Nawigacja

Dwór Korona Karkonoszy: praca opinie

Branże

Wesela, imprezy okolicznościowe, wyjazdy integracyjne czy jakiekolwiek inne przyjęcie – wszystko możesz zorganizować w jednym obiekcie. Dwór Korona Karkonoszy – praca, opinie osób, tworzących to wyjątkowe miejsce, skupia się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Tak, aby każdy event był unikalny i niezapomniany. Stylowe pokoje, smaczna kuchnia, piękne ogrody i zespół ekspertów, dbających o każdy detal, to tylko niektóre zalety tego miejsca.

Dwór Korona Karkonoszy – praca nad przygotowaniem wesela idealnego

Zorganizowanie wesela nie należy do najprostszych zadań. Każda Para Młoda wymaga czegoś innego i ma inne wyobrażenia o tym idealnym dniu. Hotele starają się zatem podejść indywidualnie do każdego klienta, oferując jak najwięcej różnorodnych scenariuszy, dodatkowych atrakcji, dbając o smaczne menu. To może być wciąż za mało, by wyróżnić się ofertą na konkurencyjnym rynku. Wiedzą o tym właściciele obiektu Dwór Korona Karkonoszy. Praca nad organizacją wymarzonego wesela wymaga pełnego zaangażowania. W tym celu, oprócz zapewnienia wszelkich wygód podczas pobytu, powołano zespół doradców ślubnych. Rolą wedding plannera jest zapewnienie Młodej Parze pełnego wsparcia – niemal nie ma dla takiej osoby rzeczy niemożliwych.

Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie eventu?

Dwór Korona Karkonoszy zaprasza!

Pracownicy pomagają dobrać najlepsze dania, jak również dekoracje, aby całość idealnie ze sobą współgrała. Nowożeńcy mogą także wybrać osobisty styl swojego wesela. Rustykalny, biesiadny, w stylu retro czy w klimacie Harleyowców – każdy, nawet najbardziej szalony pomysł może zostać zrealizowany w obiekcie Dwór Korona Karkonoszy. Praca nad idealnym weselem jest dla osób tworzących to miejsce przyjemnością. A uśmiech Pary Młodej, podczas tego najważniejszego dla nich dnia, stanowi największą nagrodę.

Aby sprostać nawet największym oczekiwaniom Par Młodych, udostępnia się na prośbę nowożeńców obiekt na wyłączność. Dzięki temu goście mogą czuć się w pełni swobodnie. Dwór Korona Karkonoszy zapewnia wspaniałą salę balową, która pomieści do 170 osób, dużą bazę noclegową, bajeczny ogród, własną kawiarnię, dwa pojemne parkingi oraz doświadczonych kucharzy oraz kelnerów.

Tu spełniają się marzenia Par Młodych

Organizując wesele Para Młoda oczekuje, że organizator przyjęcia udzieli jej porad i wskazówek, aby ten dzień był jedyny i wyjątkowy. Przykładem takiego podejścia jest Dwór Korona Karkonoszy. Praca tego obiektu nie polega jedynie na realizowaniu otrzymanych wytycznych. Personel skupia się na jak najlepszym doradzeniu Parze Młodej we wszystkich kwestiach. Począwszy od tego jak podpisać umowę z zespołem, fotografem, jakie dekoracje są modne, aż po wybór dań i smaku tortu weselnego.

Każda Para Młoda otrzymuje specjalnie przygotowany poradnik, Wedding Planner, w którym znajdzie najistotniejsze informacje, w tym m.in. listę rekomendowanych Dj-ów, zespołów, fotografów, ciastkarni, fryzjerów i wiele innych cennych wskazówek. Przyszli nowożeńcy chcą się czuć w pełni zaopiekowani zarówno podczas przygotowań do wesela jak i w trakcie uroczystości. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy realizacji blisko 800 wesel, Dwór Korona Karkonoszy wie, jak ważne jest poczucie troski i dbałości o nawet najmniejsze szczegóły.

Dwór Korona Karkonoszy – praca zespołów zyskuje dzięki wyjazdom integracyjnym

Sala weselna Dolny Śląsk stanowi obiekt poszukiwań wielu Par Młodych. Niemniej w sercu Karkonoszy odbywają się nie tylko wesela. Niewątpliwie wielu menedżerów zdaje sobie sprawę z ogromu zalet, jakie wiążą się z organizacją wyjazdów oraz imprez integracyjnych. Niesamowicie spajają pracowników i poprawiają atmosferę w zespole. Jeśli do tego dołoży się zabawy i gry teambuildingowe – efekt zgranej grupy jest murowany! Warto wybrać obiekt, który wie, jak skutecznie przeprowadzać imprezy integracyjne. W ich gronie z pewnością znajduje się stylowe centrum konferencyjne Dwór Korona Karkonoszy. Praca to nie tylko obowiązki i przesiadywanie w biurze. Specjaliści z Dworu Korona Karkonoszy wiedzą, jak pomóc przemęczonym pracownikom uciec od codzienności w trakcie wyjazdu integracyjnego.

Możliwość wyboru tematycznych imprez, wraz z kilkudziesięcioma scenariuszami zabaw do wyboru sprawią, że pracownicy nie zapomną spędzonego tutaj czasu. Co więcej, będzie on niezwykle owocny, a jego efekty zaprocentują w przyszłości. Turnieje kulinarne, warsztaty, igrzyska firmowe, czy zajęcia team building to tylko niektóre propozycje Dworu Korona Karkonoszy.

Do tego stylowe sale konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt, pozwalają przeprowadzić merytoryczne szkolenia, po których można się udać na szaloną imprezę integracyjną zarówno w środku, jak i na świeżym powietrzu.

Agencja eventowa

Dwór Korona Karkonoszy – praca nad satysfakcją klientów

W każdym biznesie pozytywne opinie są często tym, co nie pozwala spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie – dają energię do poszerzania oferty czy rozbudowywania obiektu, jak miało to miejsce w przypadku Dwór Korona Karkonoszy. Praca, by sprostać oczekiwaniom klientów, pozwoliła na unowocześnienie nie tylko wystroju wnętrz. Na przestrzeni lat powstały wspaniałe ogrody, centrum grillowe i liczne udogodnienia.

Dzięki nim, wszyscy organizujący tutaj event, bez względu na jego charakter, mogą być pewni, że ich przyjęcie będzie dopięte na ostatni guzik. Uzyskane certyfikaty oraz nagrody podkreślają wieloletnie doświadczenie i poziom oferowanych usług. Pozytywne opinie zadowolonych klientów są z kolei dowodem na to, że jeśli coś robi się z sercem, to musi się udać.

Zadzwoń Zaloguj się Kontakt