Usługi

Public Relations Strategia komunikacji Branding Google Ads Pozycjonowanie stron Tworzenie stron www

Oferta produktowa

Eventy firmowe Food marketing Komunikacja marketingowa Projektowanie graficzne Wsparcie sprzedaży Online marketing

Oferta konsultingowa

Social Media Komunikacja wewnętrzna Zarządzanie kryzysowe Employer Branding Marketing referencyjny Customer Lifetime Value Marketing B2B

Treść główna

Oddaj organizację swojego eventu w najlepsze ręce

Jesteś specjalistą w swoim biznesie. Zostaw więc swoje zmartwienia, takie jak organizacja imprez firmowych, dostawcy kompleksowych rozwiązań w tym zakresie. W Commplace, posiadając własny hotel eventowy ,oferujemy Ci szeroki zakres usług związanych z zarządzaniem imprezami firmowymi i usługami kreatywnymi, dostosowanymi do Twoich potrzeb. Zapewniamy wysokiej jakości wyniki wszystkich spotkań i imprez firmowych. Ty będziesz miał więcej czasu na skupienie się na tworzeniu sieci i budowaniu relacji z klientami lub potencjalnymi klientami!

Co możemy dla Ciebie zrobić

Jako doświadczony organizator imprez firmowych, zajmowaliśmy się organizacją lokalnych, regionalnych i międzynarodowych wydarzeń różnej wielkości. Nasi klienci to firmy z branży dóbr konsumenckich i korporacyjnych. Żadne wydarzenie firmowe nie jest dla nas za małe ani za duże. Niezależnie od tego, czy jest to impreza dla 20 osób, czy dla 200 osób, zapewniamy tę samą jakość przez cały czas. Nieustannie staramy się być na bieżąco z najnowszymi technologiami, aby zapewniać naszym klientom innowacyjne rozwiązania eventowe.
Od konceptualizacji wydarzenia do jego zakończenia, które obejmuje zarządzanie dostawami, logistyką, wielojęzycznymi hostessami, wsparcie techniczne i nie tylko, stworzymy wyjątkowe, motywujące i niezapomniane przeżycie dla Twojej firmy i gości.

Ty jesteś gospodarzem, resztą my się zajmiemy

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, nasi eksperci zarządzają realizacją kilkuset imprez rocznie. Nasz zespół jest dobrze wyszkolony, aby zapewnić Twoim gościom 5-gwiazdkową gościnność, której nie mogą zapewnić inni organizatorzy imprez firmowych. Od pracy z wyśmienitymi szefami kuchni po tworzenie dostosowanych do potrzeb menu gastronomicznych. W połączeniu z wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym, parowaniem win i nie tylko, jesteśmy pewni, że Twoi VIP-y i prestiżowi goście zapamiętają z Twojej imprezy jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, które im podarowałeś.

Zostaw nam swoje zmartwienia

Powierzając nam organizację swojego eventu jesteś w najlepszych rękach. Dedykowany planista wydarzeń i doświadczony koordynator pomogą Ci odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać Twoje wątpliwości, takie jak:

• Czy to miejsce jest odpowiednie dla mojej grupy?
• Jakie nieprzewidziane okoliczności mogą się pojawić podczas wydarzenia i jak się na nie przygotować?
• Jaka jest odpowiednia ilość jedzenia, którą powinienem zapewnić gościom, aby uniknąć niekomfortowej sytuacji, że go zabraknie lub zostanie go zdecydowanie za dużo?
• Jakie dekoracje wybrać?
• Jak zapewnić gościom przyjemne wydarzenie, które mieści się również w budżecie firmy?

Masz inne, palące pytania i wątpliwości? Dedykowany opiekun rozwieje je wszystkie.

Skup się na tym, co naprawdę się liczy

Organizacja imprez firmowych wymaga szeregu działań. To m.in. opracowanie programu wydarzenia. Pozyskiwanie prelegentów i sponsorów. Sporządzanie listy delegatów, do których można wysłać mailing. Kontaktowanie się z mediami w celu omówienia wydarzenia. To tylko ułamek tego, co trzeba zrobić, a lista jest długa… Nie jest tajemnicą, że istnieje tysiąc i jedna rzecz do zrobienia przed imprezą. Po co dodawać planowanie logistyczne do listy? Pozwól nam wykonać naszą pracę, abyś mógł wykonać swoją!

Potrzebujesz pomocy w rozwoju biznesu?

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński Dyrektor Zarządzający

+48 665 379 071
b.zielinski@commplace.pl
Zadzwoń Zaloguj się Kontakt