownikom.

Ważnym elementem jest również wspólne opracowanie zasad (np. podczas warsztatów firmowych), jakie będą obowiązywać podczas eventu. Sprawia, to że pracownicy chętniej się ich trzymają, ale też samo w sobie stanowi to element integracji i rozgrzewki przed właściwą imprezą.

Scenariusz zajęć budujących zespół ma znaczenie, więc najlepiej, jeśli skorzystasz z fachowej pomocy podczas organizacji takiego eventu.

zasady

Organizacja eventu Cię przerasta?

Zgłoś się do nas, a pomożemy ci na każdym kroku!

Jak zorganizować event – od czego zacząć?

Budowanie napięcia kilka miesięcy przed wydarzeniem to dobry pomysł na sukcesywny event. Scenariusz zajęć, menu czy miejsce możesz wybrać wraz z zespołem na zasadzie konkursu lub głosowania na długo przed spotkaniem. Na przykład w Dworze Korona Karkonoszy jest 365 potraw do wyboru – sam ten fakt aż się prosi o zorganizowanie plebiscytu na potrawę wśród pracowników. Kolejnym ciekawym pomysłem jest wspólne wybieranie atrakcji i rozrywek, które będą na imprezie firmowej.

Popularnością cieszą się np. takie wydarzenia jak degustacje rzemieślniczego piwa czy firmowe igrzyska sportowe. Następnie możecie wspólnie zastanawiać się nad piwami, których chcecie spróbować czy dyscyplinami sportowymi, które Was interesują.  Jak widać, w ten sposób przyszły event stanie się kanwą licznych pomniejszych wydarzeń na przestrzeni miesięcy poprzedzających imprezę. Możesz nawet subtelnie naprowadzić najpierw zespół na to, że przydałaby im się wspólna impreza wyjazdowa. Sami zaczną się zastanawiać, jak zorganizować event firmowy, jeśli najpierw przeprowadzisz np. szkolenie na temat tego, że integracja w grupie to najlepszy sposób na realizację wspólnych celów

KLIKNIJ poniżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych

konfigurator imprez banner
KLIKNIJ powyżej w banner Konfigurator Imprez Firmowych
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt